• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Systém špehování na světě 31?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Podle nastavení by mělo platit toto:
Špeh zkoumá:
Jednotky ve vesnici, když přežije aspoň 1 špeh.
Suroviny ve vesnici, když přežije aspoň 50 % špehů.
Budovy ve vesnici, když přežije aspoň 70 % špehů.
Jednotky mimo vesnici, které z této vesnice pocházejí, když přežije aspoň 90 % špehů.
Snad nepřehozená procenta :D
 

DeletedUser33829

Guest
Ano tak to je, ta procenta znám taky, ale jak vidíš, zde to tak není, když mi přežilo 100 % špehů.:D
 

DeletedUser34582

Guest
To sotva :) Systém by mal byť ako napísal tantalena a ako ho Ty poznáš :) skús supprot nech sa nenudia :) Možno majú svet zle nastavený :D to by bol trapas :D
 

DeletedUser33829

Guest
Vidíš, že to dle toho systému nefunguje a výzkum je jednoduchý.;)

Na support nic nepošlu, mám zablokovaný tool, a když jsem se řídil posledně radami DK Týmu, tak jsem se dozvěděl od Indigry, že jsem drzý, že mám zablokovaný tool a já si je dovoluji otravovat z jiného účtu.;)
 

DeletedUser34582

Guest
:D aha :D ale drzý si to jej musím uznať :D :D
Ale určite bude chyba v nastaveniach :) Nemyslím v tých napísaných, ale v tých na svet zavedených :)
 

DeletedUser33829

Guest
Tak pak co je to za nastavení, jestli ani budovy nejdou vyšpehovat?:shock:scratch
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Na světech, kde je paladin s předměty, obvykle špehové budovy a další podrobnosti bez doprovodu paladina s dalekohledem nevyšpehují.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru