• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
Tady jde o to, že lze slušně debatovat, pokud @-FaTy* si nebude vymýšlet a psát nepravdy.
Základní problém toho všeho je, že nenecháváte hrát český hráče a jednoduše, pokud je pravda, že těm hráčům platíš za hraní - pokračuj v tom klidně. Ale má to za následek to, že ty hráči hrají téměř každé herní kolo a v převaze útočí na ostatní hráče a tohle prostě není fér.

Během těch pár dní mi psalo cca 40 hráčů a to je důvod, proč si píšu do profilu narážky na Vás :)
  • pinopavel
  • PULDO216
  • Lord Miky
  • ZabijakLudi
  • davas
  • =VadVirag=
  • MiSo123
  • Srekito
Tito hráči mi psali dnes, že jsou rádi, že na ty speed kola chodíme a ničíme Pro, protože je nenechají si ani zahrát.
Co to je prostě za smysl, domluvit si deset hráčů a chodit kazit hru všem na serveru?

  1. Cameron Diaz
  2. Bagr1k since 2012
  3. Elrond
  4. Skrytá Hrozba
  5. -Siiu
  6. -FaTy*
  7. radimgaluska
  8. KingRagnora
  9. Smutný Banán
  10. dashunt
  11. related
Je fajn, že máte komunitu ale proč nebojujete proti sobě? Co to má za význam? Přijít hrát, zkazit hru všem i těm, co neútočí nebo se to chtějí naučit - stavět vesnice, neútočit na sebe a takhle to dělat stále do kola? To Vás to baví? Jak se takhle prosím hrát zdokonalí nebo jak tímhle naučíte ostatní hrát lépe?

Uličník
Banda šašků ?
Takže urážíš členy repre ? Mou osobu si urážej jak je ti libo, avšak skupina PRO je tvořena z veliké části reprezentantů , z hráčů kteří aktivně hrají a bojují proti každému. Dle historických tabulek taktéž několik veteránů,kteří jsou na speedech od samého začátku, myslím že tvoje označení banda šašků je velmi mimo.

Říkáš že do nikoho nechodíme,avšak je to naopak, chodíme úplně do každého. To že se to nelíbí cizincům nebo skriptařům , to mi fakt vůbec nevadí.
Definice slova šašek - člověk, jehož zaměstnáním je pitvořit se a být směšný.

Co jste mimochodem reprezentovali, ničeho jsem si nevšiml. Nikde jsem neviděl rok vlaječku/pohárek české vlajky na úvodní stránce, jako to bylo za mých. časů. Bojují proti každému? Rád bych viděl, jak bojuješ proti Bagříkovi třeba, ještě jsem tu šanci neměl.

Důvod k vytvoření této skupiny byl především ten ,kam až to vedení nechalo dojít. Kdy cz server byl pod nadvlády cizinců nebo skriptařů, nejlépe dohromady. Takže je tu teď skupina lidí, kteří jdou proti těmto hráčům.

Budeme tlačit na vedení ,aby Speedy byly jak kdysi ,aby opět chodívali hráči z klasických světů poměřit síly na speed,aby zde bylo nejméně cizinců a nejméně těch,co umí jen podvádět. Opět byly nastavené zajímavé a speciální speedy.

Vedení může, za to, že si cizinci oblíbili český server a nastavení? ONEIRO, PLAY, Anason apod? Cizinci tady hrají stejně tak, jako já hraji jinde apod.
Kdo určuje kdo je skriptař? Takový Cameron Diaz hraje čistou hru bez skriptů? V tom případě asi ani nevíš, co to skript je, protože tenhle borec botí na každém SDS.

Budete tlačit na vedení? Na koho chcete tlačit? na Kozmicze? Tak to hodně štěstí, bude tě brát jistě vážně.
Jinak je v pravidlech, že cizinci tam hrát nemohou nebo nerozumím tomu problému, část vašich hráčů používá skripty stejně jako ostatní mimo jiné na fórum jsou již pěkně seskupené skripty a myslím, že je může používat každý na speed kole, pokud se nepletu.
Takže se ptám, kdo rozhoduje o tom, že někdo podvádí? Ty? Tvůj tým nebo administrátoři hry?
Co máte v týmu za pravidla? Kazit všem na serveru chuť hráč, trávit u toho čas apod?
 

Bagr1k since 2012

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Co jste mimochodem reprezentovali, ničeho jsem si nevšiml. Nikde jsem neviděl rok vlaječku/pohárek české vlajky na úvodní stránce, jako to bylo za mých. časů. Bojují proti každému? Rád bych viděl, jak bojuješ proti Bagříkovi třeba, ještě jsem tu šanci neměl.

Čau,
Rád bych se vyjádřil k tomu co ty tady píšeš.
Psal jsem ti, ať si jdeš zahrát férovou hru, klidně streamovanou pro ostatní aby se jednalo o čistou hru s keypresem a se vším co je povolené.
Ovšem na to si nereagoval.
Ty tady píšeš jak Nás baví chodit v partě lidí na speedy, tu možnost má každý ze světů.
Spíše mi pověz, co tebe baví na tom si logocat XY účtů na speed, aby si měl barbarky na farmení.
Co tebe baví na tom mít nonstop ve vesnici doma Deff ať už z mulťáku, či od Suise.

Takže ještě jednou, pojď si zahrát na .NL 1v1, kde budeme mít oba dva stejnou startovní pozici, žádnou deff od ostatnich hracu a bez zakazanych skriptu.
Až tohle odehraješ tak tvoje nazory teprve budou mít cenu.
Honit si trikot, kdyz pouzivat ruzne farmboty to dava docela vyznam tomu co tu pises.
Když najdeš trošku chlapa a koule u sebe, tak tady máš DC Bagr1k#0642.
Víceméně ani neočekávám že se ozveš a dál si pojedeš tvoje kravinky na profilu.
Měj se hezky.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
Co to tady lžeš?

Já s nikým nikdy hrát streamovanou a férovou hru nebudu, protože tenhle nesmysl neuznávám a nevím, co by mi to mělo do života přinést? Já si nepotřebuji nic dokazovat. Já si určitě žádné účty do hry neloguji, udělal jsem to jednou na speed of barbars a všechny účty byly vyloučeny. Udělal jsem to za účelem, aby se na mapě zobrazilo hodně barbarek, protože mě sypalo xy hráčů a ani jeden účet jsem nikdy nepoužil pro podpory. Jestli máš mozek tak dokážeš z TWspeeds vytáhnout s kým jsem kdy byl v kmenu, protože na každém speed kole lze podporovat snad jen hráče z kmenu tak zjistíš, že jsem si nikdy multiúčty nedělal. To si mě pleteš asi s deswerem lol :)

Já nevidím důvod s někým se porovnávat a hrát 1vs1, což je úplný nesmysl. NIKDY jsem tyto turnaje nehrál i když jsem mohl, i když nebylo nutností nahrávat obrazovku apod. Tyhle turnaje nikdy neřeknou o hráči, že tu hru umí.
Co je na tom super? Začneš hrát, farmíš s kopitníkama, postavíš lehkou, začneš točit barbarky, časem uděláš sekery, začneš posílat desítky fejků - pak pošleš špehy, uděláš pár beranů katů a proložíš to mezi fejky a budeš se modlit, abys prošel.

Tohle Vás baví?
Já si nic dokazovat opravdu nemusím a upřímně, pokud argumentujete, že Vás někdo drtí kdo hraje s boty apod tak moc nevím, co si pod tím představujete.
Keypress je nejlepší a nejefektivnější skript, který existuje. Žádný autofarm skript ho nenahradí, když hrajete ve dvou oknech, umíte používat zkratky apod tak máte nonstop armádu venku a nemáte se na co vymlouvat.

A pokud máš pocit, že podvádím, tak od toho slouží tiket a nahlášení hráče. Mě nikdy administrátoři nešetřili a pokud podvádím, budu vyloučen ze hry a již hrát nebudu. Jednoduché.

Já si triko honit nemusím, mě potěšilo to, že jsem se Suisem přišel na speed a roznesli jsme Vás na popel :) včera přišel @Adams Hahn a mělo to úplně jiné grády :) My prostě nesouhlasíme s tím, co na serveru děláte a smiřte se s tím, že Vám tam čas od času prostě přijdeme zkazit náladu, když to můžete dělat ostatním, proč bychom to nemohli dělat my Vám :)
 

Bagr1k since 2012

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
11
Co to tady lžeš?

Já s nikým nikdy hrát streamovanou a férovou hru nebudu, protože tenhle nesmysl neuznávám a nevím, co by mi to mělo do života přinést? Já si nepotřebuji nic dokazovat. Já si určitě žádné účty do hry neloguji, udělal jsem to jednou na speed of barbars a všechny účty byly vyloučeny. Udělal jsem to za účelem, aby se na mapě zobrazilo hodně barbarek, protože mě sypalo xy hráčů a ani jeden účet jsem nikdy nepoužil pro podpory. Jestli máš mozek tak dokážeš z TWspeeds vytáhnout s kým jsem kdy byl v kmenu, protože na každém speed kole lze podporovat snad jen hráče z kmenu tak zjistíš, že jsem si nikdy multiúčty nedělal. To si mě pleteš asi s deswerem lol :)

To vidíme jak si nepotrebujes nic dokovazovat :)
Zase si protirecis :D Premyslej u toho co pises, vidim snahu jak pises ale hrozne si protirecis. Napriklad ted u toho, jak si nepotrebujes nic dokazovat. Mohl bych pokracovat do aleluja.
Nicmene, pokud vim tak ted v posledni dobe bylo až dost speed podpory mimo kmen :)

Ja s tim problem urcite nemam, ja si rad zahraju kvalitni speed.
Proto jsem ti nabizel ferovek speed na .NL
Kazda porazka mi da neco noveho.
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Čau,
Rád bych se vyjádřil k tomu co ty tady píšeš.
Psal jsem ti, ať si jdeš zahrát férovou hru, klidně streamovanou pro ostatní aby se jednalo o čistou hru s keypresem a se vším co je povolené.
Ovšem na to si nereagoval.
Ty tady píšeš jak Nás baví chodit v partě lidí na speedy, tu možnost má každý ze světů.
Spíše mi pověz, co tebe baví na tom si logocat XY účtů na speed, aby si měl barbarky na farmení.
Co tebe baví na tom mít nonstop ve vesnici doma Deff ať už z mulťáku, či od Suise.

Takže ještě jednou, pojď si zahrát na .NL 1v1, kde budeme mít oba dva stejnou startovní pozici, žádnou deff od ostatnich hracu a bez zakazanych skriptu.
Až tohle odehraješ tak tvoje nazory teprve budou mít cenu.
Honit si trikot, kdyz pouzivat ruzne farmboty to dava docela vyznam tomu co tu pises.
Když najdeš trošku chlapa a koule u sebe, tak tady máš DC Bagr1k#0642.
Víceméně ani neočekávám že se ozveš a dál si pojedeš tvoje kravinky na profilu.
Měj se hezky.

Miluju, jak všichni z PRO o sebe hlásí jak jsou čistí a vlastně ten kmen vznikl kvůli tomu, aby zničil cizince, co vyhrávají speedy se scriptama nepovoleně. Dneska jsem si šel kliknout speedek na hodinku...

Hráč Cameron Diaz (člen kmene PRO na každém speedu) si založil svůj multiučet "jsemborecek" na něm udělal nějaké doly, trh a posílal si na svůj učet suroviny aby měl rychle kopí... Takže krásné používání multi, ke kterýmu se všichni z PRO ohrazují. Potom se ohrazujete proti scriptům... Borec za 1 hodinu a 19 minut speedu vytočil 10tis. vesnic. Viz. screen
1643038768958.png
Všechny nuly z kmene PRO by měly držet frasnu o scriptech a multi, když děláte to stejný. Kázat vodu a pít víno, trapky
 

Bagr1k.cz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
Miluju, jak všichni z PRO o sebe hlásí jak jsou čistí a vlastně ten kmen vznikl kvůli tomu, aby zničil cizince, co vyhrávají speedy se scriptama nepovoleně. Dneska jsem si šel kliknout speedek na hodinku...

Hráč Cameron Diaz (člen kmene PRO na každém speedu) si založil svůj multiučet "jsemborecek" na něm udělal nějaké doly, trh a posílal si na svůj učet suroviny aby měl rychle kopí... Takže krásné používání multi, ke kterýmu se všichni z PRO ohrazují. Potom se ohrazujete proti scriptům... Borec za 1 hodinu a 19 minut speedu vytočil 10tis. vesnic. Viz. screen
Zobrazit přílohu uživatele 6989
Všechny nuly z kmene PRO by měly držet frasnu o scriptech a multi, když děláte to stejný. Kázat vodu a pít víno, trapky
Ahoj Adame.
Proti tobě vyloženě nic nemám, jelikož ACS. :D
Ne, ted doopravdy je možné, že třeba možné že něco použil, nebo doopravdy použil jenom KEYPRESS o kterém FCS napsal
Keypress je nejlepší a nejefektivnější skript, který existuje. Žádný autofarm skript ho nenahradí, když hrajete ve dvou oknech, umíte používat zkratky apod tak máte nonstop armádu venku a nemáte se na co vymlouvat.
Pokud tedy použil něco zakázaného, tak si ho doufám nahlásil a admin ho prověří a případně dostane ban:)
 

Cameron Diaz

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Miluju, jak všichni z PRO o sebe hlásí jak jsou čistí a vlastně ten kmen vznikl kvůli tomu, aby zničil cizince, co vyhrávají speedy se scriptama nepovoleně. Dneska jsem si šel kliknout speedek na hodinku...

Hráč Cameron Diaz (člen kmene PRO na každém speedu) si založil svůj multiučet "jsemborecek" na něm udělal nějaké doly, trh a posílal si na svůj učet suroviny aby měl rychle kopí... Takže krásné používání multi, ke kterýmu se všichni z PRO ohrazují. Potom se ohrazujete proti scriptům... Borec za 1 hodinu a 19 minut speedu vytočil 10tis. vesnic. Viz. screen
Zobrazit přílohu uživatele 6989
Všechny nuly z kmene PRO by měly držet frasnu o scriptech a multi, když děláte to stejný. Kázat vodu a pít víno, trapky
Celou dobu jsi vedl rabujiciho o 1k+ tohle je screen az kdyz sis o me rozbil celou offku a prestal farmit
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
No právě, přijde mi to směšný. Vy budete někoho moralizovat a ten váš @-FaTy* tady bude vypisovat, jak hrajete fér hru.
jsemborecek je Váš multiúčet, s kterým jste nás špehovali několik her zpět. Není nic tak ubohého, než udělat si účet a špehovat pro své vlastní potřeby a pak kritizovat ostatní, že nehrají fér hru.
Já nic takového nedělám a nemám to zapotřebí.

Nicmene, pokud vim tak ted v posledni dobe bylo až dost speed podpory mimo kmen :)
Podívej se laskavě, které kola jsem dle TWspeeds hrál a pak to tady komentuj. Děkuji

Celou dobu jsi vedl rabujiciho o 1k+ tohle je screen az kdyz sis o me rozbil celou offku a prestal farmit

To že někdo vede rabujícího není žádný důkaz o tom, že hráč podvádí. Udělej mi video o tom jak farmíš na CZ, když chceš někde souboje na NL ty kecale. Něco mi řiká, že ti to tak rychle jako doposud nepůjde.
Vzhledem k tomu, že se skripty mám už něco nahráno není se moc o čem bavit a víme, jak hraješ :) bohužel tvůj táta @-FaTy* to vidí jinak, haha.
 
Nahoru