• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Strážní věž - Diskuze

DeletedUser

Guest
A ještě jedna věc mě nejen uráží,ale docela i ...no,jak to slušně asi napsat...

Aktivním hráčům určitě neuniklo, že jsme se o budově již párkrát zmínili na facebooku či v InnoGames TV, takže to pro vás možná nebude tak velké překvapení, že nová budova je: Strážní věž!

Pokud nechodím na FB a denně nelezu někam,kde InnoGames TV něco píše,tak jsem neaktivní??!!
Kdo tuhle větu stvořil,musí dostat ocenění "Libový pisálek a téměř všeuměl".
S veškerou pokorou má můj hlas.
...být mladší,tak se snad i rozpláču...
 

DeletedUser30368

Guest
Kozmi, nějak se to mění na téma "najděme na Kozmim nejvíce chyb" :D

Nějak utíkáme od tématu ;)

Diskuze směřuje k tématu nové budovy.
Stojím si za názorem, že je to zdržování hry, momentálně, už třetí den, mě nenapadla taktika, co by nahradila množství fake útoků, co jedna budova smaže. Ten trend hejtovat PB fuknce tu byl, je a bude, ale já si na dost věcí ve správci a prémiáku stěžovat nemohu, byl to krok vpřed ;)
 

DeletedUser42615

Guest
Jak to tak čtu tak docela negativní ohlasy...
Hrajte speedy tam vám stačí PÚ a PR
Tam se nic nového nedostane snad
a i kdyby tak člověk který by využíval všechny
funkce za pb tak to neutáhne
a stejně by prohrával nad
.cz reprezentací
Speedy jsou lepší než světy
tam se nepřidávají stále nějaké kraviny
a je pohodovější si dám pár hodin jeden den
kdy máte čas než hrát 5 let na výhru
----------------------------------------------------------------
Nevím co nad tím máte
Že tu někdo psal ,že je tragédie ,že přidali
fake vlaky ale já myslím ,že i na světy
se dostaly scripty...
---------------------------------------------------------------
Co mě nevyhovuje je systém paladinů
ale já světy stejně nehraji
a ted strážní věž
--------------------------------------------------------------
Co vím tak znám pár speedařů který
si udělají 20 účtů a jedou světy pro PB
 

DeletedUser7531

Guest
Nazdar! Co je nového? :)

Co to má být?! To jako obránci už budou vědět, kolik na ně posílám jednotek a jestli je v útoku šlechtic? To má být vtip? A co kdyby se zrušily špehové a strážní věž by zobrazovala aktuální stavy vojáků v cizích vesnicích ... pro fair play :) Když už se zvýhodňují obránci, co na hru nemají moc času... A zelí má samozřejmě pravdu - hru to akorát prodlouží.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Vážení hráči, strážní věž je ve hře už několik měsíců a většina z vás již má spoustu zkušeností s využítím této nové budovy. Jak strážní věž využíváte? Co by se na ní dalo vylepšit? Budeme rádi nyní za jakoukoliv vaši zpětnou vazbu, kterou následně předáme vývojářům hry.
 

DeletedUser33829

Guest
DK moc nehraji, takže jsem se s věží poprvé vlastně setkal nedávno na s54, když jsem se s nimi setkal v několika vesnicích od nepřátel.

Zaujalo mě tady toto, aniž bych to tedy detailněji zkoumal, možná by se našly i jiné zajimavosti.
Stupeň 1 1.1 polí
Stupeň 2 1.3 polí
Stupeň 3 1.5 polí
Stupeň 4 1.7 polí
Stupeň 5 2 polí

Vesnice může mít vesnici daleko ve vzdálenostech 1 pole(boční vsi), 1,414 (odmocnina ze 2) pole (vsi se kterými se dotýká rohově) a pak ve vzdálenosti dvou polí. Narážím tím na to, že některé stupně věže sice odhalí příchozí vojsko na vesnici dříve, ale nepokryjí žádnou vesnici v okolí. Když vezmu rozdíli jen 0,2 pole (mezi prvním a druhým stupněm, tak jako mezi třetím a čtvrtým, přičemž ten druhý ani čtvrtý stupeň nepokryje žádnou vesnici navíc), tak odhalit útok se stroji jen o 6 minut dříve, v případě špehů rozdíl jen 108 sekund a stejně to ta věž odhalí až těsně před dopadem (útok může jít klidně desítky hodin a ona to odhalí pár desítek minut před dopadem), mi nepřipadají tyto stupně moc užitečné a to beru svět s rychlostí 1, na světě s rychlostí 2 by to byl rozdíl jen 3 minut, resp. 54 sekund.:D

Jestli by nebylo výhodnější ten dosah polí lépe rozvrhnout či třeba počet možných stupňů výstavby budovy zkrátit, ovšem při zachování maximálního dohledu, který má budova při stupni 20 nebo celkově dohled navýšit na více polí? Prostě mi to rozložení dosahu nepřijde šťastné.;)
 

DeletedUser43633

Guest
Zajímalo by mě jak je možné, že i přes to že mám vesnici v dosahu věže se příchozí útok nejeví jako odhalitelný .. Dokáže mi to někdo vysvětlit?

Děkuji
 
Nahoru