• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Samé lži ,neunesl si že jsme tě vyhodili.
Nebudu se snižovat na tvou úroveň , jestli si někdo myslí že na mobilní appce jde skriptit,ať mi to přijde ukázat :-D

Fakt se brzy uzdrav, dle psaného textu to není s tebou dobrý .
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Samé lži ,neunesl si že jsme tě vyhodili.
Nebudu se snižovat na tvou úroveň , jestli si někdo myslí že na mobilní appce jde skriptit,ať mi to přijde ukázat :-D

Fakt se brzy uzdrav, dle psaného textu to není s tebou dobrý .


však já vás vyndaval i když sem byl u vás kolikrat sem hrál s vami ? řekní upřimě 0x za těch x x měsicu? a kolikrat sem utočil na vás ? no dostkrat takže sem k vám ani nepatříl :D
 

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
  1. Oni se skripty hrají, jen je neumí tolik používat, tak to moc znát není. Jediný kdo lže je on.. Tady někdo bude učit orla létat..
  2. Nevím co používali za skripty? Mě nepřestal fungovat ani jeden a žádné ,,elementy" jednotek nebo jak to nazýváš se nezměnily - natož nějaké random pojmenování. Po update hry byl změněný pouze input tj. troop_confirm_go na troop_confirm_submit a tím to znefunkčnilo skript na časování dopadu. Takže v tom kecání jste asi oba dva trošku..



Stačí k tomu telefon za 2500 kč a udělat root telefonu, pár nastavení v konzoli a skripty jedou normálně v aplikaci ale více podrobností zde uvádět nebudu.
Hájit se, že někdo hraje v telefonu .. to znám.. To dělají často cizinci, zapnou si skripty na PC a klikají v aplikaci aby nebyly ,,snadno" detekováni kvůli duplicitním klikům.


změníli se ( počet jednotek se označoval light[0] a light[1] teď při zmene jednotek na speed kole nebo jinde se ve hře pojmenovava misto 0 a 1 na random čislo a skripty přestaly nektere fungovat kvuly tomu hlavně farm z pomocnika rabovaní (konkretně refresh při malo jednotkach ) nebo v nekterych posílaní jednotek ktere byly takhle napsany :D což vetšína skriptu co použiva galuška a spol mely :D
 
Naposledy upraveno:

Deswer

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
23
Na co to je prosím tě script?

Co to je za atribut a k čemu je?
Pomocník rabování pracuje s atributem plunder_list, farm_village_id farm_icon farm_icon_a/b/c ?
Potom jednoduchá podmínka a for cyklus.


už je to nějaka doba co sem to opravíl :D ale oni ne :D od ty doby se jejích hraní značně zhoršilo :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Super počtení, borci! Opravdu jsem se pobavil...

Děkuji a přeji příjemnou zábavu!
 

kotrmelec

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1
Hoši, zbaštím Vám všechno, ale to dnešní nastavení?
Překvapení?
Snímek obrazovky 2022-01-21 v 12.07.58.png

K tomu, aby hráč mohl hrát normálně potřebuje 5797 železa, což je práce na 193 minut. Sezení a čekání. Kolo má 4 hodiny a nepočítám, že sklad je potřeba také postavit tzn do konce hry si nikdo nezahraje.

Kdo tohle vymyslel? vtip? nebo vrchol trapnosti?

kotrmelec vesnice (6174 bodů)
Hlavní budova (Stupeň 1)
Kovárna (Stupeň 30)
Nádvoří (Stupeň 1)
Dřevorubec (Stupeň 30)
Lom na těžbu hlíny (Stupeň 30)
Selský dvůr (Stupeň 7)
Skladiště (Stupeň 5)Skladiště je plné
Skrýš (Stupeň 1)
 
Naposledy upraveno:

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Tomu říkám top speed, nedalo mě to tak jsem se ze zvědavosti registroval :D
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Za hodnu hráči dali cca 30 bodů, to je na rychlost 400 úplně luxus.
 

Kluk s kamením

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
179
@-FaTy* tak kde je ten tvůj pro tým, co hrál mistrovství v cvrnkání kuliček?
Kamkoliv přijdeme, tak tvoji hráči jsou na 0 bodech nebo dostanou katy.

MístoJménoKmenBodyVesnice
1No pain no hard x3Test26.7567
2-FaTy*PRO?!1.5301
3numinek1.5211
4darkskater1.1671
5future879231
 

-FaTy*

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
9
Je zajímavé číst posledni dny popisky kotrmelce a tak na to zareaguji jednou ,naposled a pro všechny. Dále už se zde nebudu vyjadřovat,pokud to nebude mít kulturního ducha či věcnou diskuzi

O mě:
Jsem člověk co má dvě práce, o víkendech dělávám rozhodčího, vypomáhám na zahraničních serverech supportu a jsem zakladatel PRO a taktéž Legie zkázy od S2.
Polovinu svých výdělků měsíčně dávám hráčům ze své skupiny, veškerý volný čas i během práce věnuji svým hráčům a řeším s nimi každou věc.
Jako hráč co tu je od S2 jsem za celou dobu nikdy neměl multi-účet,nikdy neskriptil a nikdy nezradil ani jednoho hráče.
Nemám rád lidi co podvádí a to samé platí u hráčů, jaký hráč takový člověk. Nemám však problém vést konstruktivní rozhovor se vší slušností, nesnižuji se na urážky a zesměšňování vůči druhému, pokud sám o to nemá zájem.

O skupině:
Tato skupina byla vytvořena před 11ti měsíci, od samého začátku pouze CZ/SK hráči,jak zkušení , veteráni , členové repre tak i ti co se teprve učili hrát a dodnes ,stále nabíráme hráče kteří sice teprve začínají,ale mají zájem hrát a naučit se něco.
Nikdy a to podotýkám nikdy tady nebyla taková skupina ,nikdy s takovým konceptem a koncetrací hráčů.
Vážím si každého hráče a ikdyž nepatří zatím mezi to nejlepší ,tak díky přístupu jsem za takového hráče rád.
Polovinu skupiny tvoří hráči co se učí.

Nikdy jsem o sobě neřekl že jsem nejlepší player, nikdy jsem neřekl že všichni hráči nebo celá skupina jsou to nejlepší na světě a nikdo ji neporazí.

Tímto příspěvkem sděluji, že jsme úplně normální skupina hráčů jak CZ/SK ,jak mužů i žen,mladých si starších ,jak zkušenějších tak i nováčků,každý z nás se řídí pravidly, každý přispívá na skupinu a každý si může vydělat.

Reakce
Je smutné že dospělý člověk se vyjadřuje takhle , že dospělý člověk musí připojit dalších 10 účtů aby mohl zapnout farmbota, že vlastně bez autobotů a skriptů ,je na úrovni traktoristy franty a přitom se tváří,jaký to je King. Lepší dostat 1000x s čistým svědomím a herním umem ,než 1x zvítězit podvodem.

Nemusíme se zde hádat a urážet , pokud jsme všichni dospělí lidé tak můžeme tady vést normální diskuzi a snažit se ,aby prostředí DK bylo lepší nejen pro nás ,ale i hlavně pro ty ,co se učí a chtějí se něco naučit.

Pokud jste pro tak můžeme se dále bavit
Jestli ne,tak už není nikdy netřeba psát či odepisovat / reagovat.

A pozdraven -FaTy*
Screenshot_2022-01-22-17-04-56-073_com.facebook.orca.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru