• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět 34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser30898

Guest
nastavení teda nic moc.. Hlavně ten kostel -_- Doufám,že se to nastavení ještě změní a to hodně
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Nastavení, které tam vidíte je defaultní nastavení, které se tam zobrazilo po vytvoření serveru, vůbec jsem nekoukal na to, co tam je, takže může být i naprosto odlišné.

Dopředu vám však mohu říct, že se můžete těšit na jednu unikátní novinku, která ještě na žádném jiném českém ani slovenském světě nebyla :)
 

DeletedUser11059

Guest
Kozmi, netrap je a něco naťukni ... pak bude zvědavost ještě větší ;-)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Už brzy vám to ještě více naťuknu ;)
 

DeletedUser

Guest
Nastavení, které tam vidíte je defaultní nastavení, které se tam zobrazilo po vytvoření serveru, vůbec jsem nekoukal na to, co tam je, takže může být i naprosto odlišné.

Dopředu vám však mohu říct, že se můžete těšit na jednu unikátní novinku, která ještě na žádném jiném českém ani slovenském světě nebyla :)


A to uděláte tet, když jsem rozjel ve velkém svět 33? To mám zase hrát dva jo :great:D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru