• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Strážní věž - Diskuze

DeletedUser

Guest
1) V době mého příspěvku ještě na wiki nebylo info o SD a cenách.

2) Jasně, že budou mít lamy výhodu. Dobří hráči si hrají s fake útoky, fake vlaky, dokáží člověka zafakovat tak, že nemá tušení kdy co přijde. Co udělá věž? Řekne mu přesně to, co potřebuje vědět. Tedy tenhle argument opravdu neberu. Ze hry to udělá zákopovou válku, bude to nuda.

3) Přibývá hráčů? Je docela rozdíl mezi aktivním hráčem, hráčem co se regne a za 14 dní zbarbaří, fake účty a účty hráčů, co to trolí a hrajou jen pro PB. Takže tohle taky úplně neberu ;-).

Asi tak.

Čekám, kdo na top pozicích co neutratil PB dostane ban :-D ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Výhodu nebudou mít lamy, výhodu budou mít ti obránci, kteří dokáží strategicky využít budovy tak, aby to bylo co nejefektivnější. Pokud budeš pod útoky ty a nejsi lama, abys stavěl bez myšlení strážní věže, budeš ve velké výhodě. Určitě ve větší, než hráči, kteří neví, jak správně strážní věže využít.

Neaktivní účet se smaže po 14 dnech a jak jsem napsal, hráčů dnes je více, než bylo před 2 lety, takže opravdu hráči neubývají. Nečerpán podle pocitu, ale podle čísel, která máme k dispozici.
 

DeletedUser31462

Guest
Ja osobne si tiež myslím že strážna veža je hlúposť. Taktika, faky a fake vlaky úplne stratia svoj zmysel. Ako niekto vyššie napísal, stane sa z toho zákopová vojna plná betónov a ani si neviem predstaviť ako sa potom vlastne dá stratiť v neskoršej fáze dedina keď budeš presne vedieť kde ide fake, šlachta...

Jediné v čo ešte trochu dúfam je to, že tá veža nebude na každom svete tak ako kostol. Ak hej tak RIP DK :)
 

DeletedUser30368

Guest
Musím Ti Kozmiczi oponovat.

Strážní věž svět prodlouží, protože i když bude zle umístěna, tak vedení kmenů hráčovi poradí, kde ji mám mít a upřímně, světy jsou malé, na hranice bude stačit pár těchto budov, to samé je s majáky, každý bude obsahovat věž a útočníci jsou rázem bez fake útoků...to že se dá zničit, ano určitě budu schopen na hranicích hledat reálně jednu budovu ;-)

Prostě kmeny budou moci bránit efektivněji, což hru prodlouží, těch pár míst v SD se ztratí :)

Já vyslal 400.000 pěchoty na hranice, tak bych poslal prostě o pár vojáčků méně :)

Je to jasně výdělečná věc, protože to hru prodlouží, sice tu nebudu muset být 10x denně, bude stačit jednou, protože mi nic velkého neuteče, ale i tak budu potřebovat minimálně PÚ, nejspíše i SÚ, protože je to výhoda a šetří čas, takže na jednom hráči 400PB měsíčně, což je slušný výdělek pro INNO ;-)
 

DeletedUser

Guest
Vidím to jako další "lumpárnu"...to samé byly VT - Vojenské tábory na světě 37.a jak to dopadlo?...dva kmeny zbarbařily...dva kmeny,co měli nejvíce útočníků,co měli nej. tabulky...A vše šlo za jedním hráčem,ano,a za ním šli hráči z obou jeho kmenů.
A byla to to podobná "lumpárna"...prostě se během hry "support a spol." domluvili,že VT nebudou,a ukončili je!!!A pak jsem dostával nabídky,výhrůžky...nejen od supů...to je paráda rovná hry!!!Hnus to je.
A jen tak mimo řečí,Taures měj též ve spoustě věcí pravdu!!!
Příklad:?:...když o někom řeknu že je teplej,tak mu to dokážu!!!...a ani mě,ani nikomu koho znám a dostal banán to supové nedokázali!!!
Je to smutné,ale tahle hra jde díky těmto postavičkám do háje...no,a já jdu třeba do hospody:)
Hern
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
No nápad je to zajímavý a strategii to trochu posune, zase mě to dostane na další svět což mě 2x netěší ale co nadělám, jdeme zkoušet :)
Mám dotaz, budu posílat útok na hráče který má věž ale pošlu to na vesnici která bude až za dosahem věže, označí věž i tak útok protože nějakou dobu bude pocházet v jejím dosahu?
 

DeletedUser30368

Guest
Ano, prostě jak projdeš v dosahu věže, i kdyby jen na setinu vteřiny, už se ví síla útoku a je to v háji :D
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Musím Ti Kozmiczi oponovat.

Strážní věž svět prodlouží, protože i když bude zle umístěna, tak vedení kmenů hráčovi poradí, kde ji mám mít a upřímně, světy jsou malé, na hranice bude stačit pár těchto budov, to samé je s majáky, každý bude obsahovat věž a útočníci jsou rázem bez fake útoků...to že se dá zničit, ano určitě budu schopen na hranicích hledat reálně jednu budovu ;-)

Prostě kmeny budou moci bránit efektivněji, což hru prodlouží, těch pár míst v SD se ztratí :)

Já vyslal 400.000 pěchoty na hranice, tak bych poslal prostě o pár vojáčků méně :)

Je to jasně výdělečná věc, protože to hru prodlouží, sice tu nebudu muset být 10x denně, bude stačit jednou, protože mi nic velkého neuteče, ale i tak budu potřebovat minimálně PÚ, nejspíše i SÚ, protože je to výhoda a šetří čas, takže na jednom hráči 400PB měsíčně, což je slušný výdělek pro INNO ;-)

Líbí se mi tvé uvažování, asi je to moderní za vším vidět hned prémiové body a výdělky pro Inno. Takže chápu, že chceš držet krok s ostatními. :cool:

Vidím to jako další "lumpárnu"...to samé byly VT - Vojenské tábory na světě 37.a jak to dopadlo?...dva kmeny zbarbařily...dva kmeny,co měli nejvíce útočníků,co měli nej. tabulky...A vše šlo za jedním hráčem,ano,a za ním šli hráči z obou jeho kmenů.
A byla to to podobná "lumpárna"...prostě se během hry "support a spol." domluvili,že VT nebudou,a ukončili je!!!A pak jsem dostával nabídky,výhrůžky...nejen od supů...to je paráda rovná hry!!!Hnus to je.
A jen tak mimo řečí,Taures měj též ve spoustě věcí pravdu!!!
Příklad:?:...když o někom řeknu že je teplej,tak mu to dokážu!!!...a ani mě,ani nikomu koho znám a dostal banán to supové nedokázali!!!
Je to smutné,ale tahle hra jde díky těmto postavičkám do háje...no,a já jdu třeba do hospody:)
Hern

Vojenské tábory na světě 37 nebyly.
Vojenské tábory nezrušil náš support, ale globálně je zrušili přímo vývojáři hry z Německa, protože zkrátka VT neplnily takovou činnost, jako si původně vývojáři mysleli, že plnit budou a zkrátka nebyly tak používané, jak se zprva zdálo.
 

DeletedUser

Guest
Líbí se mi tvé uvažování, asi je to moderní za vším vidět hned prémiové body a výdělky pro Inno. Takže chápu, že chceš držet krok s ostatními. :cool:



Vojenské tábory na světě 37 nebyly.
Vojenské tábory nezrušil náš support, ale globálně je zrušili přímo vývojáři hry z Německa, protože zkrátka VT neplnily takovou činnost, jako si původně vývojáři mysleli, že plnit budou a zkrátka nebyly tak používané, jak se zprva zdálo.
Omlouvám se,byl to svět 17.Ale to nic nemění na tom,že zhruba v půlce světa se zruší něco,kvůli čemu tam spousta hráčů přišlo a hrálo.
 
Nahoru