• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Hi, I'm from Poland, are you taking part in international tournament? We want to play a friendly match in thursday/friday about hour 20. If you are interested let's write me on private message here. We can play on our server :) of course 10vs10

Please contact @šachlik directly! He is captain of our team :)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Hi, I'm from Poland, are you taking part in international tournament? We want to play a friendly match in thursday/friday about hour 20. If you are interested let's write me on private message here. We can play on our server :) of course 10vs10

Hi mate, we are happy that you are interested to play vs cz team.. Unlucky we play vs Portugal and France in the days you mentioned.
 

pinopavel

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
To je klasika, přijď na jakejkoliv speed kde se hraje o PB a vyhraje někdo pokaždé z QrSn (Royal, Godlike, Kniffos, Psytrance) :D O reporty se ani nesnážím, protože to nemá smysl... Jen bych chtěl najít partu lidí co by šla hrát spolu speedy a zkusit je zneškodnit

teď jsem mrknul na polské dk,a tam se moc nechytají
 

Bagr1k.cz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Polské speedy jsou hodně zajímavé. Hrál jsem tam pár kol a hrozně se mi líbilo nastavení těch speedu.
 

DeletedUser44631

Guest
Taky jsem si říkal, co to hraje za primitivní děti, že si dají takovéto Nicky. Bohužel doba kdy tato hra měla úroveň i s hráči je pryč.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nahoru