• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
Však já proti tomu nic nemá, tohle jsem tu dlouho neviděl, a je to masakr:)
Kdybych neměl školu, tak to taky hraju, ale budu to sledovat, jak se tam bijou :cool Klobouk dolu, a líbí se mi tvoje snaha. práce :yes

Lady je kapacita :blush:pardon To jsem zjistil taky ! :)
 

DeletedUser26962

Guest
Také se mi moc líbí a já se asi i přihlásím ...

Chci se zeptat, jde tam někdo také ?
 

DeletedUser26962

Guest
Tak jsem se tam nekonec nedostal... Kvůli vysoké odměně PB byl svět obsazen již po několika sekundách, už někde po cca necelých 8 sekundách, což mě překvapilo...

Jinak, jak jste psali, že je to vysoká odměna za 5 dní přes 1000 premiáčů tak já bych to tak špatně neviděl, zejména kvůli tomu, že se tam za premiové body snaží dostat plno lidí a ještě je 5 dní speed a dobře vím, že někteří jedou po celou dobu speedu s premiem. Takže za 5 dní se odečte jednomu hráči cca 40 PB ,takže si myslím, že nakonec tím může Inno Games i vydělat.

Navíc je to velká motivace hráčů, ale zároveň pro Inno Games výdělek.
Takový to speed si myslím, že by měl být třeba 1x za 2 měsíce....
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem se tam nekonec nedostal... Kvůli vysoké odměně PB byl svět obsazen již po několika sekundách, už někde po cca necelých 8 sekundách, což mě překvapilo...*

Jinak, jak jste psali, že je to vysoká odměna za 5 dní přes 1000 premiáčů tak já bych to tak špatně neviděl, zejména kvůli tomu, že se tam za premiové body snaží dostat plno lidí a ještě je 5 dní speed a dobře vím, že někteří jedou po celou dobu speedu s premiem. Takže za 5 dní se odečte jednomu hráči cca 40 PB ,takže si myslím, že nakonec tím může Inno Games i vydělat.

Navíc je to velká motivace hráčů, ale zároveň pro Inno Games výdělek.
Takový to speed si myslím, že by měl být třeba 1x za 2 měsíce....


:wacko*Úplná blbost, buďte vůbec rádi že něco dostáváte, v ostatních zemích je taky možnost, že hrajete bez odměny. 100 PB za vyhrané speed kolo je až až, innogames taky platí server, kdyby tu bylo tolik odměn, nikdo by si PB už nekupoval a prodělávalo by se, navíc je to pro lamy...Tolik odměn, sem tam ano, ale furt? Každý by měl tucet PB a nemělo by to smysl.


Největší motivace je být první, dokázat něco, porazit prvního, a né dostávat odměnu za to že jsem v 3 kmenu, či na 2-3. místě*:cool
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Škoda, že nemám čas vás trochu potrápit, protože je to velmi dobře nastavené!
Musím pochválit jak Lintea, tak Lady, protože takto pěkné nastavení tu již dost dlouho nebylo a byl bych rád, kdyby bylo nastavováno třeba i častěji!
Ovšem s čím nesouhlasím jsou příliš vysoké odměny, protože toto nemá obdoby ... tantalena a spol. do nás neustále hustili, že na Vítru je nejvyšší možná výhra 200 PB a nyní je tam přes 1.000 PB, což je 5x tolik než-li obvykle, tak pro příště bych byl rád, kdyby byli výhry poněkud sníženy a další věcí je, že je velmi nízký hráčský limit, pro příště bych tedy dal 100, ale jinak palec hore. :great:yes;)
 

DeletedUser20990

Guest
Nemusíš se bát :D, toto je jen vyjímečně, protože speedy delší dobu nešly. Jakmile toto kolo skončí zase se vrátíme do původního režimu vyplácení výher (opět budou platit směrnice Inno Games) :hi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser26962

Guest
už se na klasické kola těším ... Jinak, nepsal jsem, že by mohli být furt, ale jen třeba jednou 1/2 roku 1 speed. Podle mě zase tolik neprodělali, jestli něco vůbec. V jedné chvíli jich bylo max. myslím okolo 90 a to je + 40 za příplatek PB. A hráči úrčitě také hrají někteří s PB
 
Nahoru