• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser44631

Guest
Já mám na to teda jiný názor, konečně se mohou realizovat i hráči ze světů, pravdou je, že jich tolik nebylo. Nerozumím, proč tohle nastavení bylo plánováno tak brzo, měl jsem informaci, že by mohlo být až někdy v prosinci, což by mi přišlo ideální. Ve hře jsem se nesetkal moc s kritikou na tohle nastavení spíše opak.
Nicméně hráči nechápali ani ten princip toho panského dvora, to je ukázkou toho, že by se to někdy mohlo realizovat na běžných světech.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
201
Já mám na to teda jiný názor, konečně se mohou realizovat i hráči ze světů, pravdou je, že jich tolik nebylo. Nerozumím, proč tohle nastavení bylo plánováno tak brzo, měl jsem informaci, že by mohlo být až někdy v prosinci, což by mi přišlo ideální. Ve hře jsem se nesetkal moc s kritikou na tohle nastavení spíše opak.
Nicméně hráči nechápali ani ten princip toho panského dvora, to je ukázkou toho, že by se to někdy mohlo realizovat na běžných světech.

Mohli spustit spíš svět Classic s tímto nastavením, takhle prostě sebrali hráčům na měsíc server, kde mohli být normální speed kola, toť můj názor..
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Classic svět nám bohužel InnoGames nepovolilo, ale jelikož se nás hráči velice často ptají na takový svět, tak jsme ho spustili alespoň v této formě místo speedů. Nemusíte se však bát, speedy určitě po skončení tohoto dlouhého světa plánujeme zase spouštět v běžném režimu.
 

Deleted User - 4100157

Guest
Já mám na to teda jiný názor, konečně se mohou realizovat i hráči ze světů, pravdou je, že jich tolik nebylo. Nerozumím, proč tohle nastavení bylo plánováno tak brzo, měl jsem informaci, že by mohlo být až někdy v prosinci, což by mi přišlo ideální. Ve hře jsem se nesetkal moc s kritikou na tohle nastavení spíše opak.
Nicméně hráči nechápali ani ten princip toho panského dvora, to je ukázkou toho, že by se to někdy mohlo realizovat na běžných světech.

Navrhoval jsem tu na fóru x krát za cca 8 let, že by to chtělo 3stupňový panský dvůr s balíčky surovin místo zlatých mincí, protože normální svět takový byl jen s10, bohužel Inno nechce. Tedy nevím jak moc o to usiluje Kozmicz.

Ale myslím si, že většina hráčů by balíčky surovin nechtěla.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Bohužel v tomto nastavení máme jasné instrukce, každý běžný svět jen s normálním systémem šlechticů, balíčky tedy neplánujeme a ani o ně neusilujeme.
 

DeletedUser44631

Guest
@Adams Hahn co bys mu na to řekl? Mistrovi se tady nelíbí, že chceš taky žít život a ne sedět za klávesnicí - nebo jsi podepsal nějakou podpultovou smlouvu s vedením, že hraješ až do finále?
Možná jsi mu měl předat účet, jinak mu rupne cévka.
www.MessenTools.com-emoticones-lol-risa-252.gif

Nahlédl jsem do profesionální smlouvy a zjistil jsem, že pravděpodobně regeneruje či rehabilituje anebo hostuje v jiným týmu, kdo ví?
1636987658868.png

@Rewsed
Jak poznám, že se jedná o netolismus?
Varovné jsou zejména následující příznaky:
  • ztráta kontroly nad časem – brzké vstávání či naopak ponocování z důvodu potřeby být on-line,
  • psychické projevy – pocit prázdnoty, když člověk není u počítače či mobilu, rostoucí nervozita a neklid, když člověk nepoužívá počítač delší dobu, přemýšlení o počítači, když ho člověk zrovna nepoužívá, zatajování informací o závislosti, počítač/mobil jako únik od osobních problémů,
  • psychosociální projevy – narušení vztahů s rodinou, ztráta dřívějších přátel,
  • projevy spojené s prací – méně vykonané práce, zanedbávání učení, zhoršující se prospěch.
Případně odbornou pomoc či více informací nalezneš zde : https://www.nzip.cz/clanek/259-netolismus
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
@Adams Hahn co bys mu na to řekl? Mistrovi se tady nelíbí, že chceš taky žít život a ne sedět za klávesnicí - nebo jsi podepsal nějakou podpultovou smlouvu s vedením, že hraješ až do finále?
Možná jsi mu měl předat účet, jinak mu rupne cévka.
Zobrazit přílohu uživatele 6905

Nahlédl jsem do profesionální smlouvy a zjistil jsem, že pravděpodobně regeneruje či rehabilituje anebo hostuje v jiným týmu, kdo ví?
Zobrazit přílohu uživatele 6906

@Rewsed
Jak poznám, že se jedná o netolismus?
Varovné jsou zejména následující příznaky:
  • ztráta kontroly nad časem – brzké vstávání či naopak ponocování z důvodu potřeby být on-line,
  • psychické projevy – pocit prázdnoty, když člověk není u počítače či mobilu, rostoucí nervozita a neklid, když člověk nepoužívá počítač delší dobu, přemýšlení o počítači, když ho člověk zrovna nepoužívá, zatajování informací o závislosti, počítač/mobil jako únik od osobních problémů,
  • psychosociální projevy – narušení vztahů s rodinou, ztráta dřívějších přátel,
  • projevy spojené s prací – méně vykonané práce, zanedbávání učení, zhoršující se prospěch.
Případně odbornou pomoc či více informací nalezneš zde : https://www.nzip.cz/clanek/259-netolismus


to popisuješ sebe všeobecně nelžime si do kapci tento pojem vystihuje přimo tebe i když řikaš že ne :D jedinej kdo to tu komentuje neustale seš ty :D tedy chyby ty divoke kmeny a když je nehraješ pořad o ních přemyšlíš a pořad lezeš za fora :D takže gratulují neotolismu :D

já všemobecně divoke sem nehrotil když sem byl zdraví :D ale co mi šlo do loje zdraví tak z častí přiznavam hrají to až moc :D proto že v podstatě sedím nomstop na židli tedy true nic jineho dělat nemohu :D takže sledují filmy a u toho občas na druhy monitor mrknu co se tam deje a odkliknu tam něco občas :D ale zase speed nehrají vlezu tam za hodně dlouhou dobu

buď rad že ty zdraví slouží
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
201
@Rewsed on je jediný, kdo tu má stále otázky na vedení speed týmu, a beztak mu nikdy neodpoví.
Nelezu mu někam, ale je to pravda, buď mu nechtějí odpovědět nebo nevím.

Každý normální hráč, který se naloguje na speed, nemusí hrát dokonce, nikde to není psáno.
Už jenom, že ten speed trvá měsíc, tak se to nedá hrát dokonce.
Zabít měsíc života tím, že mačkáš do klávesnice? To opravdu ne.

Jojo bývali časy, kdy FCS a Hahn speedy hrotili, ale už nejsme v pubertálním věku, a už mají taky svůj život.
Já taky hrával speedy pořád, seděl jsem tu nonstop, teď mě to za to nestojí, mám práci, rodinu která mě je přednější.
 

DeletedUser44631

Guest
@Rewsed on je jediný, kdo tu má stále otázky na vedení speed týmu, a beztak mu nikdy neodpoví.
Nelezu mu někam, ale je to pravda, buď mu nechtějí odpovědět nebo nevím.

Každý normální hráč, který se naloguje na speed, nemusí hrát dokonce, nikde to není psáno.
Už jenom, že ten speed trvá měsíc, tak se to nedá hrát dokonce.
Zabít měsíc života tím, že mačkáš do klávesnice? To opravdu ne.

Jojo bývali časy, kdy FCS a Hahn speedy hrotili, ale už nejsme v pubertálním věku, a už mají taky svůj život.
Já taky hrával speedy pořád, seděl jsem tu nonstop, teď mě to za to nestojí, mám práci, rodinu která mě je přednější.

To víš, to soudruzi v NDR mají již roky ošetřené. Můžeš na účtě hrát klidně ve dvaceti lidech a nikomu to nevadí. Můžete se tam prostřídat a nemusíš furt podvědomě myslet na hru, co když na mě někdo útočí, co když mi tečou sklady, co když mi někdo sundá offku apod. Tohle v Německu funguje roky a tady zase nic. Mě u té hry drží už malá komunita lidí, s kterými jsem ve spojení a tohle až jednou skončí, tak skončí celé moje povědomí o kmenech.

Hru pomalu ale jistě zabijí, takže očekávám tak 2024 totální ukončení hry. Pokud jí neukončí Inno tak asi hráči, protože nevidím moc důvody, proč u toho sedět. Svět, technologie apod se zdokonaluje, zrychluje se všechno jen tady je vše stejné a když jsou změny tak minoritní.

V dnešní době plné různých her, které člověk zapne a za hodinu vypne a nemusí na nic myslet, je mnoho. Alternativou proto byl a je speed, který si člověk zahraje kdy chce, kdy chce to vypne. Abys mohl hrát svět či dlouhý speed, musel by být povolený duál či zástup dovolené, takto zamezují hodně lidem možnost hrát a co si budeme povídat, moc nových hráčů přicházet nebude a jak hráči budou stárnout, tak jen odcházet.
 

Rewsed

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
To víš, to soudruzi v NDR mají již roky ošetřené. Můžeš na účtě hrát klidně ve dvaceti lidech a nikomu to nevadí. Můžete se tam prostřídat a nemusíš furt podvědomě myslet na hru, co když na mě někdo útočí, co když mi tečou sklady, co když mi někdo sundá offku apod. Tohle v Německu funguje roky a tady zase nic. Mě u té hry drží už malá komunita lidí, s kterými jsem ve spojení a tohle až jednou skončí, tak skončí celé moje povědomí o kmenech.

Hru pomalu ale jistě zabijí, takže očekávám tak 2024 totální ukončení hry. Pokud jí neukončí Inno tak asi hráči, protože nevidím moc důvody, proč u toho sedět. Svět, technologie apod se zdokonaluje, zrychluje se všechno jen tady je vše stejné a když jsou změny tak minoritní.

V dnešní době plné různých her, které člověk zapne a za hodinu vypne a nemusí na nic myslet, je mnoho. Alternativou proto byl a je speed, který si člověk zahraje kdy chce, kdy chce to vypne. Abys mohl hrát svět či dlouhý speed, musel by být povolený duál či zástup dovolené, takto zamezují hodně lidem možnost hrát a co si budeme povídat, moc nových hráčů přicházet nebude a jak hráči budou stárnout, tak jen odcházet.

ano na těch par hodín tam pravě já chodím a boužel tento měsic nic nebude a přiští bude beztak hromadu miru a neutočení takže opět na CENZUROVÁNO da se řict skoro na dva měsice mrtvi speed server

nabizel sem jím pomoc pokud to nebudou stíhat ( nastavovat ) není problem nastavít speed kola
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru