• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ano. A pak jsou různé úpravy prohlížečů, záložkování, klávesové zkratky, speciální programy, "úpravy" pomocníka rabování, fake 1 IP adresa pro dualacc atd. atd., co je všechno na hranici nebo za hranicí povolitelnosti, ale těžko zjistitelné a mnoha lidmi něco z toho považováno za povolené.
 

DeletedUser44631

Guest
Ale v našem zájmu není dostávat mraky povolených skriptů. Kdyby záleželo na mě, zrušil bych celý rychlý náhled a žádné skripty nepovolil (ano, vím samozřejmě, že jsou i skripty, které nejsou v rychlém náhledu). :D

Komunita si však ucelený seznam povolených skriptů žádá, proto bychom tento seznam v budoucnu rádi pro hráče vypracovali. Máme už vybrané i lidi, kteří nám s tím pomohou a nějakou vizi, jak by to celé mělo vypadat. Teď jen najít volný čas, který tomu budeme moct věnovat.

Pokud na to máte již lidi tak nebudu otravovat. Já nikde nepíši, že bych zasílal nepovolené skripty. Vytvoření strukturovaného seznamu skriptů není nikterak časově náročné. V Německu nejsou schopni tento proces udělat již třetím rokem, aspoň v něčem bychom byli napřed před Německem.

Ano. A pak jsou různé úpravy prohlížečů, záložkování, klávesové zkratky, speciální programy, "úpravy" pomocníka rabování, fake 1 IP adresa pro dualacc atd. atd., co je všechno na hranici nebo za hranicí povolitelnosti, ale těžko zjistitelné a mnoha lidmi něco z toho považováno za povolené.

V každé hře se dá odjakživa podvádět, Nikdy nic nebude ideální a moc skriptů, které by ovlivňovali hru natolik není.
Horší problém je hráčů, kteří kupují suroviny. Jediné, co ovlivňuje hru je script na automatické farmění a sdílení cookies pro hru více hráčů na jednom účtě.
 

pLay hard

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
leteckaposta.cz/837174318 podívejte se Admini. Ty speedy ani nikoho nebaví když to tam vypadá pokaždé stejně :)
 

pLay hard

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
tak 60 utoku za 5 sekund :) nemluvím ani o tom že mi psal do SZ že nepouživá žadný scripty a nechce mi natočit video jak takhle hraje bez scriptu raději mi na to ani neodpoví :)
 

pinopavel

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
tak to na mě dnes 100 útoků za 5 sec. a nic se neděje a nejsem sám kdo má dnes tu zkušenost
 

pLay hard

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
No vidíš a bude mi tvrdit že nemá žadný scripty.. A když jsem mu ukázal že je na forku za podezdření na nepovolené scripty tak mi nabízel že s ním mužu hrát, mám to vše vyfoceno :D Se nedá ani ručně poslat 4x vlak ze 4 ruznych vesnic na 4 ruzný vesky.. a on tam zandá 60-100+ utoku za 5s :D dobrý jako, přál bych adminum si proti tomu zahrát
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Přijde mi, jak kdyby Fcéčko nedokázal pochopit, že tu prostě farmící a další podobný skripty nechceme. :)
 
Nahoru