Speed pokec

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
@-FaTy* tak kde je ten tvůj pro tým, co hrál mistrovství v cvrnkání kuliček?
Kamkoliv přijdeme, tak tvoji hráči jsou na 0 bodech nebo dostanou katy.

MístoJménoKmenBodyVesnice
1No pain no hard x3Test26.7567
2-FaTy*PRO?!1.5301
3numinek1.5211
4darkskater1.1671
5future879231

Nevím teda,ale vlak ti padl,následně jsem ti projel dvě vesnice s 600 lk.

Na speedu kde sis založil další účty na barky,aby ti mohl naplno jet farmot?

Fotky příkládám :)
Screenshot_2022-01-22-06-20-42-266_com.android.chrome.jpgScreenshot_2022-01-22-04-55-16-290_air.com.innogames.staemme.jpgScreenshot_2022-01-22-04-55-34-854_air.com.innogames.staemme.jpgScreenshot_2022-01-22-05-15-51-957_air.com.innogames.staemme.jpgScreenshot_2022-01-22-05-20-09-015_air.com.innogames.staemme.jpg

Naposledy upraveno moderátorem:

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
119
Vtipný, ale v konečném žebříčku jsi byl úplně bídný a problém je v tom, že to není můj účet a já v noci nehrál. :-D
A účty jsi dělal asi ty, protože to normálního člověka nenapadne.

1642873001969.png
Pain mi v noci psal a ptal se, kdo to dělal ale já v tu dobu spal, takže kdo jiný by to dělal, než ty :)

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Vtipný, ale v konečném žebříčku jsi byl úplně bídný a problém je v tom, že to není můj účet a já v noci nehrál. :-D
A účty jsi dělal asi ty, protože to normálního člověka nenapadne.

Zobrazit přílohu uživatele 6982
Pain mi v noci psal a ptal se, kdo to dělal ale já v tu dobu spal, takže kdo jiný by to dělal, než ty :)

Ehm jakože jsem na mobilu založil účet no pain X8 ,na jeho účtu jsem pak hrál a farmil a pak sám sebe sundal?:-d

Wow co tam máš ještě ?:-D

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Suis ,fcecko,dadam a další co se točíte na mulťáku, v interní databázi tribal wars na IP ,ze kterých se připojujete jste dostali neuvěřitelných 74 banů :-D

Nic :-D teď jsem povolal na SOB dva hráče z legie a účet kotrmelec padá jak hvězda ,úplně bez šance :-D už pouze taktika deff od paina a hradby na full :-D

Kluci se logli jen na hodinu :-d a hned už se brečí:)
Screenshot_2022-01-22-20-09-48-948_com.android.chrome.jpg

Naposledy upraveno moderátorem:

Mr. Chobot

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
63
Ahoj :) Jakože já nejsem žádnej odborník.. ale proč když byl loni mezinárodní turnaj který se hral an FR-IT serverech, tak jsme tam byli jen MY mimo tuto rádoby PRO skupinu? Btw.. co jsem Vás potkal, tak žádná sláva tedy.. :)

Díky za odpověď.

btw. nauč se dávat obrázky v normálním formátu a né takhle :)

Naposledy upraveno:

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
stejně ten turnaj byl fraška duck se choval jako by byl kralem světa

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
8
realně nic nedal kromě par stovek byl sem tam odehral sem snimi jedno kolo potom sem založil noví učty a byl na ně hon

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
119
Ahoj :) Jakože já nejsem žádnej odborník.. ale proč když byl loni mezinárodní turnaj který se hral an FR-IT serverech, tak jsme tam byli jen MY mimo tuto rádoby PRO skupinu? Btw.. co jsem Vás potkal, tak žádná sláva tedy.. :)

Díky za odpověď.

btw. nauč se dávat obrázky v normálním formátu a né takhle :)

Řeknu ti to takhle, moc jazykových verzí tu hru moc nehraje. Kdysi ta úroveň byla na každé jazykové verzi víceméně totožná, jen Rumuni/Rusáci/Brazilci vždy o trošku více vynikali. Lepší skripty, více nahráno, lepší styl hry a spolupráce.
Časem většina hráčů přestala hrát, začali se ty komunitní hráči z ostatních jazykových verzí mísit napříč světem tzn cizinci chodí hrát do ČR a obráceně.

Hráči začali reprezentovat státy, za které nehrají. Administrátoři začali stávkovat nebo se v tom nechtějí angažovat, protože je to pěkný voser.
Jediný, kdo se k tomu má je .NL nebo .FR admin a co si budeme povídat, je to fraška a nefér vůči ostatním. Některé jazykové verze uvolní server pro svoje hráče, některé ne a těch aspektů je hromada.

Celkově fungování, nahrávání obrazovek a tohle vše je nesmysl. Hráči mohou hrát přes steam, mobilní aplikaci a PC. Hráči mohou nahrávat obrazovku a na druhé jim mohou jet skripty, hráči mohou mít napsanou aplikaci v JAVĚ která jim na pozadí bude farmit, chytat, uhybat lze v dnešní době zfalšovat úplně vše a nemá to úroveň. Je to válka programátorů a automatizace a nikoliv hráčů.

Nemluvím ani o tom, že v každé jazykové verzi je možné používat jiný skript, ačkoliv většina podporuje .net skripty, né každý s nimi hraje a je to fakt už nesmysl tohle pořádat. I přesto tu jsou hráči, kteří chtějí hrát 1VS1 apod, což je nesmysl. To o hráči nikdy neřekne, kdo je lepší a kdo je horší.
realně nic nedal kromě par stovek byl sem tam odehral sem snimi jedno kolo potom sem založil noví učty a byl na ně hon

Ať těm lidem ty peníze platí, já jim to přeji. Já chodím do práce, kde si vydělám dost a nepotřebuji pobírat peníze od někoho, kdo neumí pravopis, kdo neumí na fórum ani řádně vložit snímky obrazovky a psát jako člověk.
Za mě je to člověk, kterému někdo ublížil nebo ho někdo šikanoval a teď se z toho nějak dostává nebo je nemocný nějak duševně. Normální člověk se takto nechová.

To nepopírám Desi :D Ale tak.. zajímá mě to. Páč tady pan Faty je podle toho co píše strůjcem nejlepšího týmu na světě a nabízí odměny pomalu větší jak v LOL esportu.

Normální člověk peníze investuje, normální člověk si peníze užívá, normální člověk investuje do sebe, do rodiny, do svého zdraví. Někdo peníze sype do hry a vylepšuje si tak své ego nebo nějaké potřeby pocitu být dobrý či být na očích, být zajímavý a nedělám si iluzi, že tomu tak je v tomto případě.

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
131
@Fcéčko: Proč zas valíš do mě? Já ani nehraju, natož abych hrál s PRO. :D