• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

svět 28

DeletedUser

Guest
ahoj chci se zeptat když je svět ukončen co se stane s mymi vesnicemi děkuji za odpověď:D
 

DeletedUser31120

Guest
Čau :D

Pokud svět skončí tak INNO promění většinu vesnic na barbarky a nebo je nechá ..
 

DeletedUser23979

Guest
To je vhodná odpověd supportu + moderátora :)

Než, aby odpověděl normálně... Jestli takhle odpovídá v ticket systému......

Lamac27 odpověděl........ještě trochu doplním.....

Ano účet zbarbaří, ale pokud bude aktivováno PÚ na daném účtě, tak účet bude stále veden na daném světě(bez zbaraření)..ale jelikož, už se nemůžeš přihlásit, tak PÚ neprodloužíš. Až dojde, tak budou jenom barbarky, jakoby kv§li neaktivitě na daném účtu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Edelweiss

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
26
Zdravím tě Majka.Kor . Než budeš příště napadat práci supportu, tak si prosím pořádně přečti příspěvek hráče pecanda28 .
Cituji:
ahoj chci se zeptat když je svět ukončen co se stane s mymi vesnicemi děkuji za odpověď:D
Jak jistě vidíš, tak na konci věty není otazník ale rozpustilý smajlík.
Moje odpověď byla na vtip, vtipem, na rozdíl od ticketu zde smíme vtipkovat od toho je forum.:cry
 

DeletedUser25426

Guest
Zajímavý, Edelweissi...
Ale představ si, že kromě tebe jsme všichni v příspěvku hráče pecanda28 viděli otázku - on nepoužívá malý/velký písmena, tečky, čárky - takže proto tam není asi ani ten otazník.
Takže bych se přiklonil k seriozním odpovědím, spíš než k nejapnému vtípku toho, kdo by měl kvalifikovaně odpovědět ;)
[SPOIL]:D - myslíš, že když udělám smajlíka, že jsem to myslel jako vtip? ;)[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Hmmm, zajímavé. Takže až začnou psát moderátoři bez interpunkce - tak to bude také OK? A přesně poznáte, co jsme měli na mysli? Opravdu - já jen - protože nemám moc ve zvyku používat smajlíky, tak tu na jiném místě usoudil hráč, že nemám smysl pro humor. A když tam humorný smajlík je, tak to ani tak není humor? Vážně zajímavé ...

Navíc, pokud to byl seriózní dotaz, tak patří do sekce Otázky a odpovědi.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser25426

Guest
Moderátor bez interpunkce - nemáte náhodou v podmínkách přijetí do funkce určité nároky na kulturu projevu? :wacko
[SPOIL]na rozdíl od nás řadových hráčů??? ;)[/SPOIL]
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
A není náhodou v zájmu toho, co něco sděluje, aby to sdělil srozumitelně? Pokud chce, aby tomu, co píše, bylo správně porozuměno?
 

DeletedUser25426

Guest
Omg :rofl.
Zase jen školení a poučování - Biblosi, já už jsem na to moc velikej :D

Já prostě jenom chci, aby se na otázky odpovídalo - a pokud si někdo plete otázku s vtipem - měl by se nad sebou asi vážně zamyslet :D
 
Nahoru