• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tak co lidi? Jak se českému výběru povede na letošním MS? Obhájíme si druhé místo z minulého MS? Nebo skončíme ještě výše? Nebo se nám to vůbec nepovede? :wacko Co myslíte? :)
 

DeletedUser25387

Guest
Zítra od 20:00 bude nejspíš další trénink reprezentace, bude nás 10 hráčů, kdo by chtěl a má zkušenosti, nech ať mi napíše do soukromé zprávy a dostane další informace. 10 z vás vybereme a zahrají si proti nám.
 

DeletedUser41660

Guest
Doufám ,že vyhrajeme.
Jsem rád ,že jsem měl možnost pomoci k vítězství proti Švýcarsku a Nizozemí.

Ovšem už se s MS loučím.I když jsem dostal pozvánku do základní sestavy proti Rusku.

Good bye. Tokop7
:hi
 

DeletedUser31120

Guest
Změnilo se něco od té doby co nehraji speedy? Tuším že nehraji od 22.8.2015 :)
 

DeletedUser31120

Guest
Vážení hráči, kamarádi, přátelé a čtenáři fóra,

ke dni 21.10.2015, končím jako navrhovatel speedu, poslední dobou už na to nemám bohužel čas, potřebuji se věnovat rodině a přátelům.

Domluvil jsem se tedy s tantalenou, že to přebírá po mě, navíc má s tím větší zkušeností a dříve speedy taky navrhoval.

Navrhoval jsem pro vás speedy rok a několik měsíců, nyní je čas se posunout dále.

Takže pěknou a čistou hru vám z celého srdci přeji papa :beer:bye:bye
 
Nahoru