• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Strážní věž - Anketa

Chcete mít ve hře budou Strážní věž?

  • Ano, na každém světě

  • Ano, ale jen na některých světech (jako kostel)

  • Ne, jsem pro zrušení


Výsledky se zobrazí až po hlasování.

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Vzhledem k tomu, že tu už chvíli řeším zavedení Strážní věže, která se mi vůbec nelíbí, Kozmicz mi napsal, že můžu udělat anketu, abych věděl, jaký názor mají ostatní. Tak bych prosil pro vyjádření. Možná se nic nestane, možná se něco změní. Kdo ví.
 

DeletedUser39999

Guest
Úplně to kazí smysl fake útoků, tím pádem největší páky zkušených hráčů. Už to vážně přestává být o tom kdo jak umí hrát....
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Nikdy jsem tu kravinu nepostavil a v zabraných vesnicích to bourám. A jak píše borec nade mnou, strážní věž ničí smysl fejkování.
 

IamShaman

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
65
Vzhledem k tomu, ze neni zadny limit poslanych utoku, tak si myslim, ze věž je dobrá věc. Je tu xxx lidí co mají stovky/tisíce vesnic pod stejným názvem (ideálně : //////////////////// apod., nebo alespoň ja to tak dělám). Co by mel pak delat chudak hrac pod utoky, kdyby na nej slo naprikad 1500 utoku a on nemel jak zjistit kam alespon na posledni chvili kam co jde?
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Pokud jsi trochu zkušený a máš PU, nedělá ti problém toto rozpoznat..
Strážní věž byla stvořena pro lidi, kteří na hru nemají tolik času, plus znemožní použití fake útoků, podle mě jeden z největších zásahu do hry, také kvuli kterému jsem DK přestal hrát.. Kazí to ten zážitek ze hry při posílání fake útoků a naopak... Není krásnější pocit, než když jde na tebe za den třeba 500 útoků, ty se bojíš o každou vesnici a až při oznámení zjistíš, že nějaké útoky jsou jen fake a ty máš šanci že ten den přežiješ. Strážní věc hodně věcí ulehčila, ale odebrala ze hry jisté kouzlo, díky kterému mě tak bavila
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Tož.. Předem rokem jsem udělal anketu, ve které hlasovalo úžasných 20 lidí. Větší dosah to očividně nemá. Každopádně poselství je jasné, takže. Kozmiczi? Co víc můžu udělat pro zrušení strážní věže ? Kolik mě to bude stát? :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Obávám se, že nic. Strážní věž bude i nadále součástí všech světů, vývojáři hry zatím neplánují tuto budovu na některý z nových světů deaktivovat.
 

luki28n

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
32
Tak já jim dnes napíšu mail. Za to nic nedám. Třeba dají na slova mladého kluka
Ach, jak jsem bláhový :D
 
Nahoru