• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Storno lhůta při koupy Pů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18868

Guest
Zajímalo by mě kde je v VOP napsaná jakákoliv storno lhůta!!! Jediné co je tak mizerný odkaz s pár písmenky na hlavní straně.

Jde o to že koupím 5000 bodů přes playpal a peníze se odečtou z učtu v bance a stále nemohu poslat body členu rodiny na jiný svět přitom máme stejnou Ip adresu.
 

DeletedUser16561

Guest
Ked kupujes PB tak pri kazdej platbe Ta vopred informuje ako dlho nebudes moct poslat body inym hracom.
 

DeletedUser18868

Guest
Ano je tam max 60 dní přes převod na kartě ovšem proč mi Soník tvrdí že tam jsou dva měsíce i přes playpal.


Ovšem podstata věci stále je že nikde v VOP o tom není ani zmínka

//Nastuduj si pravidla fora. Malkin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16561

Guest
Pise Ti to priamo pri kupovani premiovych bodov. Konkretne pri volbe platby. Vyskoci Ti take malicke okienko kde to napise.
 

DeletedUser33450

Guest
Zdravím.:hi
Mám dojem,že měsíc je ta doba,kdy nebudeš moci poslat jiným body.
[SPOIL]ps.Vyhrát můžeš.Zvol si aspon 10světů,jako já,hraj a s jedním světem se dostaneš k vítězství.Ale vítězství není to INN,důležitější je cesta k němu a já volím tu trnitější,až zvládneš tu cestu ,budeš mít křídla ,která tě budou přenášet další a další nesnází.Drž se.:hi[/SPOIL]
 

DeletedUser16561

Guest
Trosku sa mylis, ja Ta upravim.
- platba kreditnou kartou = blokovanie na 60 dni
- platba cez paypal = blokovanie na 20 dni
- platba cez clicandbay = blokovanie na 60 dni

Ostatne platby su bez blokovania posielania bodov.
 

DeletedUser18868

Guest
Podle soníka je změna na 2měs tedy 60 dní na vše. Tedy podle 10 stránkového tiketu s ním
 

DeletedUser16561

Guest
Tak v tom pripade sa ospravedlnujem za zle informacie. Vychadzal som z informacii priamo z hry pri kupovani.
 

DeletedUser18868

Guest
Tak třeba se plete on ale poslední update prý něco změnil.


Ps jinou opičku do avatara by jsi neměl :mocking nemám totiž rád ty modré uplakánky

//2. nastuduj si prosim pravidla fora. Malkin
 

DeletedUser16561

Guest
No niekto z nas sa naozaj myli. Zistim ako to presne je a zverejnim to tu :cool:cool
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru