• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
@-FaTy* tak kde je ten tvůj pro tým, co hrál mistrovství v cvrnkání kuliček?
Kamkoliv přijdeme, tak tvoji hráči jsou na 0 bodech nebo dostanou katy.

MístoJménoKmenBodyVesnice
1No pain no hard x3Test26.7567
2-FaTy*PRO?!1.5301
3numinek1.5211
4darkskater1.1671
5future879231

Nevím teda,ale vlak ti padl,následně jsem ti projel dvě vesnice s 600 lk.

Na speedu kde sis založil další účty na barky,aby ti mohl naplno jet farmot?

Fotky příkládám :)
Screenshot_2022-01-22-06-20-42-266_com.android.chrome.jpgScreenshot_2022-01-22-04-55-16-290_air.com.innogames.staemme.jpgScreenshot_2022-01-22-04-55-34-854_air.com.innogames.staemme.jpgScreenshot_2022-01-22-05-15-51-957_air.com.innogames.staemme.jpgScreenshot_2022-01-22-05-20-09-015_air.com.innogames.staemme.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Vtipný, ale v konečném žebříčku jsi byl úplně bídný a problém je v tom, že to není můj účet a já v noci nehrál. :-D
A účty jsi dělal asi ty, protože to normálního člověka nenapadne.

1642873001969.png
Pain mi v noci psal a ptal se, kdo to dělal ale já v tu dobu spal, takže kdo jiný by to dělal, než ty :)
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Vtipný, ale v konečném žebříčku jsi byl úplně bídný a problém je v tom, že to není můj účet a já v noci nehrál. :-D
A účty jsi dělal asi ty, protože to normálního člověka nenapadne.

Zobrazit přílohu uživatele 6982
Pain mi v noci psal a ptal se, kdo to dělal ale já v tu dobu spal, takže kdo jiný by to dělal, než ty :)

Ehm jakože jsem na mobilu založil účet no pain X8 ,na jeho účtu jsem pak hrál a farmil a pak sám sebe sundal?:-d

Wow co tam máš ještě ?:-D
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Suis ,fcecko,dadam a další co se točíte na mulťáku, v interní databázi tribal wars na IP ,ze kterých se připojujete jste dostali neuvěřitelných 74 banů :-D

Nic :-D teď jsem povolal na SOB dva hráče z legie a účet kotrmelec padá jak hvězda ,úplně bez šance :-D už pouze taktika deff od paina a hradby na full :-D

Kluci se logli jen na hodinu :-d a hned už se brečí:)
Screenshot_2022-01-22-20-09-48-948_com.android.chrome.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Ahoj :) Jakože já nejsem žádnej odborník.. ale proč když byl loni mezinárodní turnaj který se hral an FR-IT serverech, tak jsme tam byli jen MY mimo tuto rádoby PRO skupinu? Btw.. co jsem Vás potkal, tak žádná sláva tedy.. :)

Díky za odpověď.

btw. nauč se dávat obrázky v normálním formátu a né takhle :)
 
Naposledy upraveno:

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
stejně ten turnaj byl fraška duck se choval jako by byl kralem světa
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
realně nic nedal kromě par stovek byl sem tam odehral sem snimi jedno kolo potom sem založil noví učty a byl na ně hon
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
Ahoj :) Jakože já nejsem žádnej odborník.. ale proč když byl loni mezinárodní turnaj který se hral an FR-IT serverech, tak jsme tam byli jen MY mimo tuto rádoby PRO skupinu? Btw.. co jsem Vás potkal, tak žádná sláva tedy.. :)

Díky za odpověď.

btw. nauč se dávat obrázky v normálním formátu a né takhle :)

Řeknu ti to takhle, moc jazykových verzí tu hru moc nehraje. Kdysi ta úroveň byla na každé jazykové verzi víceméně totožná, jen Rumuni/Rusáci/Brazilci vždy o trošku více vynikali. Lepší skripty, více nahráno, lepší styl hry a spolupráce.
Časem většina hráčů přestala hrát, začali se ty komunitní hráči z ostatních jazykových verzí mísit napříč světem tzn cizinci chodí hrát do ČR a obráceně.

Hráči začali reprezentovat státy, za které nehrají. Administrátoři začali stávkovat nebo se v tom nechtějí angažovat, protože je to pěkný voser.
Jediný, kdo se k tomu má je .NL nebo .FR admin a co si budeme povídat, je to fraška a nefér vůči ostatním. Některé jazykové verze uvolní server pro svoje hráče, některé ne a těch aspektů je hromada.

Celkově fungování, nahrávání obrazovek a tohle vše je nesmysl. Hráči mohou hrát přes steam, mobilní aplikaci a PC. Hráči mohou nahrávat obrazovku a na druhé jim mohou jet skripty, hráči mohou mít napsanou aplikaci v JAVĚ která jim na pozadí bude farmit, chytat, uhybat lze v dnešní době zfalšovat úplně vše a nemá to úroveň. Je to válka programátorů a automatizace a nikoliv hráčů.

Nemluvím ani o tom, že v každé jazykové verzi je možné používat jiný skript, ačkoliv většina podporuje .net skripty, né každý s nimi hraje a je to fakt už nesmysl tohle pořádat. I přesto tu jsou hráči, kteří chtějí hrát 1VS1 apod, což je nesmysl. To o hráči nikdy neřekne, kdo je lepší a kdo je horší.
realně nic nedal kromě par stovek byl sem tam odehral sem snimi jedno kolo potom sem založil noví učty a byl na ně hon

Ať těm lidem ty peníze platí, já jim to přeji. Já chodím do práce, kde si vydělám dost a nepotřebuji pobírat peníze od někoho, kdo neumí pravopis, kdo neumí na fórum ani řádně vložit snímky obrazovky a psát jako člověk.
Za mě je to člověk, kterému někdo ublížil nebo ho někdo šikanoval a teď se z toho nějak dostává nebo je nemocný nějak duševně. Normální člověk se takto nechová.

To nepopírám Desi :D Ale tak.. zajímá mě to. Páč tady pan Faty je podle toho co píše strůjcem nejlepšího týmu na světě a nabízí odměny pomalu větší jak v LOL esportu.

Normální člověk peníze investuje, normální člověk si peníze užívá, normální člověk investuje do sebe, do rodiny, do svého zdraví. Někdo peníze sype do hry a vylepšuje si tak své ego nebo nějaké potřeby pocitu být dobrý či být na očích, být zajímavý a nedělám si iluzi, že tomu tak je v tomto případě.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
@Fcéčko: Proč zas valíš do mě? Já ani nehraju, natož abych hrál s PRO. :D
 
Nahoru