• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
No normálně je chyba podle mě v tom, že prohlížeče začaly blokovat http adresy, protože nejšou šifrované a můžou být podvržené a konkrétně ve hře čerpáte smajlíky z ruské stránky tzn řešením je jen kopírovat a vložit na nějakou adresu která bude https. K tomu snad nepotřebujete žádný povolení, ne?
Proto se někomu zobrazují a někomu ne, záleží, jak má nastavený ten prohlížeč / jeho zabezpečení. V Safari mi to třeba jede a jinde moc ne.. Protože ty problémy se smajlíky dělají prohlížeče na Chromium.

Díky za info, to by zřejmě mohlo být příčinou. Pokud bys našel nějakou stránku s jednotnými smajlíky, které budou volně dostupné a nebudeme muset nikoho žádat o povolení je používat, budeme rádi za link, ať to konečně aktualizujeme.
 

Kluk s kamením

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
185
Díky za info, to by zřejmě mohlo být příčinou. Pokud bys našel nějakou stránku s jednotnými smajlíky, které budou volně dostupné a nebudeme muset nikoho žádat o povolení je používat, budeme rádi za link, ať to konečně aktualizujeme.

Kolobok jste žádali?
  • You can distribute them for free use in forums, chats and other applications, as long as the smiles are unmodified and this text file is included within the RAR file.
  • You may not sell them or use them for profit either individually, or in any sort of collection or smiles-pack.

Na stránkách mají normálně full package těchto smajlíků kde je zcela jasně napsáno, kde se mohou používat. Upřímně nevidím nic špatného na tom tyto smajlíky co máte tady na fórum stáhnout, nahrát někam k vám na server a změnit URL.

Jinak napsal jsem jim na kontaktní e-mail, tak uvidíme, jestli odpoví.
 
Naposledy upraveno:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nežádali a proto je některé jazykové verze následně musely stáhnout. Lepší by bylo projít jiné jazykové verze a nějaké zajímavé z jejich fóra použít i u nás.
 
Nahoru