• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser44631

Guest
@Kozmicz ty asi nijak. :)
Hlavně, že scripty v česku neexistují.

Jsem jistě jeden z mála udavačů, kdo reportuje poměrně často scriptery na SDS a nic s tím neděláte. V posledních tří letech programuji v energetice na robotizaci/automatizaci systémů a přijde mi prostě divný, že necháváte ty hráče hrát.
Napsal jsem xy scriptů za poslední roky a vše se dá logicky detekovat, byť manuálně, ale když někoho nahlásím, tak logicky vidíte nějaký comandlist a dle něj se zařídíte.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

SDS-Runden

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Tomáši, děkuji že se ti naše nicky líbili. Byli originálně vytvořený. Dále bych zrovna u tebe pomlčel se skriptama, jedinej kdo nejvíc používá scriptů seš ty. Koukni se jak hrajete na .pl serveru s Ondrou. Takže u tebe bych slovo script úplně vynechal.
 

DeletedUser44631

Guest
Tomáši, děkuji že se ti naše nicky líbili. Byli originálně vytvořený. Dále bych zrovna u tebe pomlčel se skriptama, jedinej kdo nejvíc používá scriptů seš ty. Koukni se jak hrajete na .pl serveru s Ondrou. Takže u tebe bych slovo script úplně vynechal.

Na to, že jsi asi ročník 1995 tak bys mohl mít rozum a říct ostatním, ať tohle nedělají, že to není vhodný a minimálně je to trapný.

Co se týká skriptu, já proti ním nic nemám, mám rád hru s nimi, protože je to komfortnější a zábavnější. Nemám jen rád lidi, kteří do mě neustále valí nesmysli už roky, přitom sami skripty mají, jen s nimi neumí hrát a neumí je používat.
Příklad - Tarbikoff nebo co to je za hráče
Deswer ukrajinec nebo co to je za národnost a ostatní ani nevím kdo v reprezentaci hraje.
Bagřik nebo co to je, nick jak prodavač z hračkárny.



Tohle ti přijde normální? Sám píšeš lidem o scripty? Vypisovat tady někomu na forum o skriptech? Furt ta stejná pohádka?
Jak by řekl borec Šachlik



a nebo jak by řekl borec Tarbikoff?



Se podívejte jak se chováte a není divu, že speed kola nikdo nehraje s takovým přístupem a chováním. Potom skládáte tým z brambor a né z dobrých hráčů. Kdybyste tam neměli tři výše uvedený hráče, tak máte tým úplně z jiných lidí ale mě nějak nejde o nějakou reprezentaci, ale jde mi spíše jen o tu Vaši pózu a faleš. Pokud používám scripty já, je to špatně a každý brečí a remcá, když máte scripty Vy a nahlásím Váš (neboť Kozmicz) jasně psal Šachlikovi, že reprezentace bude hrát bez scriptů tak proč bych to nenahlásil ?

Zveřejňování soukromé korespondence bez souhlasu všech účastníků není dovoleno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Pošli mi ty konverzace do zprávy, když ti to smazali...

Víš co je vtipné? Že jeden z těch dvou "trapných" nicků měl právě Runden... :D

A nevím komu říkáš brambory... Podívej se na sebe, jak se chováš a jak hraješ... Viz MS 2014... Všichni zablokovaní (na skype), ve skupině jsi ani nebyl, kromě hovorů a to jen proto, protože sis myslel, jakej jsi bůh... Přitom jsi ubožák, co se teď musí vybrečet, protože dostal ban na classicu a navíc není žádaný v reprezentačním speed týmu... Možná kdybys méně na všechno nadával, kdyby ses méně chlubil tím, co vše jsi vytvořil za skripty a že v Česku máš pouze 5 přátel, zatímco ve světě 100, třeba by ti bylo líp a nemusel bys furt na fórum psát pič****y...

Trošku se nad sebou zamysli a srovnej si to v hlavě, protože chvílemi mi přijde, jakoby v Bohnicích chyběl jeden pacient...
 

DeletedUser44631

Guest
Zveřejňování soukromé korespondence bez souhlasu všech účastníků není dovoleno.


Já mám souhlasy i písemný, jaký inženýr mi to smazal? jste normální?
 

Tarbi

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Na to, že jsi ročník 1997-98 nebo kolik, bys už mohl přestat brečet.
Nevím, jestli je trapnější mít 2 primitivní nicky na .gr, které stejně nikdo nesleduje a řekové tomu nerozumí, nebo díky své aroganci nechat zabanovat 40 lidí a dalším desítkám zkazit hru a pak všude brečet.
Sám tu píšeš, že máš rád skripty. Nikdo ti to nebere, tak se ale pak neurážej, že ti na Classicu zabanovali acc. xD Můžeš si za to sám + lidi, kteří to díky svému egu pustili ven. :D
Speed kola nikdo nehraje právě kvůli ubožákům, jako jsi ty. Všechny už omrzelo přijít na speed, přečíst si dětskou zprávu "seš špatnej, dostaneš" a koukat, jak přes bota točíš farm a stovky útoků.

Proti tomu se normální hráč nemá šanci bránit a ani se nemá šanci ve hře nějak posouvat/zlepšovat.

Však jméno Fcéčko je známé hlavně díky aroganci, skriptům, banům a breku. Když se na cz řekne Fcéčko, málokdo odpoví "dobrej hráč nebo fajn týpek".

A když už si mě bereš do huby, tak aspoň nepiš, že skriptím, ale že s tím neumím. Na CZ speedech jsem neskriptil od roku 2014 nebo 15, teď přesně nevím. Tehdy jsem použil farmbota, kterého Mates ochotně prodával za 300pbs a druhý den jste ho dali k detekci. Od té doby jsem použil na CZ speedech max součet a přejmenování. :)) O jiných verzích se teď nebavím, tam skriptí většina.

A nesrovnávej tu nikoho s ukrajincema tvl, taky tě nikdo nesrovnává s cigošem, i když seš stejně arogantní. Tady na fórku si hraješ na inteligenta, ale ve hře se vyjadřuješ jak namyšlené cigošské děcko.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser44631

Guest
Speed kola nikdo nehraje právě kvůli ubožákům, jako jsi ty. Všechny už omrzelo přijít na speed, přečíst si dětskou zprávu "seš špatnej, dostaneš" a koukat, jak přes bota točíš farm a stovky útoků.

Já v česku nehraji již několik let, za poslední dva tři roky jsem nahrál tak 30 kol :) Co se týká classicu, na 100% vím, že administrátor hry udělal chybu a zablokoval mnoho hráčů bezdůvodně a nebyl schopen ani obhájit důvod zablokování, což všude možně ve světě standardně administrátoři uvedou. Právem zablokováno mělo být přibližně pět hráčů a pokud by dostali hráči jen ty, co skriptovali, neřekl bych ani popel. Za řadu let jsem dostal mnoho banů bezdůvodně pravděpodobně z neznalosti hry administrátorů a to je důvod, proč jsem vůči všem arogantní a hnusný :)
Jak se lidi chovají ke mě, tak se chovám k nim.

Proti tomu se normální hráč nemá šanci bránit a ani se nemá šanci ve hře nějak posouvat/zlepšovat.
Já jsem jeden z mála hráčů, kteří pravidelně nahlašují ostatní skriptery a snaží se zvednou českou úroveň hry, bohužel to nelze, neboť tam kde kdo chodí scriptit protože není možné 24/7 uhlídat speed server a jsem zastánce lidí se scripty. Každý si chce hru zahrát a kdo používá scripty ví, že mu to ulehčí hru, zrychlí a ušetří ruce při klikání hry. Ukázkový příklad je třeba Lamač, který hraje poctivě, vystaví si 100 vesnic ručně, za několik hodin později se přihlásí hrát s farm botem - pobere barbarky, nastaví offky, pošle ideálně hromadným scriptem na útoky off + noobles a pobere ho. Hráč třeba dostane za 24 hodin ban - kdo Lamačovi vrátí čas který investoval do hry, kdo mu vrátí Premium, které aktivoval, kdo mu vrátí vesnice? Nikdo.
Kdyby administrátorský tým povolil minimálně key press nebo některý jiný ze scriptů na farm, ulehčil by mnoho práce hráčům všech věkových kategorii, já jsem schopen uvolnit mnoho scriptů, které by zvedly úroveň hráčů v Čechách a jsem a byl jsem schopen s kýmkoliv poklikat a vysvětlit jim hru.

Ty si reálně dokážeš představit, že bys klikal hru a někdo by tě takhle drtil každou hru? Bavilo by tě to?

Však jméno Fcéčko je známé hlavně díky aroganci, skriptům, banům a breku. Když se na cz řekne Fcéčko, málokdo odpoví "dobrej hráč nebo fajn týpek".
To já vím, já si značku nebuduji a je mi celkem jedno, kdo si co myslí. Já jsem se díky této hře naučil programovat a začal jsem se tím živit a jsem vděčný, těm tisícům prosezených hodin za PC jak nerd, mě to vrátí peníze, které mi chodí měsíčně na účet. To, že někdo napíše, že jsem fajn týpek mi prachy na účet nedostane. Tohle řekne člověk, který mě nehrotí a chová se ke mě slušně.


A když už si mě bereš do huby, tak aspoň nepiš, že skriptím, ale že s tím neumím. Na CZ speedech jsem neskriptil od roku 2014 nebo 15, teď přesně nevím. Tehdy jsem použil farmbota, kterého Mates ochotně prodával za 300pbs a druhý den jste ho dali k detekci. Od té doby jsem použil na CZ speedech max součet a přejmenování. :)) O jiných verzích se teď nebavím, tam skriptí většina.

Tak se omlouvám, já už ty hráče v česku moc neznám a soudím dle toho, že kdo použil script, tak si zvykl na komfort a nikdy už normálně klikat nechtěl. Bohužel moc hráčů v česku mění nicky tak už ani nevím, kdo je kdo. To, že ti někdo prodává nějaký script za premium je směšný, já jsem nikdy k detekci nic neposlal, kdyby @Kozmicz zapojil mozek a chtěl sestavit seznam scriptů pro ČR, já se tomu nebráním.

A nesrovnávej tu nikoho s ukrajincema tvl, taky tě nikdo nesrovnává s cigošem, i když seš stejně arogantní. Tady na fórku si hraješ na inteligenta, ale ve hře se vyjadřuješ jak namyšlené cigošské děcko.
Já se na fórum musím vyjadřovat slušně, když sem viděl několik screenshotů z discordu, vyjadřuješ se tam rovněž jak neandrtálec :). Opět píši, jak se chovají lidi, tak se chovám k ním.
Srovnávat tady někoho s Ukrajincem budu, protože s hráčem Deswer jsem volal asi jednou v životě, moc jsem mu nerozuměl, očividně je to Čech/Ukrajinec nebo nevím, ale to je další adept do sbírky, který má akorát plnou pusu keců scriptů a všeho možného, co někde sesbíral na netu a psalo mi o něm šíleně moc hráčů, jak kazí hru hráčům v ČR :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Máme v plánu zapracovat vytvořit ucelený seznam povolených skriptů, protože často se řeší jen ty nepovolené, ale přitom existuje spoustu skvělých povolených skriptů, které hráčům mohou ulehčit a zpříjemnit hru a my bychom je chtěli mít na jednom místě.

Co se týče nevhodných nicků na .gr speedu, Fcéčko a klobasa38 mají pravdu, že takové herní nicky nejsou zrovna reprezentativní i to i v případě, že tomu řekové vlastně vůbec nerozumí. Ale tohle je věc, kterou by si měl vyřešit kapitán reprezentace, já mu k tomu už své napsal. :)
 

DeletedUser44631

Guest
@Kozmicz vždyť já bych Vám poskytl mraky povolených. Věčně je s Vámi komplikace, že to musí jít přes support, kdo tam z těch lidí tomu rozumí?
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Ale v našem zájmu není dostávat mraky povolených skriptů. Kdyby záleželo na mě, zrušil bych celý rychlý náhled a žádné skripty nepovolil (ano, vím samozřejmě, že jsou i skripty, které nejsou v rychlém náhledu). :D

Komunita si však ucelený seznam povolených skriptů žádá, proto bychom tento seznam v budoucnu rádi pro hráče vypracovali. Máme už vybrané i lidi, kteří nám s tím pomohou a nějakou vizi, jak by to celé mělo vypadat. Teď jen najít volný čas, který tomu budeme moct věnovat.
 
Nahoru