• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Bude aj sviatočný mier a bude aj Vánoční speciál :Yes
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ahoj, přihlásil jsem se na ten Vánoční svět, ale je strašně zasekaný.. Všechno trvá, než se to načte apod... To se ani nedá hrát.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Ahoj, škoda že se mír na speedu vztahuje i na barbarky, na hráče to chápu, ale na barbarky nemusel :( teď jsem začal a chtěl jsem si zahrát, takhle si akorát vystavím 1 vesnici... :/
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
I na speedu slouží mír k tomu, aby hráči se hráči mohli věnovat rodině, případně videohovorům s kamarády bez strachu, že jim někdo zabere vesnici nebo barbarku, kterou chtěli zabrat.
A protože je svět rychlý, v části míru poběží svět sníženou rychlostí, aby opravdu každý nemusel mít strach, že soupeř získá během mír nějakou výhodu.
 

DeletedUser44631

Guest
Ahoj, škoda že se mír na speedu vztahuje i na barbarky, na hráče to chápu, ale na barbarky nemusel :( teď jsem začal a chtěl jsem si zahrát, takhle si akorát vystavím 1 vesnici... :/

Zase to vymýšlí a řídí lidi, co to nikdy nehráli. Logicky do hry vstupuje každý s tím, že to bude hrát za jakýchkoliv podmínek a dávat tam nějaký mír? Co to je..Na barbarky? Má to snad chránit hráče. :Bad Ještě že už tyhle paskvily nehraji.
 

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
746
@Legendary sir Fcéčko
Pokud se Ti aktuální kolo na speedu nelíbí, nemusíš ho hrát. Nicméně díky za Tvou zpětnou vazbu.
Já si myslím, že toto kolo má velký úspěch a to nejen mezi “speedaři”, ale i mezi ostatními hráči.

Je tradicí, že na všech světech je v době vánočních svátků mír, z tohoto důvodu je mír i na tomto Vánočním světě.

PS: Mír by byl na speedu tak jako tak, akorát pokud by tam nebyl Vánoční speciál, nebylo by tam žádné kolo od 24. do 26.

PPS: Toto kolo je hybridem mezi plnohodnotným speedem a Classic světem.
 

Deleted User - 4099071

Guest
Ahoj,
Dnes jsem na CoD mobile zahlédl nick Legendary Sir Dadam, tak jsem si hned vzpomněl a musel si osvěžit paměť pročtením téhle sekce, když se zakládala a speedy začínali. Krásné vzpomínky. Koukám, že to je dneska na úplně jiné úrovni.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ahoj RiDiNe, speedy běží furt. Snažíme se je pro hráče zpestřit různými turnaji, soutěžemi apod. Určitě nás někdy přijď navštívit také do hry.
 
Nahoru