• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

svět 49 nebo 50

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nevím jak většina ale osobně znám několik hráčů a souhlasím s nimi v tom že starý paladin s předměty byl lepší.
Také ale chápu ty kteří si myslí že tento je lepší,a i když podle mě většině se ten starý nezamlouval kvůli katům a předmětu pro ně byl bych rád,stejně jako mí kámoši kdyby se paladin s předměty objevil na 49 nebo na 50.
berte jako návrch a prozbu zároven.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Na nové světy zatím neplánujeme zavádět starý systém paladinů, takže zcela určitě na příštích světech očekávej nový systém paladinů.

Zda-li se ke starému systému paladinů na některém z dalších světů vrátíme, zatím nemohu rozhodně zaručit.
 

DeletedUser42628

Guest
Ja teda chci taky zacit znova hrat, a byl bych za stareho paladina, klasickej paladin je proste klasika a uprime uplne to zrusit na vsechny nove svety byli by jste sami proti sobe, protoze spoustu lidi to bavi a svet s timto by urcite byl nabitej dlouhou dobu. Zmena je zivot a posun hry take chapu… Ale aspon 1 svet z 5 co otevrete by bylo fajn kdyby jste vyhoveli starym mazakum co praskaj do bot :)
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
To záleží na rozhodnutí InnoGames, zatím nejsme schopni říct, zda některý z příštích světů bude se starým systémem paladina.
 

DeletedUser31120

Guest
Kozmiczi, ono se trošku stačí přimluvit, že za starým systémem aspoň 1 svět stojí celý tým, a InnoGames by to určitě pochopilo, a ten starý systém opět na další svět dali.
Dost hráčů se chce vrátit, a ti byly zvyklí na starý systém, né na takovou blbost co je teď.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Tohle není o našem přimluvení, ale o tom, jakým způsobem se rozhodne vlastník hry, firma InnoGames, dále hru směřovat. Zda-li se bude chtít vracet ke starším věcem či nikoliv. Kdyby záleželo jen na mně, tak spouštíme světy bez vlajek, s větší rychlostí, ale bohužel mi takové nastavení neprochází.

Samozřejmě se pokusím navrhnout nějaký svět se starým systémem paladina, ale pokud mi moji nadřízení řeknou NE, nepomůže ani to, když bych se postavil na hlavu. :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru