• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Spojenecká spolupráce

DeletedUser40338

Guest
Zdravím,


nevím jestli vám už někdo něco podobného navrhl, ale každopádně bych se chtěl zeptat, jestli by bylo možné do hry přidat tato vylepšení:


- přeposílání oznámení nejen v rámci kmene, ale i spojenců (tím mám na mysli poslání oznámení celému spojeneckému kmeni bez ručního zadávání jmen), totéž i pro zprávy (např. jen pro hráče s právy vůdce/zakladatel/diplomat)


- moc se mi líbí nová funkce, kdy se obálka objeví hned při příchodu zprávy (svitek oznámení také), bez refreshe stránky, mám tedy otázku zdali by totéž šlo i pro modré kolečko fóra ;)




Dále by bylo fajn, kdyby jste pro PÚ přiřadili funkce tržiště pro balancování surovin nějakým způsobem. Vím, že je na to skript, ale nefunguje mi a nikdo mi není schopen říci proč :( a asi nejsem sám ... i další skripta např. pro fejky, by mohly být do hry zainteresovány přímo nějakým způsobem, ale nenapadá mě jakým :( od toho jsou tu vývojáři ;)


S pozdravem a přáním klidného víkendu,


Wrath of Achilles


EDIT: teď sem si vzpomněl, že sem četl v oběžníku o sdílených časech útoků mezi hráči, je v této věci nějaký postup? Ten nápad se mi hodně líbil, ikdyž bych chtěl mít možnost nastavení hráčů, se kterými bych své dopady sdílel ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Zkusím ti odpovědět bodově:

Přeposílat oznámení v rámci spojenců rozhodně neplánujeme, nechci si ani představit, jak moc by byla hráčská oznámení spamována.

Oznámení modrého kolečka bude zřejmě technicky složitější, jinak by nám to vyvojáři připravili společně se zprávama a oznámeníma. Každopádně, pokusím se nápad navrhnout.

V rámci Správce účtu připravujeme "Správce zásob", který bude hráčům automaticky hlídat, aby mu nikdy nepřetekly sklady. Zatím na vylepšení stále pracujeme, ale pevně věříme, že jej již brzy vpustíme do hry.


Sdílené útoky, zatím vyhodnocujeme ankety, které probíhaly skrz všechny státy a zjišťujeme jak moc velký dopad na hru by to mělo. Bližší informace zatím bohužel nevím...
 
Nahoru