• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ste spokojní s nastavením S19 ?

Ste spokojní s nastavením S19 ?

  • Áno

    Hlasy: 67 29,8%
  • Mohlo byť aj lepšie

    Hlasy: 87 38,7%
  • Nie vôbec

    Hlasy: 62 27,6%
  • Je mi to jedno

    Hlasy: 9 4,0%

  • Celkový počet hlasujících
    225

DeletedUser

Guest
19 je pomala :(... preto som ju prestal hrat a ten unikatny svet by bol dobry ale zase premium :no:mad
 

DeletedUser19802

Guest
S19 je celkem dobře nastavený. Byl jsem na S4 a bylo to tam ke konci docela dost rychlý, člověk to přestal sledovat a stíhat. Tady má člověk možnost v klidu všechno promyslet na nic se nespěchá. Někomu to nevyhovuje, ale pro ty co nemají moc času a chtějí hrát tak je to ideální svět a já doporučuji.
 

DeletedUser

Guest
Popravde řečeno, na tenhle server bych stejně nešel, ale myslím, že není dobré si zaplatit a hle ona se vám stavba budovy zkrátí, za chvíli kdo zaplatí nejvíc peněz na začátku ten vyhraje ...
Myslím, že by bylo lepší nechat pú na stavající hodnotě a zkracovaní zrušit, jelikož tím si možná innogames odpudí některé hráče, kterým se to nelibí, nebo ty co na to nemají
 

DeletedUser26963

Guest
Počet hráčů v kmenu

Nevíte někdo kolik může na světě 19 být hráčů v kmenu?
 

DeletedUser

Guest
No tak to potes panbuh... takova podminka.. fuj.. ja myslel ze kmeny jsou od toho aby vyhral ten nejlepsi a ne ten co je nejvic vyzranej :bad
JJ ..ja toto zjistil po mesici hrani a mazu ucet - neni to pro mne motivujici
[SPOIL]CHCI 80% PODMANENEHO UZEMÍ :axe:axe:axe[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
práve hranice 300 mega je vic motivujici pro vyhru nez cekat roky na dobiti 80% mapy, hra po 3 letech je opravdu vycerpavajici a nez se mlatit x let porad dokola, radsi bych uvital toto, je pak moznost zacit dalsi svet )
 

DeletedUser29503

Guest
Co se týče hry tak mě to vadí jelikož to nutí hráče platit prémium na urchlení stavby což je velmi lákavé ale později i fanančně náročné.Za 2 bych chtěl pochválit DK Team za vytvoření osad v kouzelném lese je to velká motivace něco dokázat a získat při dobyvání těch vesnic.300 000 000 hranice je lákává díky tomu že není tak těžké ji dokázat nahrát jelikož třeba například S1 je na hodně dlouho pokud budou aktvní hráči takže to je dobrá možnost;).
 

DeletedUser

Guest
Hranice 300.000.000 je velmi dobrý nápad , jak říkal angelino , po letech vás ta hra i omrzí a když se ví , že svět skončí při dosažení zmiňovaných bodů , tak se hra oživý a hráči budou motivování jít za úspěchem .

Urychlení stavby je podle mě k ničemu . Inno to sem dalo aby vydělali nějaký ten balík ale kdo je zkušený a nebo opatrný na PB , vůbec to nepotřebuje . Osobně bych to vůbec nevyužíval . Maximálně to je dobré , když se staví kovárna . Nic víc ;) . :hi
 
Nahoru