• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Světové války SDS

DeletedUser

Guest
Jsem tady pro jednu prostou skutečnost, kmeny shromažďovat ze všech zemí SDS na projížďku!

Doufám, že jste si našli dobrý nápad a doufám, že to jde z největších válečných SDS kdy měli v historii.

Je to téměř všechny plánované, možná tam bude zvláštní cenu pro vítěze a kmen si být jisti,
že vítězný kmen bude znám po celém světě a nikdy zapomenuta!

Jen to, co chci, je dát dohromady seskupení, pokud vám pomohou, toto kolo se bude konat brzy.
Spoléhám na spolupráci všem!

Pokud je to možné, dát jen jméno kmene a seznam členů za vše, co je nejvíce pohodlný a rychlý,
země týmy budou mít to, co můžu, tam jsou některé země velmi obtížné komunikovat, ale bude v mých silách
shromáždit co nejvíce hráčů a kmeny.

Jakékoliv dotazy přidat mne na skype -> faurio12

Já jsem komunikoval s několika hráči a s (správce serveru) a souhlasila s myšlenkou,
pak čekat na schválení od vás taky.

Až bude vše připraveno, budu vytvářet další téma s datem, kdy dochází světové války!

Když je kolem plánované v dalším tématu se budu podrobněji, jak to bude kolo.

Upozornění: každý kmen může mít pouze 5 hráčů max!



Díky!
 

DeletedUser

Guest
Tento text byl přeložen z Google Translator, takže budu se zeptat někoho ze země vytvořit téma
 
Nahoru