• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Stížnost

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40357

Guest
Zdravim jsem hráč filipane a mněl bych otázku proč když kámoš dosáhl 500bodu tak jsem nedostal premiový účet a vlajku stupeň 3. Jediný co jsem dostal byla vlajka stupeň 1.
Díky
 

DeletedUser36491

Guest
Ahoj,

nejspíše jsi pozval hráče již ve hře zaregistrovaného na nějakém světě.
Aby jsi získal prémiový účet, musí se přes Tebou poslaný odkaz zaregistrovat.
Podívej se ještě na postup na Wiki.

Pokud jsi však pozval hráče a on se přes odkaz zaregistroval, ozvi se na Support.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Asi to musí být nový hráč, který si založí nový nick. Já jsem pozval kamaráda přes tuto funkci, tím že jsem vyplnil ale jeho nick, dosáhl 500 bodů a úspěch ani PÚ jsem nezískal.

Kdyby si Lotosvý Kítek pospíšila a vytáhla to ještě o pár bodů výše, tak by měla 500 bodů, ale myslím, že ani za nich bych nedostal úspěch rekrutace a PÚ.
 

Lotosový kvítek

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
116
Vrrr... no jo, lumpe :)
Vždyť už na tom makám :D :D Kdybys neměl podpory v těch barbarkách kolem mne, šlo by to rychleji, hihi :)
 

DeletedUser33829

Guest
Já?:D To tedy ne.:D To jiní anebo jsi narazila na nějakou po hráči a já ji nevyčistil.:D Já je jen zásadně rabuji.:yes
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru