• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speciál - 2 kmeny

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
Vážení hráči,

speed tým pro vás připravil speciální speed kolo! Dva kmeny, které budou bojovat proti sobě, jen jeden může zvítězit a stát se tak šampionem tohoto kola!


4 kmeny-mapa.PNG

Název: 2 kmeny - kontinentální speciál
Čas: registrace: neděle 19.7.2020 od 12:05. Start ve 14:00.
Po dobu registrace běží svět sníženou rychlostí, produkce je minimální, barbarky nerostou. Je dovoleno rekrutovat jednotky ze surovin, které během registrace vytěžíte. Tedy dřívější registrace má malou výhodu do začátku!

Po registraci budete náhodně přiděleni do jednoho z kmenů, jeho změna není možná.


Podmínka vítězství: Kmen s největším počtem bodů na konci kola
Paladin: Ne
Lučištníci: Ne
Kostel: Ne
Výzkum: Jednoduchý
Rozestavěná vesnice: 3, barbarky bez hradeb
Bonusové a barbarské vesnice: Tvoří ohraničení mezi hráči, nelze zabírat!


Růst opuštěných vesnic: Do 2138 bodů
Začátečnická ochrana: Ne
Farm limit: Ne
Fake limit: Ne
Morálka: Ne

Šlechtic: Ano
Stoupající ceny šlechtice: Zlaté mince
Snížení oddanosti: 20-35
Dosah: 1415 polí

Limit členů kmene: 200
Možnost vystoupit ze kmene: Ne
Podpory možné pouze v rámci kmene:Ano
Nemožnost zaútočit na člena kmene: Ano

Rychlost: 360
Rychlost vojska: 0,7
Noční režim: Ne
Noční bonus: Ne
Denní bonus: Ne


Dodatečná nastavení:
Možnost volby světové strany:Ne
Produkce: Normální (100%)
Domobrana: Ne
Omezení počtu vyrabovaných surovin na den a vesnici: Ne
Vzdálenosti mezi vesnicemi: speciální
Po zabrání poslední vesnice není možný restart

Kmeny.png


Váš speed tým
 

voloda

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Chcel by som sa poďakovať organizátorovi za nápad prísť s niečim novým. Nie je možné aby som si takéto nastavenie neužil.
keep going :-D
 

DeletedUser44631

Guest
Když člověk vidí snahu FR administrátora a pak se překlikne na česky server a vidí to fňukání.. místo toho aby to bylo ve svým zájmu být v něčem unikátní, musí se říkat co se má jak dělat a vlastní iniciativa nulová.
 

DeletedUser44716

Guest
mě česke speedy kupřikladu vyhovovaly jak se nastavovaly kromě bashu a 5+ lvl vesnice naopak novoty nevoní viz levnější mince nebo rozestup 50ms a to ještě jde ale ted nastvavovana kola sou prostě o ničem dvakrat + viší produkce občas jo ale pořad ne především bych nastavoval urovně
1 cca 10% speedu
2 5% speedu
3 60% speedu
4 25% speedu

a ubral bych novoty a přidaval je fakt jenom vyjmečně to same bashe viší lvly bych naprosto zrušíl kromě vyjmečnych kol

tento speed kontinentalní se mi libíl viz vesnice 3 lvl a dobře rozložena mapa toto kolo se mi velice libilo boužel chapu že to prostě nejde nastavovat pořad jelikož to chce praci někoho kdo naklika souřadnice do skriptu ktery přesune pote hrače a pořad to hlidat což časově naročne

nicmeně jak tu chvalite Fr admina vemte tež v potaz že jejích servery nebeži nomstop 24/7 jako naše uních vidíš třebas někdy i jedno kolo deně což zase česko nema v tomto konkurenci a vetšíně to tak vyhovuje pokud se ty libej fr speedy tam si tam jdí skriptit a neprosazuj abys to same měl na vice serverech každy server ma sve pro a protí mě se česke nastavení libí ze všech nejvice kromě par drobností viz vize bashe atd... naopak bych přidal vic kol kde začinaš s vice vesnicemi avšak vic než 5 ne nejelepe 2 až 3

a přidal spravce učtu od řekneme 20+ vesnic ostatní jazykove verze to tak maj udělaní což není nic špatneho přeci je rozdíl mít 10 vesnic nebo 50+ na vitru že jo :D proto bych zavedl třebas od 20 vesnic spravce učtu přeci ta hra je o stategii

a nebreč hlavně fcečko jako naposledy kdy mě nepřidaly kvůli ubrečeným kecum do skupiny dí se vybrečet na FR server jako male díte co pořad breči mami dej mi to a pokud to nedostane bude brečet pořad :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
mě česke speedy kupřikladu vyhovovaly jak se nastavovaly kromě bashu a 5+ lvl vesnice naopak novoty nevoní viz levnější mince nebo rozestup 50ms a to ještě jde ale ted nastvavovana kola sou prostě o ničem dvakrat + viší produkce občas jo ale pořad ne především bych nastavoval urovně
1 cca 10% speedu
2 5% speedu
3 60% speedu
4 25% speedu

a ubral bych novoty a přidaval je fakt jenom vyjmečně to same bashe viší lvly bych naprosto zrušíl kromě vyjmečnych kol

tento speed kontinentalní se mi libíl viz vesnice 3 lvl a dobře rozložena mapa toto kolo se mi velice libilo boužel chapu že to prostě nejde nastavovat pořad jelikož to chce praci někoho kdo naklika souřadnice do skriptu ktery přesune pote hrače a pořad to hlidat což časově naročne

nicmeně jak tu chvalite Fr admina vemte tež v potaz že jejích servery nebeži nomstop 24/7 jako naše uních vidíš třebas někdy i jedno kolo deně což zase česko nema v tomto konkurenci a vetšíně to tak vyhovuje pokud se ty libej fr speedy tam si tam jdí skriptit a neprosazuj abys to same měl na vice serverech každy server ma sve pro a protí mě se česke nastavení libí ze všech nejvice kromě par drobností viz vize bashe atd... naopak bych přidal vic kol kde začinaš s vice vesnicemi avšak vic než 5 ne nejelepe 2 až 3

a přidal spravce učtu od řekneme 20+ vesnic ostatní jazykove verze to tak maj udělaní což není nic špatneho přeci je rozdíl mít 10 vesnic nebo 50+ na vitru že jo :D proto bych zavedl třebas od 20 vesnic spravce učtu přeci ta hra je o stategii

a nebreč hlavně fcečko jako naposledy kdy mě nepřidaly kvůli ubrečeným kecum do skupiny dí se vybrečet na FR server jako male díte co pořad breči mami dej mi to a pokud to nedostane bude brečet pořad :D

Pleteš si brečení s kvalitní zdravou kritikou, která je občas potřeba. Bohužel si také jediný, kdo má podobné názory na nastavované speed kola, které v momentální době můžeme spatřit na .cz serveru.
 
Nahoru