• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět 34

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38870
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33829

Guest
Přesunout se do jarmarku, tady to téma je již neaktuální.;)
 

DeletedUser38421

Guest
30. února 2214 ;)
[SPOIL]Na co pořád potřebujete nový světy - vlezete tam, uděláte jednu zaprděnou vesnici a skončíte - a hned se ptáte, kdy bude novej svět... :rofl[/SPOIL]

ano souhlasím protože když přidáte nový svět tak to vlastně nemá cenu protože všichni zlatkaři se tam zaregistrují a potom tico nejsou zlatkaři jako třeba já tak je zničí mám s tím velkou zkušenost
 

DeletedUser

Guest
ano souhlasím protože když přidáte nový svět tak to vlastně nemá cenu protože všichni zlatkaři se tam zaregistrují a potom tico nejsou zlatkaři jako třeba já tak je zničí mám s tím velkou zkušenost

Tady nejsme na travianu, ano tam zlatkaři mají ohromnou výhodu, tady tomu tak není.
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
134
Sice zde nejsme v travianu, ale musím konstatovat, že i zde již začínají mít PBčkaři bohužel výhody, především díky kupování surovin, zvýšení produkce, snížení cen a dalších těchto vychytávek. ;)
 

DeletedUser37060

Guest
Víťazí ten, kto zotrvá... :D
posledný svet čo sa mi podarilo začať a niekam sa dopracovať bol svet 16 :D

pretože nikto v okolí mi na začiatku nerobil konkurenciu, nevyužívali výhody PB :D (výhody za prémiové body, aby si niekto nemyslel že myslím prémiový účet...)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.302
Sekci zamykáme, prosím přesuňte diskuze a debaty do oficiální kavárny světa. Díky za pochopení! :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru