• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět 34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser34586

Guest
:D vtipálku :rofl Dále se na vědomí dává,že xTOPx se na s34 upsal kmeni a tímto prosí,aby jste ho nadále jinými dotazi neobtěžovaly :hi

Doufám,že se ta novinka na fóru objeví už dnes,jinak mně bouchne hlava nedočkavostí :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Tak bacha at ti někdo nebouchne BAN na foru za 2 příspěvky za sebou, raději dej přepracovat ten předtím vždycy :D
 

DeletedUser33829

Guest
Nastavení, které tam vidíte je defaultní nastavení, které se tam zobrazilo po vytvoření serveru, vůbec jsem nekoukal na to, co tam je, takže může být i naprosto odlišné.

Dopředu vám však mohu říct, že se můžete těšit na jednu unikátní novinku, která ještě na žádném jiném českém ani slovenském světě nebyla :)

Omezené farmení!:rofl Tak aby potom z novinky nebyli nedočkavci nemile překvapeni. :wall
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Novinky jsou vítány, každá hra musí dopředu... Snad jen jedna novinka na DK se mi nelíbila a to Domobrana, z toho by člověk zešílel na začátku hry :shout
 

DeletedUser38948

Guest
Cawte budem zakladat kmen na s34 mam cca 9 rocne skusenosti kdo bdue mat zaujem nech napise sem alebo sobnu spravu
 

DeletedUser33829

Guest
Koupíš mi na Kubě vilu a Ferrari?:) Jestli ne, tak se mnou nepočítej.:D
 

DeletedUser34586

Guest
Shedde a co já?Co moje nabídka ? :D Pokud by bylo volno,možná by jsi k nám mohl :)
 

DeletedUser

Guest
Nech si nabídky kmene až do sekce svět 34 :D:p
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru