• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Svět bez PB

DeletedUser30833

Guest
Každopádně svět bez PB by byl výzvou, ale plně chápu to, že vývoj hry něco a je třeba to z něčeho zaplatit (a to nejen vývoj, ale i samotný chod hry). Jen...mi přijde, že PB už hru velmi znevažují...což byl taky jeden z důvodů proč jsem skončil před třemi lety...bez PB jsem neměl šanci.
Vidím to teď na s58, kde soused do toho dává PB až neuvěřitelně a chvíli po začátku světa, ani ne týden už zabíral...já neměl ani 1000 bodů...prostě některý zvýhodnění typu surek za PB, či zrychlení výstavby jsou až příliš velký bonusy. Dřív byl pouze PÚ, vylepšená mapa atd...to stačilo a hra byla férová.
Dnes nemusím ani na DK chodit a vesnice se mi staví a rekrutují...dřív bylo umění poslat vláček šlechty, teď to za tebe udělá PÚ...
Neříkám mít svět bez PÚ, ale zamyslet se nad férovostí hry pro hráče bez PÚ, možná právě nebetyčné zvýhodňování hráčů s PB je důvodem úbytku hráčů a příčinou toho, že např. na s57 jsou nyní zaplněny horko těžko 4 kontinenty...Pak je pochopitelný, že kmeny mají limit členů nastaven na 30...víc hráčů v kmeni by znamenalo mít na světě 10 kmenů a to přeháním.
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Je však potěšitelné, že jsi se přeci jen do hry znovu přišel podívat, i když ve hře si spolu nepopovídáme, ale tady by jsi někdy na jarmark mohl přijít zavzpomínat. :)
 

DeletedUser30833

Guest
Zkusím se tu víc objevovat, ale to co jsem psal výše je k zamyšlení...české DK upadají co se počtu hráčů týče a chtělo by se zamyslet nad tím proč tomu tak je.
Uvidím jak dlouho mi moje podívání se do hry vydrží =D, hra se dost změnila a sám teprv objevuji všechny nové možnosti hry. Každopádně sám už jedu přes nenáviděné PB...jinak by můj návrat byl otázkou okamžiku =/
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
No vidíte to, a příležitost získat větší počet PB v soutěžích hráči celkem pomíjí. Přitom soutěže jsou zde na fóru velmi pravidelně, dá se říci, že téměř každý měsíc jedna, a vyhrát se dá až 1 000 prémiových bodů.
 

DeletedUser33829

Guest
Jo, Biblosi, před lety jsem to už psal hráčům ve hře na fóru, když psali, že nemají PB. Ale dnes už to máš jedno, když chtějí PB, tak si založí účet na novém světě a prodávají suroviny za PB. A stejně se toho tenkrát nikdo nikdy nechytil.
 

JAFAII

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
0
Začal jsem hrát tuhle hru téměř od počátku a pro zábavu nakonec jsem se do ní na několik let zcela ponořil a nelituji toho bylo to skvělé období rád na to vzpomínám...dnešní světy naprosto postrádají tu podstatu původní hry tvořit se snažit se vytvořit si dobrou pozici na mapě ...jako příklad svět 66 zkusil jsem to a po krátké době vzdal jelikož díky vám a honbou za příjmem jste dovolili že hráčům kteří už nechtěli hrát třeba wofko se stáhli sem a díky Pbčkám naprosto svět znechutily těm co to hrají už roky a příklad já měl pracně nasbíráno 3000 bodů i s premkem a kolem mne za pár dní vyrostli vesnice s 10 000 body jen kvůli tomu že jim to umožnujete a tím tuhle skvělou hru ničíte něli by jste se zamyslet vážení...
 
Nahoru