• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět 6 dohrán

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3
  • Vytvořeno

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
O tenhle text bych nerad přišel tak ho sem dám ... snad to nikomu vadit nebude

Možná jsi nepostřehl, že jsem Vám odemkl síň slávy - abyste si tam mohli uchovat vše, co považujete za důležité a co s tím tématem - Síň slávy - souvisí. :hi
 

DeletedUser32568

Guest
taktéž gratuluji je to úspěch i když se mi tak nějak příčí vyhrát svět spojením ale co - nehrál jsem tam tak nemohu posoudit jak to bylo :)
 

DeletedUser

Guest
Tobě se to možná příčí, ale pro nás to (podle mě) byla ta nejlepší věc... :) Myslím si, že jsme hráli jako jeden kmen už dlouho před sloučením (ať už to počítám přes společné akce nebo přes přátelství), takže... :D
 

DeletedUser32568

Guest
jistě říkám neznám okolnosti takže nemohu posoudit jak to u vás bylo takže pokud jste i tak hráli jako jeden kmen tak v pohodě - jen nemám rád takový "násilný" ukončení světa ...
 

DeletedUser

Guest
jistě říkám neznám okolnosti takže nemohu posoudit jak to u vás bylo takže pokud jste i tak hráli jako jeden kmen tak v pohodě - jen nemám rád takový "násilný" ukončení světa ...

Svět, kde je 800 lidí max v 1 kmeni, tak tam je spojení dost trapné, ale my se museli vejít do 200 :)
 

DeletedUser14708

Guest
jistě říkám neznám okolnosti takže nemohu posoudit jak to u vás bylo takže pokud jste i tak hráli jako jeden kmen tak v pohodě - jen nemám rád takový "násilný" ukončení světa ...

jižní aliance se dala dohromady na začátku roku 2009 v době, kdy Devils na severu pohlcoval jeden kmen za druhý. Od té doby se jsme hráli jako jeden kmen - společné forum, společné rezervace, společné hromadné útoky, vzájemné podpory, střídání zástupů atd. Snažil jsem se domluvit podmínky, za kterých by jsme se nemuseli sloučit, ale neprošlo to.
 

DeletedUser7468

Guest
taktéž gratuluji je to úspěch i když se mi tak nějak příčí vyhrát svět spojením ale co - nehrál jsem tam tak nemohu posoudit jak to bylo :)

No hrálo se 4 roky ... první rok se to různě přeskupovalo atd...
Zkruba po 3/4 roce vznikla severní aliance - pod vedením -(D)- plus A.h., -W-, CsR, =GM=., která se nazvala neporazitelnou.
Za další tři měsíce se podařilo jako protiváhu této alianci sjednotit sjednotit jih ... vznikla jižní aliance ELGA-J, LAD, XZahor
Severní aly měla původně převahu ... a spíš útočila.
Jižní aly se zpočátku na hlavní hranici se severem bránila a dočišťovala okraj světa - aby měla krytý záda.
Po dočištění jihu vrhla všechno na sever.
V severní ally začaly vznikat rozpory mezi vůdci, neměla krytý záda, a prostě to vedli o něco hůř. Prohráli. Rozhodně to teda nebylo tak, že by se spojili nejlepší lidi ze světa. Naopak jedna půlka porazila druhou.

To že si to pak ty tři hlavní kmeny jihu "nerozdaly mezi sebou" (jak se pár hráčů severu domnívalo) bylo logický - tři roky jsme bojovali bok po boku, znali jsme se srazů a navíc jsme se do jednoho kmenu vešli..
 
Nahoru