• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
zajtra na tom blesku v 15:00 v planovanych kolach pise ze bude nocny rezim k dispozicii a na fore v sekcii vikendova pohoda pise ze nebude :geek
 

DeletedUser24455

Guest
-LaLa aKa. FalLuP 2 mega :angel..Vypadá to tam, že ta první 3 drží spolu..
 

DeletedUser

Guest
Jednu kolu a bude Vítr přes týden já bych si docela jeden zahrál.
A mám ještě otázku:Bude narozeninový speed DK?

:yeah:wall:bomb
 

DeletedUser22495

Guest
já si dám kafe.. kua to byla zase noc.. :geek jinak jsem zvedav na KOzmiho zda se mezi tou sebrankou speedaru chytne ikdyz clovek nikdy nevi.. jinak bych dopoucil pozval nejake posily protoze pochop.. speedari nemaji v lasce - tedy alespon ty co znam - cleny dk tymu.. mourek urcite pocitil na nejednom speedu :lol:lol
 

DeletedUser

Guest
Ale tak ja si myslím že ani sám DK team sa nemá moc v láske, mourek si už brúsi zuby na kozmiho, len škoda že je to asi jediný začiatočník o ktorom viem že ho chce zničiť, či ho porazí nie je dôležité, ale že ho vyzval :D
 

DeletedUser22495

Guest
to jo no.. ale tak vis jak.. vestina tech novych hracu si tim zvysuje ego kdyz zabere nekoho z dk tymu
 
Nahoru