• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Tome, a ty si ostatní do úst brát můžeš? Prostě pochop, že tu scripty nikdo nechce.. A nikdy chtít nikdo nebude.. Nepočítám Deswera :D
 

DeletedUser44631

Guest
Já žádné scripty neřeším, tak nepiš nesmysli, jediný kdo nahlašuje hráče v ČR jsem já :) bohužel kozmicz není schopen to banovat, polovinu co nahlásím nechává vesele hrát.
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Já žádné scripty neřeším, tak nepiš nesmysli, jediný kdo nahlašuje hráče v ČR jsem já :) bohužel kozmicz není schopen to banovat, polovinu co nahlásím nechává vesele hrát.

Neříkal si, že v ČR nehraješ? Jak můžeš tedy posoudit kdo co používá a nepoužívá? Každej tvůj příspěvek mě nutí víc a víc přemýšlet o tom, proč sem vůbec píšeš. Nechceš jít psát na zahraniční forum, když je to tam tak moc fajn a tady naprd?
 

DeletedUser44631

Guest
Neříkal si, že v ČR nehraješ? Jak můžeš tedy posoudit kdo co používá a nepoužívá? Každej tvůj příspěvek mě nutí víc a víc přemýšlet o tom, proč sem vůbec píšeš. Nechceš jít psát na zahraniční forum, když je to tam tak moc fajn a tady naprd?
Pro lidi s nižším IQ to napíšu důkladně. Několik let programuji, několik let tuhle hru hrají (12 let) za ty roky jsem zjistil o hře vše, dostal jsem tisíce banů za skripty napříč jazykovými verzemi, vyvinul jsem s kamarády aplikaci na divoké kmeny a napsal jsem k dnešnímu dni 101 skriptů a 58 modifikoval do funkční verze.
Veř mi, že za tu dobu poznám jen z náhledu hry a náskoku/počtu vesnic v poměru k ostatním, co asi cca hráč musí používat, aby byl tak nahoře v žebříčku.
Proč sem vůbec píšu? Protože hraji hru stejně jako ty a neschovávám se za nějaký no name nick jako ty :)
Každý v Česku brečí, nahlašuji hráče pravidelně. Nahlašuji dokonce kamarády, které s tím hrají, abych zjistil, jestli jsou skripty detekované a vidím, že kozmicz to má na háku. Mají se povolit nějaké scripty pro všechny hráče. V roce 2020 ..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Zakázané skripty určitě nemáme na háku. Každý týden blokujeme několik hráčů, kteří je používají. Není však v našich silách odhalit každé podvody a pokud nemáme v některých situacích dostatek důkazů, nemůžeme hráče blokovat.
 

DeletedUser44716

Guest
já se jím ani nedivim přijde cizinec zapne bota a krasně muže u toho sledovat film :D nastavení speedu to same lvly 3 a 4 skoro vymizely sou tedko nove nastavovany stup*** bashe ktere hrají lidí proto že nic jineho jím nezbejva
 

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
IIIIIIIII keď vieš písať, tak vieš aj čítať. Ako to , že si si neprečítal tie Lv3 a 4 na nastavených kolách ? Prečo tu hejtuješ?

20-683 MiniBlesk Level 3
20-678 MiniBlesk Level 4
20-677 Noční Blesk Level 4
20-675 Blesk Level 4
20-670 Blesk Level 3
20-666 3 Kmeny Level 3
 

DeletedUser44716

Guest
ty bashe hejtují proto že sou nastavovany jako naschval jednou tydně stačí

a levnější mince idealní pro bota a nepovolene pomucky
 
Naposledy upraveno moderátorem:

sakaal

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Speed Administrátor
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
260
Ďakujeme za tvoj názor.
 

Praetorian-from-hell

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
50
Děkuji skvělé práci Kubiny za nastavení zajímavých speed kol, které se hráli během dnešního odpoledne. I když nevyšel kontinentální speciál kvůli bugu, tak věřím že příště se už takový speed spustí bez problémů. Během dnešních dvou odpoledních kol jsme si zahráli bez zabírání barbarek a na jednom se zvýšenou produkcí a bez opevnění v barbarských vesnicích. Takové zpestření a nastavení lidi baví a věřím, že všichni byli spokojeni. Prosím o více takových nastavení a hráči se budou zlepšovat a hra bude vyrovnanější.
 
Nahoru