Speed pokec

Lamač.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
109
@Rewsed on je jediný, kdo tu má stále otázky na vedení speed týmu, a beztak mu nikdy neodpoví.
Nelezu mu někam, ale je to pravda, buď mu nechtějí odpovědět nebo nevím.

Každý normální hráč, který se naloguje na speed, nemusí hrát dokonce, nikde to není psáno.
Už jenom, že ten speed trvá měsíc, tak se to nedá hrát dokonce.
Zabít měsíc života tím, že mačkáš do klávesnice? To opravdu ne.

Jojo bývali časy, kdy FCS a Hahn speedy hrotili, ale už nejsme v pubertálním věku, a už mají taky svůj život.
Já taky hrával speedy pořád, seděl jsem tu nonstop, teď mě to za to nestojí, mám práci, rodinu která mě je přednější.

Legendary sir Fcéčko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
108
@Rewsed on je jediný, kdo tu má stále otázky na vedení speed týmu, a beztak mu nikdy neodpoví.
Nelezu mu někam, ale je to pravda, buď mu nechtějí odpovědět nebo nevím.

Každý normální hráč, který se naloguje na speed, nemusí hrát dokonce, nikde to není psáno.
Už jenom, že ten speed trvá měsíc, tak se to nedá hrát dokonce.
Zabít měsíc života tím, že mačkáš do klávesnice? To opravdu ne.

Jojo bývali časy, kdy FCS a Hahn speedy hrotili, ale už nejsme v pubertálním věku, a už mají taky svůj život.
Já taky hrával speedy pořád, seděl jsem tu nonstop, teď mě to za to nestojí, mám práci, rodinu která mě je přednější.
To víš, to soudruzi v NDR mají již roky ošetřené. Můžeš na účtě hrát klidně ve dvaceti lidech a nikomu to nevadí. Můžete se tam prostřídat a nemusíš furt podvědomě myslet na hru, co když na mě někdo útočí, co když mi tečou sklady, co když mi někdo sundá offku apod. Tohle v Německu funguje roky a tady zase nic. Mě u té hry drží už malá komunita lidí, s kterými jsem ve spojení a tohle až jednou skončí, tak skončí celé moje povědomí o kmenech.

Hru pomalu ale jistě zabijí, takže očekávám tak 2024 totální ukončení hry. Pokud jí neukončí Inno tak asi hráči, protože nevidím moc důvody, proč u toho sedět. Svět, technologie apod se zdokonaluje, zrychluje se všechno jen tady je vše stejné a když jsou změny tak minoritní.

V dnešní době plné různých her, které člověk zapne a za hodinu vypne a nemusí na nic myslet, je mnoho. Alternativou proto byl a je speed, který si člověk zahraje kdy chce, kdy chce to vypne. Abys mohl hrát svět či dlouhý speed, musel by být povolený duál či zástup dovolené, takto zamezují hodně lidem možnost hrát a co si budeme povídat, moc nových hráčů přicházet nebude a jak hráči budou stárnout, tak jen odcházet.

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
To víš, to soudruzi v NDR mají již roky ošetřené. Můžeš na účtě hrát klidně ve dvaceti lidech a nikomu to nevadí. Můžete se tam prostřídat a nemusíš furt podvědomě myslet na hru, co když na mě někdo útočí, co když mi tečou sklady, co když mi někdo sundá offku apod. Tohle v Německu funguje roky a tady zase nic. Mě u té hry drží už malá komunita lidí, s kterými jsem ve spojení a tohle až jednou skončí, tak skončí celé moje povědomí o kmenech.

Hru pomalu ale jistě zabijí, takže očekávám tak 2024 totální ukončení hry. Pokud jí neukončí Inno tak asi hráči, protože nevidím moc důvody, proč u toho sedět. Svět, technologie apod se zdokonaluje, zrychluje se všechno jen tady je vše stejné a když jsou změny tak minoritní.

V dnešní době plné různých her, které člověk zapne a za hodinu vypne a nemusí na nic myslet, je mnoho. Alternativou proto byl a je speed, který si člověk zahraje kdy chce, kdy chce to vypne. Abys mohl hrát svět či dlouhý speed, musel by být povolený duál či zástup dovolené, takto zamezují hodně lidem možnost hrát a co si budeme povídat, moc nových hráčů přicházet nebude a jak hráči budou stárnout, tak jen odcházet.
ano na těch par hodín tam pravě já chodím a boužel tento měsic nic nebude a přiští bude beztak hromadu miru a neutočení takže opět na CENZUROVÁNO da se řict skoro na dva měsice mrtvi speed server

nabizel sem jím pomoc pokud to nebudou stíhat ( nastavovat ) není problem nastavít speed kola

Naposledy upraveno moderátorem:

Legendary sir Fcéčko

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
108
Co ti na to mam říct, nikdy v životě nebude vše podle tvých představ a musíš se naučit žít s tím, co je.
Já už si zvykl, že s místním administrátorským týmem není řeč a že dobám, kdy s námi aktivně komunikoval speed admin odzvonilo.

Ale ten čas můžeš @Rewsed využít tím, že se budeš učit česky ať mezi nás zapadneš, až se naučíš česky tak po tobě určitě Kozmicz sáhne a vymění tě za místního Speed admina. Máš k tomu predispozice, konstruktivní kritiku, čistý herní rejstřík, slušný slovník a gramatiku.

Pokud by se i tento plán zdál na CENZUROVÁNO, jak píšeš výše, mohu ti nabídnout jiné jazykové verze, kde si zahraješ lépe, jak v Česku - třeba v Polsku .
https://www.plemiona.pl/page/speed/rounds/future

Svět je naštěstí tak krásný, že ti nikdo již nediktuje co máš a nemáš dělat, a můžeš si dělat co chceš.

giphy.gif
nabizel sem jím pomoc pokud to nebudou stíhat ( nastavovat ) není problem nastavít speed kola
No jestli si já dokáži představit někoho, kdo by tohle dělal tak je to jen Praetorian-from-hell..

Naposledy upraveno moderátorem:

Lamač.

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
109
Milý DK týme, příště si takovéto nesmyslná speed kola strčte za klobouk.