• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser41908

Guest
Ona je jedno co je za Speed ,protože ho stejně nastaví blbě než je Návrh

:yeah:yeah:yeah:yeah
 

DeletedUser41908

Guest
Edelweiss v podstatě za to můžeš taky ne ?? :D:D:D:D

Proč se vlastně nejmenujete jinak než Speed Team ??
Když Speedy Neumíte ??

:rofl
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Lamači, je vidět, že tomu nerozumíš. Dát Vítr na víkend ten víkend úplně "zabije" pro většinu hráčů. A proč začínají v noci... Protože je to úplně jedno. Na speedu, který trvá třeba 72 hodin, teoreticky můžou někteří chybět i celý první den a vyhrát o parník. A hlavně je důležité to, aby končily kolem večera (když končí během týdne), aby šlo odpoledne ještě bojovat o umístění (ikoli třeba sledovat to, jak má 90 % hráčů noční režim).
Je beztak zajímavé vidět, kolik máš k různým mým návrhům připomínek, když přitom prakticky každá z nich vede k něčemu horšímu, než jaké to je, což koneckonců bylo kdysi vidět i za doby tvého navrhování, kdy byly různé problémy na denním pořádku. Když jsem tě na nějaký z nich upozornil, buď se nic nedělo, nebo byla vidět přemíra snahy (viz týdny, kdy byly furt Bashe :D) o nápravu, která ale beztak vydržela několik málo týdnů a pak to sklouzlo zas tam, kde to bylo.
Já neříkám, že se všem líbí, když je v mnoha týdnech Vítr, ale takové návrhy tu už byly za mé éry a dokonce ještě hlouběji v historii lze nalézt dobu, kdy byly téměř jen samé Větry, Země a Slunce a hrálo to mraky lidí. Ty sám jsi hráčům zničil půlku prázdnin vedenou v tomto duchu. Prostě jsi dal Slunce, Zemi, třeba 3 Větry a hotovo... Kdo to chtěl? Nikdo.

Jinak - tento týden je můj poslední co do navrhovatelské pozice. Také končím ve Wiki týmu.
Jak to s návrhy bude, to opravdu netuším a už to není moje věc :) "Konečně budete mít ode mě klid." (Když ne natrvalo, tak aspoň nějakou dobu :D ).
 

DeletedUser31120

Guest
Fakt jo? :D
Beztak ti to nevěřím.

Edelweiss v podstatě za to můžeš taky ne ?? :D:D:D:D

Proč se vlastně nejmenujete jinak než Speed Team ??
Když Speedy Neumíte ??

:rofl

Neříkej, že ty zrovna je umíš! :D Já je taky neumím, a přiznávám to.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41908

Guest
Lamači nejsi špatný ani skvěle dobrý.
Ty mi piš ,že je neumím ty srando.
:):(
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tak se nehádejte kdo je lepší... Stejně všichni víme, že já. :D:D
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
No, je víc kategorií:
bez ničeho - tantalena
jen s PÚ - tantalena
s PÚ a PR - Suis
s PÚ, PR a skriptem (ale ne botem) - Suis
s botem - Suis / fanat / buttafly - nevím, teoreticky by mohl být kandidát ještě někdo další a těžko se to dá posoudit, když se tihle nikdy pořádně nestřetnou
 

DeletedUser41908

Guest
Tantaleno
Nejsi Nejlepší.
Pamatuji si speedy kde před tebou byli hráči bez pú a pr a hned si začel brečet ,že nehrají Čistě
S PÚ Určitě nejsi top tvá hra je velmi slabá.
Pro tebe je "Šampion" Suis má scripty na Farmení z hodně vsí
Na Level 0,1 ho snad každý vyprovodí třeba
Šachlik 8/10
 

DeletedUser41908

Guest
Ale řešil bych Důležitější Témata jako
je hodně špatná nastavení na Speed Kolech

:bad:bad:bad:bad
 
Nahoru