Událost Sraz hráčů Divokých kmenů - Litoměřice 2018

Téma v sekci 'Archiv oznámení' založené uživatelem Biblos, 26. úno 2018.

Sdílet tuto stránku

:
Uzavřeno pro další odpovědi.
 1. Biblos

  Biblos Zástupce administrátora Divoké kmeny - Tým Zástupce administrátora

  Registrace:
  6. bře 2008
  Příspěvků:
  8.416
  Obdržená poděkování:
  711
  Vážené hráčky, hráči a příznivci hry Divoké kmeny,


  i v letošním roce jsme se rozhodli uspořádat velký sraz všech milovníků naší on-linové hry, na němž budete mít možnost poznat nejen ostatní hráče, ale také v soutěžích vyhrát měnu do hry - prémiové body.

  Je nám tedy ctí, že Vás můžeme pozvat na

  XI. SRAZ HRÁČŮ DIVOKÝCH KMENŮ DO
  LITOMĚŘIC

  hrad_litomerice_01.jpg


  Město: Litoměřice
  Místo: Minipivovar Labuť
  Datum: Sobota, 21. dubna 2018 od 17:00
  Vstupné: 100 Kč za osobu, v této ceně je zahrnuto drobné občerstvení v podobě obložených mís, jako kompenzaci obdrží každý registrovaný hráč 200 prémiových bodů  Jak se přihlásit na sraz?

  Jednoduše! Stačí jen napsat email, do kterého uvedete Váš herní nick, věk a světy, které aktivně hrajete. Pokud na sraz pojedete s doprovodem, který nehraje DK, uveďte pouze počet lidí, kteří s Vámi na sraz dorazí. Pokud Váš doprovod hraje DK, uveďte u něj také herní nick, věk a světy, které hraje. Váš email zašlete nejpozději do 10. dubna 2018 na adresu:

  Do předmětu Vašeho emailu prosím napište "Sraz - Litoměřice". Vaše přihláška je pro nás závazná a budeme rádi, když ji učiníte včas. Po jejím odeslání dostanete do 5 dnů potvrzující zprávu, že jsme ji obdrželi.


  Program srazu

  Sraz oficiálně začíná v 17:00, pokud však na místo srazu dorazíte dříve, určitě nečekejte venku a přijďte se k nám usadit. Náš herní tým už bude na místě, takže se nemusíte bát, že byste zde byli sami. Po zahájení srazu pro Vás máme připraveny krátké prezentace a spoustu soutěží o prémiové body, zajímavé položky do inventáře či o věcné ceny.

  Pokud chcete program srazu sami nějak obohatit, přijďte v době hry odpovídajícím oblečení - převleky budou vyhodnoceny a nejlepší tři odměněny.

  DK Shop

  I tentokrát pro Vás plánujeme otevřít malý obchůdek, kde si budete moci zakoupit předměty s motivem Divokých kmenů.

  Ubytování

  Organizátoři srazu nebudou pro hráče zajišťovat ubytování, pokud však nejste z Litoměřic či okolí a budete se pokoušet sehnat ubytování, podívejte se například na tyto stránky - https://www.litomerice-info.cz/cz/ubytovani/.

  Jídlo, nápoje

  Sraz se koná v minipivovaru. O pití tedy nouze určitě nebude. K pivu tam podávají jen omezený sortiment, zajistili jsme tedy pro Vás obložené mísy, které jsou započítány do ceny vstupného.


  Máte nějaké otázky?

  Máte ke srazu nějaké otázky? Chcete si sehnat jiné hráče na společnou cestu či společné ubytování na sraz? Neváhejte a zapojte se do diskuzní sekce nejen s ostatními hráči, ale také s organizátory srazu.


  Soutěž ke srazu:

  Máte grafické nadání? Chcete vyhrát 1 000 prémiových bodů? Pak neváhejte a navrhujte! Více informací o soutěži naleznete včas v sekci Soutěže.


  Těšíme se na Vás


  Váš
  DK Tým​
   
  Willibald, DragonLady a SDS-Runden za toto poděkovali.
:
Uzavřeno pro další odpovědi.