• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser44631

Guest
No já to vím a to že, je to tu několik let je důvod k tomu, aby se to nemohlo změnit? Není.
Očekával bych, že právě na ty svátky těm lidem dají třeba 3 dny premium a prodlouží jim ho, jako vděk za to, že tu hru udržují na živu a hrají ji.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
No já to vím a to že, je to tu několik let je důvod k tomu, aby se to nemohlo změnit? Není.
Očekával bych, že právě na ty svátky těm lidem dají třeba 3 dny premium a prodlouží jim ho, jako vděk za to, že tu hru udržují na živu a hrají ji.
A to ještě věřím tomu, že bude Novoroční pauza.
 

Adams Hahn

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
36
Jasně, že je novoroční pauza :D protože komunismus v ČR neumřel. Stále máme potřebu, když máme funkci něco někomu diktovat a nenechat ho svobodně rozhodnout. Kdybych měl 12 let a měl si vybrat mezi speedem s kámošema vs. koukání na televizi s rodičema tak si vyberu speedek. Nicméně bohužel mladí kluci, musíte koukat s rodičema na Bohdalku jak je rádoby vtipná, nebo jít hrát do cizí země, kde si budete kupovat premko nebo hrát bez premka. Protože kluci nemůžou nastavit speed ještě před Vánocema :) Na blití, všude se hraje jen tady ne. Dneska mi to je jedno, ale o Vánocích sem chtěl hrát. Je to jediný čas, kdy jsem doma a nemám povinnosti a starosti. Zamyslete se a uznejte chybu a neschovávejte se za prohlášení typu: "Chceme, aby hráči byli doma s rodinou."

Hezkej novej rok, zdarec.
 

DeletedUser44631

Guest
za tohle může vše @Lamač. neboť přes svou křišťálovou kouli již v úterý 16:39 vyvěštil, že se tak stane a stalo se.
a jinak máš pravdu, komunismus na DK neumřel.

Hold smiřme se s tím, že nic dobrého už nás tady nečeká.
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Občas by to chtělo, aby to zde okomentoval někdo ze speed týmu.
@sakaal @Kubina co na to odborníci?
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Vedení? Které není ani schopno pronajmout speed server? Všude to jde jen tady ne :-D

Vánoční speciály typu Vítr či Země jsou zde již dávnou minulostí.

Pomalu ale jistě to tady končí, otázka je jen kdy :)

Chtěl jsem pronajmout SDS pro všechny mezi svátky jménem skupiny PRO,
Železná pevnost či Tantalena s mixem Vítr/Země
Bylo mi odpovězeno, že pronájem speedů zde už není možný a jediné co lze,je dát návrh (většinou návrhy nejsou schvalovány)

Takže raději zavřený speedy... Logic lvl100

Jinak souhlas s lamačem,hahnem i fcéčkem
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
202
Kde jsou ty časy za dob Skrtyho? -_- .... Žádné pauzy, ten dělal pro hráče maximum.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A měl v té době rodinu, děti? A proč už ho nyní na kmenech není vidět?
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
A měl v té době rodinu, děti? A proč už ho nyní na kmenech není vidět?
Co je to za obhajobu? To zda na to máte-nemáte čas může být dané spoustou dalších faktorů, nejen rodinou a dětmi. Stačí se držet jednoduchého pravidla, pokud nemáte na vykonávání funkce čas, tak ji nedělejte. :) Třeba by pak support nepotřebnoval na odpovědi na ticket 24 a více hodin. :)
 

Miami Nights 1984

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
42
A měl v té době rodinu, děti? A proč už ho nyní na kmenech není vidět?


To, že takový příspěvěk tu ještě je 14 hodin po jeho zveřejnění, je obdivuhodné a nebo vlastně ne, když jsme na slavném českém forum?
Takovýhle příspěvěk by se jistě líbil nadřízeným v innogames. Ani ses určitě nad tím nezamyslel, když si to napsal nebo tě vůbec netrápí a nepřemýšlíš nad tím, že si to mohl sepsat jinak?
To bude tím, že vaše zdejší schopnosti jsou na tak bídné úrovni až je lidem smutno a je jim vás líto.
 
Nahoru