• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
200
Ahoj, chybička se stala, omlouvám se.
Veškeré námitky budu řešit přes ticket systém.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Proč nejsou nastavovány speedy podle mých návrhů? Začíná týden od 29. 4. a nastavení neodpovídá. Jaký smysl má recyklovat staré návrhy, když jsou k dispozici nové, když už jsem si teda dal tu práci...? Jsem si jist, že podpora speedařské komunity bude na mé straně :) Měl jsem možnost v uplynulých dnech číst námitky k tomu, jak současné plány vypadají. Myslím, že po nastavování podle mých plánů aspoň těch 5 týdnů, případně bych vytvořil i další, ale to nechci předjímat, obecná spokojenost o něco vzroste, nastane jasný nárůst množství hráčů a mám v hlavě i jistou další možnost, co navrhnout, aby byl tento růst podpořen. Čekal jsem, že když za jedny návrhy poděkoval Kozmicz, že to můžu brát za něco jako souhlas s jejich nastavením, ale patrně ne...
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
Stačilo sa spýtať. Za Tvoje návrhy ďakujeme a postupne ich nastavíme, určite nie v takom časovom slede ako navrhuješ.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
200
Ahoj, po měsící na fóru a pak zase na dlouho ne.... Nechápu proč se pořád řídíte staršími návrhy když už jsou ohrané.. Trošku logiky..
Tantalena, si dal tady práci s navrhováním speedu, sám jsem ty speedy navrhoval... A řeknu vám, že navrhnout celý týden, není taky chvilkový koníček, asi mu jde o to, aby si hráči pořádně zahráli.

Další speed na který bych chtěl reagovat je tip Překvapení!!
Co má tento speed za smysl? Kdykoliv vidím, nastavený speed Překvapení, tak tam je rozestavěná vesnice buď na 70 tisísch bodech a nebo dokonce na 200 tisících bodech... Kdyby si tam šakalko dala konečně i jinačí rozestavěnou vesnici to pochopím..

Speedy upadají, hráči jsou zvyklí na speedy tipu Tantaller, Železná pevnost, Cheatdorf, Osada v kouzelném lese... Proč tyto nebývají často nebo spíš vůbec?
Dobře beru, Železná pevnost je každou chvíli a to ostatní?

Díky ;)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Speedy se různě točí a my máme tisíce návrhů, které různě střídáme. Pokud obdržíme návrhy od hráčů, snažíme se je do plánů zakomponovat, máme-li pocit, že podobné speedy budou přínosné.

Se speciálními speedy typu Železná pevnost to bohužel bude horší, protože aktuálně není možnost vesnice upravovat na vesnice typu železná pevnost a jiné. Jednáme o možnostech, aby tato možnost znovu byla k dispozici, ale do té doby bohužel se musíme běz těchto speciálních speedů obejít, což má za následek, že se točí menší množství typů speedů a ty se tak zdají být více stejné.
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
265
Speed Překvapení - dedina sa v tomto kole bude vždy nastavovať ako špeciálna dedina.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
(Což vůbec není smyslem existence toho druhu speedu, ale koho by to zajímalo, že...)
Mé návrhy nebyly použity. Ale co... Stejně nikomu nejde o to, aby někdo ty speedy hrál, podobně jako nikomu nejde o to, aby někdo chodil na DK fórum. Užijte si ten prázdný server (i prázdné fórum) :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tanto, konečné rozhodnutí o tom, jaké speedy půjdou do hry má speed admin. A ten se rozhodně nemůže zavděčit všem.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
To není o tom se někomu zavděčovat, ale o tom, že byly záměrně nastaveny nějaké nekoncepční, neodborně vytvořené plány, zatímco je k dispozici sada návrhů ode mě, která je objektivně lepší. Samozřejmě každý hráč má jiné preference, každý jednotlivec by si ty plány speedů představoval po svém, ale ty mnou vytvořené spíš vedou k nějakému dlouhodobému nárůstu množství hráčů i jejich individuálnímu zlepšení a reagují na jisté požadavky části komunity. Není to náhodný slepenec dokola se opakujících divných nastavení. Samozřejmě ten současný stav není zdaleka tak hrozný, aby nemohl být horší, ale určitě jej nemohu hodnotit pozitivně. Množství hráčů je toho důkazem, a to tu ještě hraje plno cizinců, kterým zavřeli jejich vlastní speed servery - stejně ten pokles je daleko rychlejší, než býval třeba za dob mého dlouhodobého navrhování speedů, kdy často ani nebyl znatelný, přestože počet hráčů na světech rychle klesal. Ale říkám - vám je jedno, kolik lidí to hraje. Hlavně že všechno dění určujete vy. Akorát už toho "dění" skoro nikdo není součástí :)
 
Nahoru