• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
Hynku, se nediv, u speedu se nedají psát zprávy :D než si někdo otevře a přečte poštu, tak už nemá vesnici :D
tam se musí komunikovat hlasem :)
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Komunikace přes zprávy ve hře nebo přes zprávy na skypu je během speedů běžná (je ale pravda, že občas někdo s někým volá). Důvod rozsáhlého používání skypu mezi speedařskou komunitou je spíš možnost a přehlednost diskuzí - speedaři nehrají na stejných světech, pokud hrají vůbec někde, a toto fórum v praxi neumožňuje odeslat takové množství zpráv a ještě je cenzurované, takže vulgarismy, šíření skriptů, oficiálně nezveřejnitelné informace, projevování despektu k některým členům DK týmu, spam a další podobné věci by tady narazily (ostatně, jediný, kdo něco z toho v určité míře toleroval, jsem byl já sám, a to je už 6 let nazpět :D ), nehledě na to, že lidi mají tendence měnit nicky na DK a DK fóru mnohem častěji než na skypu a moderátoři tu rozdávali všem permabany na fórum, což samozřejmě také možnosti používat fórum moc nepomáhá.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Asi se brzy na speedy vrátím, když vidím, že veškerá elita skončila a hrají tam pouze botaři a scriptaři.... :(
 

DeletedUser25387

Guest
To zapadneš do kroušku Lamy :D

merry-christmas-minions-greeting-gif-4.gif
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Ale ale... Rundena zpátky v týmu... :D Lamánek a tantík zpět na fóru... Já tu jsem taky po strašně dlouhé době... Co se to děje? Nějaká magie? :eek:
 
Nahoru