• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

sphenam

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser43004

Guest
Ahoj

Tú to pozvánku píšem priamo pre teba, nie som jeden z tých hráčov, ktorý by skopírovali text typu: " ahoj pridáš sa" , prečo práve mi ? všimol som si tvojich štatistík a zaujalo ma dosť že taký hráč ako ty nemá kvalitný kmeň k úrovni jeho schopnostiam,, možno si pomyslíš že sa pozerám len na body ale nie je to tak pre mňa je najhlavnejšia aktivita, samozrejme ak by bola niaka vec ktorá by zasiahla do tvojej aktivity radi zoberieme zástup, a určite sa nerozpadneme po mesiaci ako niektoré kmene, ktoré naberú xy hráčov a potom vznikajú zbytočné konflikty my všetko riešime z chladnou hlavou a teraz nie čo o mne: mám kopec času viesť kmeň ktorý nebude len skupina artistov nepotrebujeme za každú cenu vyhrať svet nám stačí spoznať nových priateľov,z ktorými si radi zaspomíname o pár rokov kde sme sa to vlastne spoznali tak či onak je to len a len na tebe do ničoho ťa ja nútiť nebudem :)

Prajem pekný zvyšok dňa :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru