• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Stanovení parametrů světů

DeletedUser34223

Guest
Zdravím, hovořil jsem s pár lidmi, kteří mi řekli že světy pro Českou republiku nastavuje CZ DK-tým a ne nějaký němci... Tak bych chtěl vidět více odpovědí a názorů...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32568

Guest
to fkt nevím kde jsi to vzal...světy nám nastavují němci a nikdo jinej...CZ Tým jim jen podá návrh (který stejně nikdo ani nečte :D)
 

DeletedUser34582

Guest
suhlasim so sathankom ale myslim, ze ho citaju aspon veci mimo rychlosti kedze to sa prispôsobuje len rychlost nie :(
 

DeletedUser

Guest
ty si nejaky mudry

inno vlastny servery,ak sa ti nieco nepaci tak investuj peniaze a otvor si vlatnu hru
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nie, svety nastavuje InnoGames, pričom malé slovo má občas aj DK Team.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser32568

Guest
spíš TY to nevíš...kdyby to otevíral CZ DK Tým tak tu máme rychlosti 2 povětšinou nebo aspoň na střídačku...
 

DeletedUser34223

Guest
Teď jsem nemluvil o nastavení světů, proto jsem nemluvil na Tebe, no na fórum jsem skončil, tak jak to říkali tak to taky je, spousta chytrých hlav... Za těch 5let co DK hraji žádná změna, stavy se asi úspěšně doplňují, na shledanou na světě 26. pokud se dočkáme rychlých světů.. na světě 25 si to na těch 4 kontinentech užíte..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru