• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Deswer pár dní zpátky na speedu
Účty :
Ten nahoře
Ten dole

Dual účty s farm botem :)

Ještě se tím chlubíš na DC ,ale tvoje věc. Správný chlap by se postavil k tomu čelem ,řekl to narovinu a přiznal se. Charakter 0

Jinak hraju jen na mobilní appce (kde ani skripty nejdou použít) a za celou hráčskou kariéru jsem měl kdysi jen skript na přejmenování vesnic. Takže to je k tomu, že prý já používám a opět jen prázdný výstřel do tmy.

Biblos
Čekám na tvé vyjádření ohledně toho,jestli dáte šanci někomu , kdo se chce o to postarat, sekunduji na ENS serveru a není problém si to vzít na starost. Zbytek jsou potvrzené informace a jak říkám, buď se to ví a kryje se nebo naopak to neví a to je ještě horší. Jsem zde od začátku S2 a drtivou většinu hráčů znám včetně vedení ,jak to fungovalo či funguje,každý vidí ten propastný rozdíl a aspoň ty bys měl uznat,že je změna zapotřebí :)

Uličník
V kompetenci supportu a adminů, je kdykoliv rozkliknout hráčský účet a kontrolovat zda dotyčný nehraje s nepovolenými skripty. Taktéž mohou dát permanentní ban na danou IP,takže žádný jiný účet z dané IP nebude vpuštěn do hry (takhle se to dělalo za starého vedení) týkalo se to jak účtů tak dokonce zařízení.

Je rozdíl mezi skriptem povoleným a nepovoleným. Autoboty,farmboty jsou zde zakázaný a přesto vedení některé hráče nechávají být.

Hráči typu scorpion či deswer, kteří dokonce tyto zakázané skripty posílají ve zprávách a chlubí se s tím a na druhé straně vedení ,které dlouhé roky o tom vůbec nic netuší ,tak vážně si myslíš že já jsem spadl z marsu?

Ten kdo hraje Speedy tak s tímhle přichází ke kontaktu každý den :)
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Deswer pár dní zpátky na speedu
Účty :
Ten nahoře
Ten dole

Dual účty s farm botem :)

Ještě se tím chlubíš na DC ,ale tvoje věc. Správný chlap by se postavil k tomu čelem ,řekl to narovinu a přiznal se. Charakter 0

Jinak hraju jen na mobilní appce (kde ani skripty nejdou použít) a za celou hráčskou kariéru jsem měl kdysi jen skript na přejmenování vesnic. Takže to je k tomu, že prý já používám a opět jen prázdný výstřel do tmy.

Biblos
Čekám na tvé vyjádření ohledně toho,jestli dáte šanci někomu , kdo se chce o to postarat, sekunduji na ENS serveru a není problém si to vzít na starost. Zbytek jsou potvrzené informace a jak říkám, buď se to ví a kryje se nebo naopak to neví a to je ještě horší. Jsem zde od začátku S2 a drtivou většinu hráčů znám včetně vedení ,jak to fungovalo či funguje,každý vidí ten propastný rozdíl a aspoň ty bys měl uznat,že je změna zapotřebí :)

Uličník
V kompetenci supportu a adminů, je kdykoliv rozkliknout hráčský účet a kontrolovat zda dotyčný nehraje s nepovolenými skripty. Taktéž mohou dát permanentní ban na danou IP,takže žádný jiný účet z dané IP nebude vpuštěn do hry (takhle se to dělalo za starého vedení) týkalo se to jak účtů tak dokonce zařízení.

Je rozdíl mezi skriptem povoleným a nepovoleným. Autoboty,farmboty jsou zde zakázaný a přesto vedení některé hráče nechávají být.

Hráči typu scorpion či deswer, kteří dokonce tyto zakázané skripty posílají ve zprávách a chlubí se s tím a na druhé straně vedení ,které dlouhé roky o tom vůbec nic netuší ,tak vážně si myslíš že já jsem spadl z marsu?

Ten kdo hraje Speedy tak s tímhle přichází ke kontaktu každý den :)



moje vyzvá na nl serveru 1vs1 pořad platí kolo cele zaplatím jedine co ty musíš mít je mít 40 premiovích bodu na farm a premioví učet

cele kolo nahrají a hodím na youtube aby se vedělo že sem jel čistě :D pouze s povolenimi skripty

ale naposledy si odmitl ze strachu takže chapu že opět odmitneš :D neboj zvikly sme si že jinak než hrat 6vs1 neumite :D a i tak ste špatny sundat vám tří hrače v jednom :D to je prostě špatny pro vaší reputaci :D

si to laskavě přejmenujte nejste Pro

ale ste koštata co to neumějí takže jmeno bych tam cca takovihle

Slaboučky
Noobs
FaTalEror

jine jmeno si nezasloužite vaše hračska uroven je opravdu na špatne urovní :D
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Dreswer
Mám pochopení pro lidi, kteří trpí duševním onemocněním a je něco u nich špatně, nebudu tě tady zesměšňovat. Mohl bych tady hodit screeny, na kterých ses ke všemu přiznal a jen bys byl tady pro smích ,ale ukážu charakter a neudělám to :)

Odmítl si výzvu o 100 tisíc 1 v 1 na mobilní appce (kde nemůžeš mít skripty) a osobně naproti sebe. Nebudu se opět dohadovat,pokud mi chceš ukázat jak mě naložíš, tak se osobně sejdeme a dáme si proti sobě hru, to ostatní je opět zbytečný komentovat.

Uličník
Tak to pozor, není nic jednoduššího než dát ban na IP nebo blokovat jakýkoliv účet z IP nebo dokonce zakázat přístup z jiné země.

Děláme tohle na ENS serveru, mám to přímo z první ruky,kdy se podíváme na hráče přes jeho účet a vidíme přesně, co jeho účet dělá.
(Boti jedou automatické úkony) a když zároveň hráč dělá i budovy nebo zrovna rekrutuje ve chvíli ,kdy zároveň posílá útoky , v tu chvíli se to detekuje během pár vteřin.
Následně dostane Perma ban na účet a na všechny zařízení a účty z dané IP.

Nejde postihnout každého v tom smyslu, že dotyčný může mít privátní IP a vždy se tak může vrátit.

Sekunduji v tomhle na zahraničním serveru,takže ti mohu potvrdit že to jde a velmi rychle :) tam je však většina věcí povolená to je věc druhá :)
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Dreswer
Mám pochopení pro lidi, kteří trpí duševním onemocněním a je něco u nich špatně, nebudu tě tady zesměšňovat. Mohl bych tady hodit screeny, na kterých ses ke všemu přiznal a jen bys byl tady pro smích ,ale ukážu charakter a neudělám to :)

Odmítl si výzvu o 100 tisíc 1 v 1 na mobilní appce (kde nemůžeš mít skripty) a osobně naproti sebe. Nebudu se opět dohadovat,pokud mi chceš ukázat jak mě naložíš, tak se osobně sejdeme a dáme si proti sobě hru, to ostatní je opět zbytečný komentovat.

Uličník
Tak to pozor, není nic jednoduššího než dát ban na IP nebo blokovat jakýkoliv účet z IP nebo dokonce zakázat přístup z jiné země.

Děláme tohle na ENS serveru, mám to přímo z první ruky,kdy se podíváme na hráče přes jeho účet a vidíme přesně, co jeho účet dělá.
(Boti jedou automatické úkony) a když zároveň hráč dělá i budovy nebo zrovna rekrutuje ve chvíli ,kdy zároveň posílá útoky , v tu chvíli se to detekuje během pár vteřin.
Následně dostane Perma ban na účet a na všechny zařízení a účty z dané IP.

Nejde postihnout každého v tom smyslu, že dotyčný může mít privátní IP a vždy se tak může vrátit.

Sekunduji v tomhle na zahraničním serveru,takže ti mohu potvrdit že to jde a velmi rychle :) tam je však většina věcí povolená to je věc druhá :)


za první netrpim duševním onemocnením opravím tě :D já trpim jicnovím onemocnením :D jak řikam dej se konverzace plně sem s tím souhlasíl :D v čem je problem

faty seš apsolutně na tom špatně nejenže si člověk muže přeplatit vpn ( chytřejší neplatí ) a dokonce x x ip ze stejny země takže napad opět na facku gratulují stejně jako váše pročko na pc podle inikatniho kodu? není problem vymením ID jednoho zařizení a bude uplně jiny kod celeho pc na takoví hratky je kombinaci dost :D opět nedomyšleno :D a vpn je jích stovky a pokud chceš omezovat lidí z jinich statu uvědom že by šly sami protí sobě nebot lidí z česka hají na nemcu nebo v usa atd... :D takže opět kravina

a vizva o sto tisic :D já sem řekl že budu hrat na pc a ty si hraj na cokoliv podotíkam hra divoke kmeny je multi platrofroma hra a ne předpotopni hry co se hrají na mobilu kde je špatne ovladaní :D a na víc je to na hovno v podstatě nusíš hrat hrače na nečem na čom nehrají a v podstatě v mem připadě na mobil sahnu jednouch do měsíce a to bez prdele :D

a tvoje vyhrožovaní že někomu rozbiješ hubu na to není níkdo zvědaví vrat se do školky se prat s dětmi o hračky :D tam je to jako dělane pro tebe :D já nabidl normalní zapas bez nějaky provize z vyhry prostě přatelska hra za to že si tam vyhrožoval že dojedeš ke mě a rozbiješ mi hubu to už je o nečem jinem :D to není přatelska hra kterou sem od začatku nabizel protí tobě ale jedna se o vyhrožovaní nasilim :D což jako dospely člověk s rozumem ignorují a trvam na navrhu 1vs1 ( skripty povoleny oba nahrají video na youtube cele hry ) a ještě se obětují a těch 200 premiovích bodu dam za nastavení kola :D ale chapu že se bojíš protí mě takže nemusíš ani odpovidat :D

papa hraj si svoje speed kola v 6 lidech :D kde tří z vás sundam sam :D jak trapny :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Kde jsou ty časy za dob Skrtyho? -_- .... Žádné pauzy, ten dělal pro hráče maximum.

Zdendo, pamatuji si doby, kdy jsi navrhoval speedy a sám si dával během vánočních svátků a nového roku na speedech volno a bránil to slovy, že během této doby mají lidi trávit čas s rodinou, nikoliv ve hře. Určitě by se tady tento příspěvek dal někde ještě zpětně dohledat, ale nebudu se do toho pouštět. :)
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Zdendo, pamatuji si doby, kdy jsi navrhoval speedy a sám si dával během vánočních svátků a nového roku na speedech volno a bránil to slovy, že během této doby mají lidi trávit čas s rodinou, nikoliv ve hře. Určitě by se tady tento příspěvek dal někde ještě zpětně dohledat, ale nebudu se do toho pouštět. :)

tak to bylo hnusny :D RIP lamač :D
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
@Deswer chápu, že on je jednoduchý a ty taky, ale nemusíte soutěžit, kdo z vás je na tom hůř.
Pojď proti mě dát někdy na německý server či na polský, když se tu vytahuješ se skripty apod.

V Polsku si zahraješ se skripty tak 30 minut a pak ti přistane ban a v německu taky, a když nebude ban tak budou katy.

Fcéčko :Wrrr


kk němci níkdy víc ste mě naposledy kosili s pretošem a ještě jednim stačilo

já speeds už hrají vyjmečně ale pročka mě lakají
 
Nahoru