• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět 34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser37267

Guest
Že bych zase zavítal na svět?:clown
Co pane Lamač, nepřidáte se? :D (Radis):clown
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Zdravím, pokud s tím nemáš problém, tak bych měl zájem :)
 

DeletedUser33829

Guest
Shedde a co já?Co moje nabídka ? :D Pokud by bylo volno,možná by jsi k nám mohl :)

Já tam asi nepůjdu, leda by ta novinka byl 10stuňový výzkum v kovárně, ale to bych si už vsadil na to omezené farmení a jestli to opravdu zavedou, tak vám to přímo vnutí a to se mi nelíbí.:D Na SK to chtěli zavést, ale na fóru jsem vyvolal rebelii, tak to nenastavili nakonec.:cool:dance
 

DeletedUser30368

Guest
Ty jsi Rebel Shedde, ale pokud se nemýlím pokus o omezené farmení nikde zatím spuštěn není :)

Já vidím jednu už tradiční věc pro ten svět :D...budu tam mít vesnici :yeah
 

DeletedUser30368

Guest
Já nepsal o délce nic, To je proměnná :p... PS: Tvoje vesnice na 31 slouží dobře, ale ta tvá kamarádka asi už dávno skončila, každopádně podpory jsem stáhl asi měsíc a půl na to, byl jsem sám pod útoky ;)
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
134
Ačkoli jsem na nový rok říkal, že nyní nějaký čas hrát nebudu, tak to přeci jen vypadá, že ten odpočinkový čas nebude nikterak dlouhý a zastaví se na počtu přibližně jednoho měsíce, protože nyní zase trošku času přibude a možná bude i nálada rozjet to třeba i na 2 vesnice. :rofl

Máte-li o mé služby někdo zájem, neváhejte mi napsat a zajistit si tak mou účast ve vašem kmeni! ;)

Těším se na vás! :cool
 

Byzanticy

Častý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
17
Shedd a spol. pojdte se přesunout sem :D:D:D Rád se koukám na vaše hádky :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru