• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět 46

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Já opravdu nepatřím k lidem kteří rádi spamují témata které k tomu nejsou určené ale nevím kam jinam to napsat :D

Je to víc jak rok a pár měsíců co byl spuštěný poslední svět rychlosti 2, já jsem starší a mám čím dál tím méně času takže se chystám tu hru na delší dobu odložit, když jsem se dneska bavili s přátelema psal jsem že bych určitě ještě šel hrát kdyby byl spuštěn svět rychlosti 2.
Já chápu že Inno teď chce spouštět světy častěji kvůli větším výdělkům a světy rychlosti 2 se k tomu úplně nehodí, i tak bych chtěl poprosit ať lidi kteří jsou k tomu kompetentní uspamují Inno k smrti a aby další svět (svět 46) byl co nejklasičtější svět rychlosti 2, nejsem sám, psal jsem si s mnoha lidma všichni by svět rychlosti 2 ocenili :)

Má představa Světa 46

Rychlost světa: 2
Luky: Ano
Kostely: Ne
Minimální Dosah Šlechty: 100
Výzkum: Klasický nebo Desetistupňový
Maximům členů v kmeni: 40 - 80
Podmínka pro výhru světa: 80% dominance po minimálně 365 dnech

Vůbec to nemusí být tak jak jsem psal, podstatná je rychlost 2, klidně spusťte anketu na světech a uvidíte že zájem je obrovský, moc vás prosím, zkuste lidi v Inno konečně přesvědčit, rád bych si ještě jednou v nějakém blízkém časovém horizontu pořádně zahrál.

Děkuji :hi
 

DeletedUser31120

Guest
Ahoj,

nevím možná ti to vyjde co vím.

Ale co máš proti rychlosti 1 nebo výše až 1,6? Pořád to jsou klasické světy, kde si co nejvíce zabojujeme.
Rychlost 2, bych vážně uvítal jednou za 2 roky, protože to máš za 3 roky dohrané, ale s rychlosti 1 si dost zabojuješ, což je nejlepší.

Můj názor! :)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
DK nejsou co bývali, podívej na svět 40 kde hraju, 2 největší kmeny mají spojenectví a společně dominují 55% mapy a už se rozebírají mezi sebou aby tuto dominaci držel jen jeden kmen plný nejaktivnějších hráčů těch 15 co chybí do toho aby vydominovali zbytek mapy jsou lidi kteří už to stejně vzdali nebo pár rebelů kteří mají 400k bodů a je jim jasné že zmůžu velké nic proti dvěma největším kmenům který spolu drží od začátku světa, prakticky jediný kmen který tohle mohl od začátku zvrátit byl Fluffy ale zabanovali nám velitele a pak to šlo do kytek :D chudák adam :sorry

3 roky jsou celkem utopie, rychlost 1 je na mně celkem pomalá a 1,6 není sice špatná ale prostě ty dvojky mám nejradši protože se v tom člověk rychle rozjede.
 

DeletedUser40956

Guest
Taky jsem pro rychlost 2 ;-)


Třeba by jste mohli někdo ze supportu někde navrhnout nápad, aby si sami hráči odhlasovali celé jedno nastavení světa.

Co vy na to? ;)


Prostě jeden svět, který by byl podle našich hráčských nejoblíbenějších předvoleb :):cool:cool
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
Ještě bychom se dozvěděli že si komunita vybrala rychlost 0.5 a kostely:rofl
 

DeletedUser31120

Guest
A to odhlasování právě není dobré.. :D

Všichni si tam odhlasuji nesmysli, jako je třeba, vypnout všechny prémiové služby atd.. :D

Ale konečné nastavení vymýšlí samo InnoGames, sám ani administrátor nemá šanci ovlivnit nastavení světa.
 

DeletedUser40956

Guest
byla by to anketka, která by se zobrazila na všech světech a šlo by o pár otázek..., třeba výzkum, rychlost světa, členové kmene, podmínka vítězství a takovéto basic věci ;-)

byly by vždy možnosti na výběr- třeba 4 možnosti
a hráč by zaškrtnul tu, která se mu zdá nejlepší


a podle toho by pak bylo nastavení následujícího světa...
 

DeletedUser

Guest
Sami dobře víte, že Inno k návrhům hráčů pouze výjimečně přihlédne, jinak si firma nastavení zpravidla řeší sama.
Osobně by se mi také líbil rychlejší svět, ale určitě by k němu bylo pomalejší vojsko. Ideální svět neexistuje :)
 
Nahoru