• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět 104

-Powder-

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Kdy bude? Ja jen jestli mám šetřit prachy nebo mam si nakoupit na gymbeamu toho víc.
 
Ahoj, nové světy se většinou spouští, po 2 až 3 měsících, pokud není nějaká výjimka, ale brzy se určitě světa 104 dočkáte. :-)
 
Ahoj, nové světy se většinou spouští, po 2 až 3 měsících, pokud není nějaká výjimka, ale brzy se určitě světa 104 dočkáte. :)
No jelikoz jsem hru objevila ani ne pred tydnem, tak tezky rozjezd. Tak se budu tesit na novy svet. Protoze s tema malo bodama co mám je to fakt narocne. Kazdy na me útočí a ochrana 5 ti dnu je pro me malo a muzu se snazit jak chci. Ale kdyz ma nekdo pres 5 tis bodu, tak jsem hned mrtva a penize za to utracet nemuzu :(. Tak se budeme tesit na novy svet :).
 
No jelikoz jsem hru objevila ani ne pred tydnem, tak tezky rozjezd. Tak se budu tesit na novy svet. Protoze s tema malo bodama co mám je to fakt narocne. Kazdy na me útočí a ochrana 5 ti dnu je pro me malo a muzu se snazit jak chci. Ale kdyz ma nekdo pres 5 tis bodu, tak jsem hned mrtva a penize za to utracet nemuzu :(. Tak se budeme tesit na novy svet :).
Přihlaš se na zácvik u legendárních mentorů michala a sociálního pracovníka UFOdlaka. Zrovna michala jsem tady dlouho neviděl spamovat, takže nejspíš odjel do Afriky učit hladový děti hrát DK.
 
Zpět
Nahoru