• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed turnaj

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser43007

Guest
Bohužel není v našich silách zajistit, aby 100% časů speedů bylo kolo vždy kontrolováno. Zároveň není možné některým členům supportu nastavit určitá potřebná práva, která by mohla využít. Musíme se řídit pokyny poskytovatele hry, firmy InnoGames, který určuje, kdo může mít jaké přístupy.

Pokud jsi nahlašoval živé video a my jsme jej nestačili během speedu prověřit, tak již po ukončení speedu nebylo živé vysílání k dispozici, abychom na jeho základě mohli hráče potrestat.

To živé vysílání jsem natáčel, abych měl důkaz na to, že takhle hrál. Videa zde mám uložené ještě dnes, jsou dvě - automatické otáčení jednotek na farmení + druhé video, kde je krásný fake skript.. :)
Byl jsem přizván do skype skupiny, kde byla i šaakal, tak jsem ji oslovil a poslal tam videa. Odpovědi jsem se nedočkal, jakékoliv reakce též ne. :)
Videa bych vložil sem, ale bohužel, jsou moc velká. :) Dej mi sem nějaký kontakt nebo odkaz, kam videa poslat/vložit .. :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Videa můžeš vždy někam nahrát a poslat následně odkaz přes ticket systém. Každopádně rozhodně neočekávej, že bychom se nyní zabývali třeba několik měsíců starým videem. Zpětně po delší době bychom už nikoho neblokovali.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Dotyčný hráč tak ale hraje speed co speed, takže blokace není od věci. :)
 

DeletedUser43007

Guest
Mě by zajímala vaše logika. :)
Když je hráč vyloučen ze hry a po půl roce napíše, vrátíte mu účet do hry.. Půl roku zas tak dlouhá doba není.
A když já si po 2 letech, kdy si myslím, že už jsem byl potrestán dost, napíšu o návrat účtu do hry, dočkám se odpovědi, že po tak dlouhé době už účty nevracíte. Nemělo by to být obráceně? :)

A jak píše Kapitán české speed reprezentace, momentálně nejlepší hráč světa na lvl 1, ŠACHLIK... Ten hráč takhle hraje skoro každý speed, za poslední rok má 3-4 vyloučení ze hry, ale má dalších asi 5 účtů... Kdybyste si čas od času dali záležet a sledovali, jak ten hráč hraje, nebylo by to od věci. Však na něj chodí tikety speed co speed. :)
 

Lamač.

Support Officer
Člen týmu
Support Officer
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
196
Na MČR bych se osobně vykašlal, tolik práce mě to dalo, a hráči se na to bez milosti vykašlali, opravdu škoda času se tomu opět věnovat, však Kozmicz ví o čem mluvím, byly na to stanovené ty nejlepší podmínky a vysoké odměny a beztak 70% hráčů nehrálo a to nás stálo mega času a práce s Kozmiczem......
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Tarbi: Pokud je hráč vyloučen trvale ze hry za skriptaření na speedech, tak je téměř nulová šance, že se dostane zpátky do hry. Hráče nepouštíme po půl roce ani po dvou letech. Jasně, určitě by se našli nějaké vyjímky, kdy hráč dostal druhou šanci, ale těch vyjímek je opravdové minimum.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
K Lamačovu příspěvku:
Pro nárůst počtu hráčů a velkou účast je nejlepší udělat tohle:
Speed turnaj jednotlivců s neomezeným přístupem hráčů v srpnu. Konání v průběhu 2 týdnů nebo 2 týdnů + předcházejícího víkendu. Bodování dle klasického turnajového systému (1. - 30 turnajových bodů, 2. - 27 bodů, pak to nějak pokračuje, asi za 20. místo 7 bodů a za víc než 0 bodů 3 body) - bohužel by to znamenalo, že součástí turnaje nemůže být Bash a pravděpodobně ani pevnostní speedy.
Oznámit konání minimálně 2 týdny předem. Všechny turnajové speedy nastavit a nechat viditelné pro hráče minimálně 1 týden před začátkem turnaje. Vyzvonit to všem lidem na všech jazykových verzích, napsat hromadnou zprávu do hry, s tím, že jsou obrovské odměny.
Teď jaké by byly ty odměny...
Dejme tomu, že součástí turnaje by bylo kolem 20 speedů (některé z nich samozřejmě kratší než 6hodinové, ale to je jedno). Tak 20x100 = 2000 PB, Inno dá bonus 1000 PB a někdo, kdo má dost PBček, by se obětoval a přihodil další "ze svého". Takovým člověkem bych byl třeba já, jenže to bychom museli žít v paralelním světě, kde by si to hráči a DK tým zasloužili a neodměňovali se mi urážkami, pomluvami, despektem a bezdůvodnými bany na mých účtech.
No takže ve výsledku by bylo reálné dát třeba
2000 PB pro vítěze
1200 PB pro 2. místo
800 PB pro 3. místo
200 PB pro 4.-8. místo
Což je 5000 PB celkem, to je možná ještě dost málo, to možná i na .nl mívají víc a to ty PBčka asi jdou čistě od Inna a ne ze soukromých zdrojů, no nic, je třeba to brát jako odhad a realita by byla třeba ještě lepší, ale prostě chápeme všichni, že cílem by bylo mít velké odměny a nalákat lidi a i nějakým způsobem přimět i ty, co běžně speedy nehrají, aby na ně zašli (klidně by to nemusely být odměny jen za 4.-8. místo, ale třeba odměnit ještě 10., 15., 20. a 25. hráče v pořadí nebo tak něco, aby si každý řekl "vždyť i já můžu něco vyhrát").
Pak by ještě musel být někdo jako já, kdo tomu rozumí a naplánuje ta nastavení a časy tak, aby turnaj jako celek dával smysl a aby vyhrál ten nejlepší.
Cílem by bylo přilákat sem tolik lidí, aby to nemohl celé ovládnout jeden kmen a tedy aby bylo jedno to, že někdo má třeba 5 spojenců, protože takové aliance na tom speedu budou 3 nebo 4 a ještě pár složených z lam, takže ani kdyby lidi z QIFSHA hromadně přišli na .cz, bylo by tu tolik dalších hráčů, že by jim to nebylo nic platné.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.303
Jak jsem již napsal, rozhodně nejsem proti udělat nějaký takový turnaj, jen se obávám, že pokud by se jednalo o turnaj jednotlivců, stačila by jedna větší skupinka třeba o velikosti 6 hráčů a ta by jasně ovládla celý turnaj. Ostatní hráči by neměli šanci, protože by žili v domnění, že se jedná o turnaj jednotlivců, ne kmenů.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Když uděláte takový velký turnaj volně přístupný pro všechny hráče, tak jsem schopný sem dostat plno hráčů ze všech jazykových verzí té nejvyšší kvality a mohla by tu být velká válka národů (myšleno v nadsázce). :D :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru