• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

[Svět 49] Kostel

  • Zakladatel vlákna DeletedUser42660
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser42660

Guest
Dobrý den,
Po delší pauze sem se vrátil k DK a zkoumal jsem wiki a narazil jsem na následující věc: Kostel.

Ve své vesnici kostel nemám ani nevidím možnst jak jej postavit. Možná je to hloupá otázka a už se na to někdo ptal, pokud ano tak se omlouvám ale nikde jsem to nenašel.

Tudíž má otázka zní: Byl kostel v některé verzi odstraněn nebo se jedná o záležitost světu 49 a bude přidán později?

Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser42660

Guest
Děkuji za odpověď. V tom případě jsem jen já idiot a pořádně jsem to nehledal a omlouvám se.

Ještě bych měl jednu otázečku jestli mohu ať zbytečně nezakládám nový topic. Včera jsem dosálh 500b S tím že se mi zobrazila zpráva že můžu zdarma aktivovat prémium na 7d.

Když jsem dneska chtěl dát aktivaci (pro stavění více budov) žádalo to však prémiové body. Na wiki jsem kontroloval postup a klasicky u 7 dní by mělo být "zdarma".

Díky ještě jednou
 

DeletedUser25426

Guest
Určitě by to mělo být zdarma - jen se zeptám - aktivoval si to premium? ;) Pokud ne, tak leží v inventáři a čeká na aktivaci - potom budeš mít aktivovaný i všechny jeho výhody ;)
 

DeletedUser42660

Guest
Omlouvam se za pozdni odpoved. Jeste jsem ho neaktivoval, pouze jsem to okno s oznamenim odklikl s tim ze to udelam pozdeji. V inventari se zadny predmet ohledne premia nenachazi.
 

DeletedUser42660

Guest
Update: dnes mi vyzkočila tabulka s vyzkoušením prémia a obrdžel jsem předmět na prémium na 3 dny ale kam zmizelo to prémium na 7 dní za 500B stále nechápu...
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Měl bys to mít v inventáři, pokud to tam není, napiš ticket na support a my se na to podíváme.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru