• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Storno lhůta při koupy Pů

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser18868

Guest
Krásné modré srdce......jinak díky za varování. Ovšem urážka či něco jiného to určitě nebyla. United united :shout
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18868

Guest
Takže platí to co je napsané při koupi Pů. Nikoli 2 měs lhůta na vše.:hi
 

DeletedUser

Guest
- jistě můžu mluvit pouze o paysafecard (který používám a kde můžu převádět okamžitě)
- support Ti odpověděl špatně, další (malkin) svůj slib nesplnil..

- ale tady jde o peníze.. a závazné je pro firmu info co dává při prodeji.. kdyby to bylo špatně, myslím, že jako v jednom z mála případů tady, by bylo možné se úspěšně bránit..
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Tak jsem to odzkoušel, neb jsem také potřeboval body. Při koupi přes internet banking mi žádná storno lhůta nenaběhla.
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Při nákupu bodů platím na poště poštovní poukázkou A. Přinesu si ji vždy dříve, abych ji mohla vyplnit doma u počítače. Při zjištění dat si najedu jako na platbu převodem, opíšu si veškerá data, potřebná k vyplnění poštovní poukázky (číslo účtu, variabilní symbol se tam nevejde celý, tak píšu prvních 10 míst a do zprávy pro příjemce napíšu variabilní symbol celý). Poštovné stojí 22,00 Kč, body mám připsané do tří dnů a disponovat s nimi mohu ihned.
 

DeletedUser25426

Guest
Tak jsem to odzkoušel, neb jsem také potřeboval body. Při koupi přes internet banking mi žádná storno lhůta nenaběhla.
Při platbě převodem z účtu přes banking nebo přepážku to je v pohodě, storno lhůty jsou jen u platby kreditní kartou...
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No, píše se tu jinde, že u všeho - jen vylučovací metoda. U platební karty je to známo, už hodně dlouho, že je tam storno lhůta dva měsíce.
 

DeletedUser

Guest
No, píše se tu jinde, že u všeho - jen vylučovací metoda. U platební karty je to známo, už hodně dlouho, že je tam storno lhůta dva měsíce.
- no psal to zřejmě SonikCz v ticketu..(zase..)
- paypal by měl mít 20 dní, ClickandBuy 60 dní, MoneyBookers 20.. podle infa při koupi - kterou metodu jsi použila Ty..?
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru