• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Strategie prvních 5 dní?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Vím, že to tu je už asi 100x, ale pořád je to jen to samé dokola, ale snad pokaždé když hraji na novém světě, tak když nepočítám ty, kteří do toho vrazí 1000PB za 2 hodiny, tak furt jsem o dost horší jak mnoho zkušených hráčů.
Nejspíš mi nikdo z těch zkušenějších nezdělí svou taktiku, ale i tak se chci zeptat, jestli by mi někdo nenapsal, co a jak stavět v prvních 5 dnech, když chci valit offku. Samozřejmě základ farmit to znám moc dobře :D , ale myslím kolik mít doly 1., 2., 3. .. 5. den a kolik jednotek a jakých každý den tak rekrutovat. Taky by mě zajímalo, jak moc používat vlajky, kdy se to vyplatí, kdy ne a jaké.

Budu rád za každou radu do zpráv sem na fóru, nebo přímo sem do tohoto témata :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Univerzální strategie asi neexistuje, každý má trochu jiný styl hraní a tím pádem u každého funguje poněkud jiný systém.
 

DeletedUser41580

Guest
Ti řeknu svou strategii a pak budeš lepší než já, žádný takový ! :D

Na S42 jsem ze začátku dělal offku, začátečnická ochrana byla týden, kovárnu jsem udělal až 2 dny před skončením ochrany, do té doby jsem jel jen doly ...

Jestli tato strategie byla úspěšná či ne, to ukáže až čas :D
 

DeletedUser31120

Guest
Dneska se už najdou blázni, kteří si koupí prémiové body za desítky tisíc, a ovládnou celý svět, ale po té se ukáže, že nejsou zkušení, a jsou pomale rozebraní.

Já do s42 vrazil 7000+ PB, a jedu pomale, nikam nepotřebují spěchat.

Tato hra už není o zkušenostech ale o penězích bohužel, a ti co jsou bohatí, tak to moc přepískávají.
 

DeletedUser25387

Guest
Prémium použiješ hodně na začátku hry, ale kvalita se pozná poté. Pak už do toho dáváš minimum, jen své zkušenosti. Ale samozřejmě každý má jiný začátek.
 

DeletedUser40698

Guest
Hra na světech s novým systémem tržiště. Snažit se do toho vrazit co nejvíce PB cca 1500 za 24 hodin, neustále sledovat prémiový trh a ihned skupovat(syslit) surky i kdyby to mělo být po pár kusech. Atd. Je vícero strategií, ale kuchař také neprozrazuje svoje recepty.;)
 

DeletedUser40963

Guest
Já osobně jedu styl "Někde vydělej, jinde zužitkuj".
To znamená, že např na světě 49 bych si z prémiového obchodu nasyslil cca 3000PB a následně je vrazil do s50...

Ale tohle jen moje taktika, někomu vyhovovat nemusí, ale nemá smysl hrát 10 světů, pak člověk neregistruje pořádně dění ani na jednom...
 

DeletedUser27494

Guest
Já mám 6 světů včetne casualu,
, na všecg svetech sbírám vlajky, sem tam body na premiových trzích
kdž mám štestí a ba)natrefím na volnéjší kapacitu,
což je stále méně pravděpodobný (nikdo nekupuje surky každej jen prodává )

svet 34 tam je klid nuda zaverecna faze hry kdy se rozebiraji mrtvoly a barbarky,
na svete 37 tam jen pozoruji deni sveta když mne rozebrali do posledni vesnice .
svet 41 kde mam ted aktualne takovu diplomacii že je relativne take klid daleko kolem mne
svet 41 pak rozjedu po skončení sveta 34 na 110%
na svetech 42 a 43 mám stestí na dobré kmeny take kolem mne klid pohoda,
na casualu je nuda nejvštší tam se nedeje vubec nic ale vlajky tam sbírám také :)

nemám s tím nějaký větší časový problém a přehled o všech světech mám,
 

DeletedUser40963

Guest
V tom případě klobouk dolů :hi , jelikož já bych v tom měl zmatek :)
 

DeletedUser27494

Guest
Nevím v me bych mel mit zmatek?

Na sv 34 jsou dva velke kmeny náš 48% DMA 40 % .treti LoL 8 % se rozebira, ostani jsou mini, tam to brzy skončí,

na sv 37 tam jsem jne ted už jen divák, udrzuji ucet ale o nic se nesnažím, takže žádná větší práce,

svet 41 tam nas knm)men ma alinaci nekolika kmenů proti společenství asi dvou tří kmenů, ja osobne jsem dále od hranice valečné zony takže se moc bojů zatím neúčastním, zatím zahustuji sve uzemí abych mel pripraveno dost vesnic do budoucna, až svet 34 skončí práve zde se budu venovat hre zase naplno,

a ostaní svety?

casual jak vite tam je klid nuda jednou denne postavit neco poslat utoky na barbarky mi stačí,

svety 43,42 ucty s jednou vesnici kde je kolem mne take klid stačí stejne jako jinde jednou denne postavit neco vyrerkutovat a rozeslat jednotky na farmu nebo kolegům na podpory pokud jsou potřeba
ale oba svety jsou relativne na zacatku , jeste se to tam casem vycisti,

zstim take neni moc prace, takze dve hodiny denne, mi stačí na všechny ucty ,
abych zkontroloval pripadne novinky zmeny ale zase tak moc se toho nedeje skoro nikde :)

Klikni na moje nicky dole pod příspevkem objeví se ti mé profily na každém světě :)
Každej barevnej nick je odkazem na příslušný svět (můj profil na danném světě)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru