• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

speed nastavení a oznamení

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
chci si stěžovat za první na přehled speedu proč tam jsou zbytečne informace předtím to bylo přehledny teď je to matlanina kdo se v tom ma vyznát nebo čist to ? naprosto zbytečne informace koho zajíma že je něco vypnute pokud to není aktivovave aď to z oznamení odeberou ne?

dale měsiční speed special? ste normalní? kdo vám to bude hrát? stratitli ste mozek? prvních par dnu to par lidí bude hrát proč radší nezapnete klasik a tímto nesmyslem zabirate celi měsic speedu pokud to nemají čas nastavovat už sem se několikrat nabizel čas mam neděla mi to problem lepší než hrát ty bezmozkoví nastavení a nebo ještě měsíc zabirat speed jako kompezaci že u nás nezapnete clasik ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Rewsed naprosto s tebou souhlasím.
Takový Speed ,na celý měsíc a hlavně s takovou rychlostí..... Ještě bez možnosti rabování ...
Naprostá ztráta času , týden klikat na speedu abych vůbec udělal kovárnu na 20 .
Snad vánoční speciál nebude podobného ražení.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Rewsed naprosto s tebou souhlasím.
Takový Speed ,na celý měsíc a hlavně s takovou rychlostí..... Ještě bez možnosti rabování ...
Naprostá ztráta času , týden klikat na speedu abych vůbec udělal kovárnu na 20 , dmnce.
Snad vánoční speciál nebude podobného ražení.
Já tohle naopak chválím, jedná se spíše o zrychlený classic svět než speed kolo. Pokud někdo není schopný nám spustit v česku classic, tak se musí něco obětovat. V poslední době cz speed server stejně zeje prázdnotou a speedy nejsou vůbec vyrovnané co se schopností hráčů týče. Každý si stěžuje jak je sds rozhodnutý za první hodinu svého trvání. Tak nikomu chybět nebude a navíc v cizině se dají hrát zajímavější kola s větší konkurencí.
 

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Já tohle naopak chválím, jedná se spíše o zrychlený classic svět než speed kolo. Pokud někdo není schopný nám spustit v česku classic, tak se musí něco obětovat. V poslední době cz speed server stejně zeje prázdnotou a speedy nejsou vůbec vyrovnané co se schopností hráčů týče. Každý si stěžuje jak je sds rozhodnutý za první hodinu svého trvání. Tak nikomu chybět nebude a navíc v cizině se dají hrát zajímavější kola s větší konkurencí.
tak proč nam to zavadějí tady ad si clasiky jdete hrat do jinych serveruch ale speedy kvuly tomu mrvít nemusí
 

DeletedUser44631

Guest
@Rewsed
  1. Nauč se česky, protože číst tuhle hatmatilku je otřesný.
  2. Ten popis nastavení souhlasím, je úplně z cesty. Ať to dělal kdokoliv, je to opravdu hrozný. Místo toho aby se člověk podíval a viděl, podívá se a luští. Tohle se někomu nepovedlo.
  3. Nastavení tohoto speedu mi nikterak nevadí, pouze jsi naštvaný, že si nezahraješ za měsíc 60 herních kol ale jen jedno.
  4. Nastavení je dobrý, hraje se to všude možně po světě. V Německu se tyto pomalé kola hrají často a nikdo nikdy si na fórum nestěžoval. Každé nastavení si své hráče najde, stejně tak, jako každé auto v bazaru svého kupce.
Rewsed naprosto s tebou souhlasím.
Takový Speed ,na celý měsíc a hlavně s takovou rychlostí..... Ještě bez možnosti rabování ...
Naprostá ztráta času , týden klikat na speedu abych vůbec udělal kovárnu na 20 , dmnce.
Snad vánoční speciál nebude podobného ražení.

Drží ti někdo pistol u hlavy a říká ti, že to musíš hrát? Je to nastavení speed kola jako každé jiné. Je možnost ukázat jaký jsi borec, všem ostatním.
Dneska ráno jsem tě vykatoval a jako profesionál jsi nehrál, takže určitě se zúčastni a ukaž nám, že ti to prostě dneska nevyšlo, a že jsi dobrý. ☀️
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Legendary ,hráči který není ani v TOP20 v historických tw stats.

Zapomněl si napsat,že jsem začal o dvě hodiny později. Ale to u takových lidí bývá zvykem. Ani to ,že ses o mě rozbil a rychle psal o dony, aby do tebe nikdo nešel :-D

Za další , několik tvých nicků dostalo ban , nechceš všem říct,za co přesně pane nejlepší? U tebe už jsem si zvykl za ty roky ,že bez backtime a farmu jsi možná tak na úrovni oneira.

Myslím že na svůj věk bys měl dospět ,názory a ego někde zaseknuté v pubertě.
Když mě někdo chce vyzvat tak si dáme zápas na ENS 1v1 bez premiaku a na mobilu,
natočíme to a zavěsíme na YT :)
 

DeletedUser44631

Guest
Já nepotřebuji být v TWstats, za dobu hry mi bylo zablokováno určitě přes tisíc účtů a jestli hodnotíš TWspeeds jako nějakou měrku toho, kdo je dobrý a kdo je špatný, brát ti to nebudu. To ukazuje jen to, kdo je největší závislák a nic jiného ti to neukáže. Možná to píšeš z toho důvodu, že jsi 11-tý v TWspeeds, gratulace. Fakt výkon.

Já jsem se o tebe rozbil, ano, protože já jsem hrál 1 vs 2 a nemám důvod to tady psát, já v Česku už roky aktivně nehraji a dneska jsem přišel jen na moment. Já už si toho egoismu za ty roky zažil dost, takže poměřovat si, kdo dočurá nejdál nemám zapotřebí. Já jsem skripter, podvodník a vše možný :) já se tomu nebráním, jsem blokován, budu blokován ale nic nemění na tom, že jsi dneska prohrál.

Myslím že na svůj věk bys měl dospět ,názory a ego někde zaseknuté v pubertě.
Když mě někdo chce vyzvat tak si dáme zápas na ENS 1v1 bez premiaku a na mobilu,
natočíme to a zavěsíme na YT :)

Tohle je co zase za trend posledních dob? Myslíš si, že tohle prokáže kdo jak tuhle hru umí? Vyklikat si vesnici, postavit armádu a až uznáš za vhodné posílat padesát fejků a mezi to ostré a myslet si, jak je tohle PRO hra? Je to směšný, co si tím dokážeš?
Já tu hru hraji dostatečně dlouho na to, abych věděl, že tyhlety hry nevypovídají o ničem. Maximálně si člověk zakliká, zažije trošku adrenalinu, když vyhraje, ohřeje ti to trošku ego a to je vše. Jinak to je nevypovídající, stejně jako turnaje 3vs3 nebo mezinárodní turnaje :).

Rozhodně víc ukáže 30 dní na tom nastavení které se uveřejnilo, než na 1vs1 nastavení za 2 hodiny. Já absolutně nevím kdo jsi, takže já nemám zapotřebí se tady s tebou dohadovat. Píši věci tak jak jsou :) bohůžel.

Já tu nevidím bohužel žádnou konstruktivní kritiku, co přesně se Vám na tom nelíbí, kromě toho, že nebudete moci u toho sedět měsíc a hrát 60 herních kol, jedno za druhé. :) Tak si dáte měsíc odpočinek, pomůžete mamce s nákupem či úklidem a za měsíc si zase zahrajete na denní bázi ne?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru