• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět 6 dohrán

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
aj ja nám gratulujem, hlavne, že sme všetci v zdraví prežili aj prvý a dúfam nie posledný aliančný zraz

a pýtam sa suportu, kde sú naše diplomy, prípadne iné odmeny pre víťazov?? :p
 

DeletedUser32568

Guest
No hrálo se 4 roky ... první rok se to různě přeskupovalo atd...
Zkruba po 3/4 roce vznikla severní aliance - pod vedením -(D)- plus A.h., -W-, CsR, =GM=., která se nazvala neporazitelnou.
Za další tři měsíce se podařilo jako protiváhu této alianci sjednotit sjednotit jih ... vznikla jižní aliance ELGA-J, LAD, XZahor
Severní aly měla původně převahu ... a spíš útočila.
Jižní aly se zpočátku na hlavní hranici se severem bránila a dočišťovala okraj světa - aby měla krytý záda.
Po dočištění jihu vrhla všechno na sever.
V severní ally začaly vznikat rozpory mezi vůdci, neměla krytý záda, a prostě to vedli o něco hůř. Prohráli. Rozhodně to teda nebylo tak, že by se spojili nejlepší lidi ze světa. Naopak jedna půlka porazila druhou.

To že si to pak ty tři hlavní kmeny jihu "nerozdaly mezi sebou" (jak se pár hráčů severu domnívalo) bylo logický - tři roky jsme bojovali bok po boku, znali jsme se srazů a navíc jsme se do jednoho kmenu vešli..
jasně jak jsem napsal - neznám bližší okolnosti takže jsem asi plácnul blbost :)
 

DeletedUser3

Guest
Výherci, hlaste se prosím na supportu pro premiové body a diplom, který jste vyhráli.
 

DeletedUser24052

Guest
Výherci, hlaste se prosím na supportu pro premiové body a diplom, který jste vyhráli.

Ahoj, trochu jsem nepochopil...Protože hlásit se k supportu znamená zadat svět na kterém hraji + co mám za problém...platný účet tady mám pořád, že ano, ale svět zatím nehraju žádný. Otázka zní... " Musím se přihlásit na nějaký nový svět, odkud požádám o PÚ a Diplom...Nebo se to dá nějak obejít,abych v případě, že budu chtít dejme tomu po prázdninách znovu začít hrát, dostal ony vítězné Premiové Body ?
 

DeletedUser

Guest
daneshek33, zadat můžeš jakýkoli svět, předmět dej Jiné, nadpis: Diplom + PB sv6
 

DeletedUser3868

Guest
diplom

attachment.php
 

DeletedUser39976

Guest
Krásné odpoledne přeji,
mám jistý dotaz,problém. Jsem jeden z vítězů světa 6 a rozhodl jsem se po delší době opět začít hrát.
Bohužel si nepamatuji heslo ani email,se kterými jsem se přihlašoval na světě 6,a tak jsem si založil nový účet. Bohužel jsem po ukončení světa nezažádal o diplom a pú body. Dá se o ně požádat dodatečně a převést je na můj současný účet? Vím,je to po dlouhé době,ale opravdu jsem nepočítal s tím, že bych někdy opět začal hrát. Mohu dodat informace o mém ppřipojení na net a podobně,abych dokázal,že jsem majitelem účtu: marcelino119 ze světa 6.
Dá se s tím prosím něco udělat?
Předem děkuji za informace.
 

Kozmicz

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2.305
Přes fórum ti asi těžko pomůžeme, prosím vše řeš pouze formu ticket systému se Support týmem.
 
Nahoru