• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Strážní věže a Tržiště

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
šakalíku.. co když je sklad ve stavbě? chceš aby to ukázalo aktuální kapacitu, nebo už s tím dostavěným skladem? nebo co když jdou útoky a sklad někdo mezi tím zbourá? co když tam nebudeš až dorazí obchodníci a sklad přeteče?
program to vše neohlídá..
jako mě stačí ta hláška, že už to přesáhlo kapacitu :) uberu, a zbytek spočtu z hlavy..

jdu ti vzít nějaký to železo zatím ;)
 

sakal13

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
upload_2019-1-30_10-40-11.png

Můj návrh je takový , že místo "sklad není pro tento požadavek dostatečně velký" by tam mohla být tabulka která by odpočítávala kolik a jaké suroviny se ještě vejde do skladu. Pokaždé když kliknu požádat tak se mi poměr změní. Tím bych si mohl lehce regulovat kolik surovin si pošlu do skladu aniž bych měl strach že mi sklad přeteče. Možná by tam mohlo být i to barevné zvýraznění, kolik si ještě do skladu můžu poslat surovin (zeleně) a když už sklad přepálím (červeně) když už by se stalo že sklad přepálím viděl bych o kolik by mi sklad přetekl a než si dám poslat suroviniy snížím si o tento poměr požadavek. Jak jsem psal už jednou v ticketu v "jednoduchosti je krása" pokud to hráč bude mít co nejlehčí bude se mu hrát určitě lépe než kdyby to musel všelijak přepočítávat.A to podle mě platí ve všem.
Děkuji sakal13
 

Přílohy

  • tržiště + sklad.PNG
    tržiště + sklad.PNG
    737,2 KB · Zobrazení: 3
  • tržiště + sklad.PNG
    tržiště + sklad.PNG
    737,2 KB · Zobrazení: 2

sakal13

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
6
Lady počítám sklad který je postavený ne který se staví, nehledej v tom komplikace:D:D. Pokud mezitím sklad někdo zbourá to už je věc jiná, ale kolikrát se to stane???
 
Naposledy upraveno:

DragonLady

Pokročilý uživatel
Správce Wiki
Počet poděkování
308
tak to jo :D
nevypadá to zle, jsem zvědavá zda se to chytne..;)
 
Nahoru